Перейти до змісту

Газова плита,як вибрати, на що звертати увагу? Яку порекомендуєте.


Рекомендовані повідомлення

Хочу замінити стару газову плиту, та з новою важкувато визначитись. А саме, кому з виробників надати перевагу . Трохи схиляюсь до білоруського виробника Gefest.

Головний критерій, надійність, можливість заміни потрібних деталей в Україні, обслуговування Волиньгазом.

Буду дуже вдячний всім за поради та рекомендації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дружина дуже часто буде користуватись і пекти щось смачненьке, то колір краще брати чорний або темний :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Габарити 60х60 точно, винаймав раніше декілька квартир ,то попадалися якісь малі і неудобні здається 50х50, потім як купив собі 60ку, то дружина каже дуже удобно, місця багато ручки кастрюль легко в руки брати нічого не заважає. Ну духовка електро також добре, правда в мене Горєньє, в батьків також вже років 10 і все гуд, в мене майже 3, також дивився на Гефест, ну так собі дизайн :0157: , якість скажу так непогана,але,але.... Заміна деталей, думаєш що буде щось портитися, я сумніваюся, хочя не знаю. Розумію щей і від кошелька багато що залежить, но тут "как повезёт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моєї баби в селі-greta,у сусідки-gefest(встановлювали разом з проведенням газу) обидві кажуть,що для випікання-Г.а от в минулому році купив б\у DGG-не натішаться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...