Перейти до змісту

Прокурені салони маршруток


cardianl

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Напевне багато хто стикався з проблемою, коли заходиш в маршрутку, особливо, коли вона вирушае з кінцевої зупинки, а в салоні накурено, як в пивбарі. Хто знає, як боротися з водіями-курцями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ломіком, або іншими підручними засобами, по іншому ніяк, а ще хочуть в європу блін....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо заходить тіло на зупинці, ще в дверях маршрутки робить таку затяжку, ніби останній раз, а далі кисень на 5 хв повністю перекриють, і потім в салоні з нього дим йде як з комина, то що робити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо заходить тіло на зупинці, ще в дверях маршрутки робить таку затяжку, ніби останній раз, а далі кисень на 5 хв повністю перекриють, і потім в салоні з нього дим йде як з комина, то що робити ?

створювати нову тему)

хоча підтримую тс. сьогодні, навіть в тролейбусі, очі різало..вікно врятувало. а от зимою - справді було скрутно

дійсно, а які важілі впливу. діалог з водієм - не такий дієвий вже варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я человек курящий, но стараюсь, чтобы никого из окружающих моя привычка не напрягала. Саму бесит, когда заходишь в машину, а за рулем водила только что отшмаровозил. По-настоящему тошнит, а как бороться - не знаю. Что касается тел на остановках, сама не курю на остановках и всегда дергаю за руку умников, курящих в толпе людей, которые ждут транспорта. Тычу в таблички, что на остановках курить запрещено. Если табличек нет, вежливо объясняю, что есть постановление, запрещающее это делать на остановках и грозит админ штраф. Обычно помогает даже в случае с молодыми парнями. Но если там шмалит пьянь подзаборная, то атрофированный мозг просто не пропускает инфу внутрь вообще. Хамство неискоренимо, наверное. Когда-то была такая штука, как муниципальная дружина, даже на улицах центральных их встретить можно было, куда все девалось?

Кстати говоря, если вдруг приходится пользоваться услугами такси, всегда прошу прислать машину, где водитель некурящий. Так и говорю диспетчеру, что мне совершенно наплевать, кто там у них на стоянке первый в очереди, если в машине учую запах, отправлю восвояси. Действует всегда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо заходить тіло на зупинці, ще в дверях маршрутки робить таку затяжку, ніби останній раз

і бичок на землю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці маршрутчики є зовсім знахабнілі. Їм навіть у теплу погоду важко висунути дупу з маршрутки, пройтись, розім"ятись та покурити на вулиці. Таке відчуття, що вони там коріння пустили за кермом.

Мене цікавить питання, чи можна поскаржитись, наприклад, у транспортний відділ міськвиконкому. Можливо хтось знає, як потрібно написати заяву. Мовчання не вирішить проблему. Ми повинні боротись за своє здоров"я і недопускати свавілля водіїв. Все-таки ми платим їм гроші і вони повинні надавати нам якісні послуги. Навіть ПДД забороняє курити, їсти, пити за кермом водіям маршрутних транспортних засобів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є служба при міськраді. На крайняк "гаряча лінія". Номер маршрутки / маршруту, час і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер маршрутки / маршруту, час і все.

Правильно, І ВСЕ, і ніхто нічого не зробить. 17а, приблизно 07.16 на Відродження. Таке враження, що це не маршрутка, а соляровоз, вонь така як з каністри з солярою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

на 40-ом часто в салоне накурено так, что мне курящему противно.... а куда жалобу накатать хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а куда жалобу накатать хз.

пан гі муну.

ага, а він висловить велику стурбованість )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а куда жалобу накатать хз.

пан гі муну.

ага, а він висловить велику стурбованість )))))

нє, він пошле в гугл, а вже той перешле на сайт міськради, де можна глянути телефон гарячої лінії та телефон транспортного відділу. Але ж де - простіше сказати "хз".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а куда жалобу накатать хз.

пан гі муну.

ага, а він висловить велику стурбованість )))))

нє, він пошле в гугл, а вже той перешле на сайт міськради, де можна глянути телефон гарячої лінії та телефон транспортного відділу. Але ж де - простіше сказати "хз".

и толку от этого номера гарячей линии??? я думаю это ничего не изменит. думаешь мало народу жалуется??? Хозяин маршрутки даст на лапу и ВСЕ!!!!! и снова та же маршрутка, с тем же водителем, в салоне которой дышать противно..... Только после полной люстрации можно будет о чем то говорить.

теперь понятно почему "хз"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що накурено то таке!! а коли маршрутку водить по дорозі, як будьто їде п'яний водій!? питаю водія, чому так? відповідає - це ще нормально!!! явно, що маршрутка не технічно справна!!!! а сьогодні їхав, то взагалі на голову капало з криши, як з відра хтось поливав!! о з цим треба боротися!! а то аварія і людські жертви! а людей вже не вертути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сьогодні їхав, то взагалі на голову капало з криши, як з відра хтось поливав!!

Ну це для них взагалі дрібниці. В цих *приколах* не водії винні, а власники маршруток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже засмучує той факт, що проїзд дорожчає, а якість перевезення стоїть на місці. І це куріння - вже дістало(

Одного разу, я навіть не витримав й зробив зауваження водію. Як до стіни мовив..((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як вам, а мені здається, що вони вам нічим не зобов'язані. Не подобається прокурений салон? Будь ласка, сідаєте у маршрутку де не прокурений. Не подобаються бидло-водії - ходите пішки. Можливо не правильно, але я це так розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як вам, а мені здається, що вони вам нічим не зобов'язані. Не подобається прокурений салон? Будь ласка, сідаєте у маршрутку де не прокурений. Не подобаються бидло-водії - ходите пішки. Можливо не правильно, але я це так розумію.

зовсім не правильно розумієте... якщо Ви попросили "приватника" на трасі підвезти вас - тоді одне, а тут, Ви - покупець, і маєте право отримати послуги за які заплатили,і головне - з відповідною якістю і комфортом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вирішення ситуації як завжди просте.

Бачите що водій нехтує правилами перевезень - дзвоните на гарячу лінію міської ради 15-80( або можна писати звернення на сайті міськради), та повідомляєте що в даного перевізника( бажано записати номера автобуса та марку) накурено в салоні, тече криша , не дає на вимогу квитків, розмовляє по телефону і т.д....Чим більше дзвінків - тим більше шансів що відреагують і ми таке бидло більше не побачим. А не просто зробити зауваження, він вам щось буркне і далі їхати курити разом з ним. Вони звикли що їм ніхто не робить зауважень, а їх треба робити, а не послухав - дзвонити.

Якщо хочемо змін - треба щось робити, бо маршрутчикам і їх власників все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вистачає водіїв маршруток, які люблять гарно нажертись ввечері, а зранку виїхати на маршрут (путівки з штампом лікара власник маршруту купує на початку місяця) ... потім треба перегар папіросою перекрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если люди действительно будут звонить то это поможет, я надеюсь.

есть желающие поддержать предложение?? будем бороться вместе! :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если люди действительно будут звонить то это поможет, я надеюсь.

так люди звонять, навіть знаю людей які жертвували своїм часом і ходили до "самого", і навіть допомагало.... але, до "самого" не так просто прорватись, як казали корупція - не риба, треба з "низів" починати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...