Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Росія ризикує вилетіти з великої вісімки, отримати купу санкцій і ізоляцію, і все це через дії на Україні.

..Росія крупно вляпалась...

Росіянам доведеться ще довго розбиратися з наслідками провокаційної агресії, влаштованої їхніми політиками. І платити за них вони будуть зі своєї власної кишені. Цікаво в них дізнатись, скільки кожен з них готовий заплатити за "політику" Путіна? Думаю, пересічний росіянин не набагато багатший за пересічного українця.

Курс російського рубля вже впав !

Росія поскуповлювала майже все побережжя Криму от і не хоче його втрачати.

Якщо вона це спустить Україні, то далі і її народ скине своїх царьків!

Як можна було допустити що чужі військові сили на нашій землі захоплювали державні об'єкти і військові частини.

Потрібно повернути Україні статус ядерної держави! Це єдина стримуюча сила для Росії!

post-7394-0-78487200-1393724701_thumb.jp

я не хочу щоб путін постріляв пацанів призовників. хай краще так як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Росія ризикує вилетіти з великої вісімки, отримати купу санкцій і ізоляцію, і все це через дії на Україні.

..Росія крупно вляпалась...

Росіянам доведеться ще довго розбиратися з наслідками провокаційної агресії, влаштованої їхніми політиками. І платити за них вони будуть зі своєї власної кишені. Цікаво в них дізнатись, скільки кожен з них готовий заплатити за "політику" Путіна? Думаю, пересічний росіянин не набагато багатший за пересічного українця.

Курс російського рубля вже впав !

Росія поскуповлювала майже все побережжя Криму от і не хоче його втрачати.

Якщо вона це спустить Україні, то далі і її народ скине своїх царьків!

Як можна було допустити що чужі військові сили на нашій землі захоплювали державні об'єкти і військові частини.

Потрібно повернути Україні статус ядерної держави! Це єдина стримуюча сила для Росії!

post-7394-0-78487200-1393724701_thumb.jp

я не хочу щоб путін постріляв пацанів призовників. хай краще так як є.

Не для того ми протистояли "владі" на Грушевського і не для того НЕБЕСНА СОТНЯ "поклала свої голови", щоб здати Україну Путлєру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крикуни,які кричали,що ми можемо Криму перекрити воду,газ,світло тощо.

Згідно плану Пукіна Херсонська область також буде відокремленою в складі іншого федерального округу.

І ми там керувати не будемо.

Крім того зараз відбудеться тихе захоплення збройних складів сходу та півдня,в криму мабуть вони вже під контролем росіян.

З чим будемо воювати?З деревяними щитами і лопатами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил тестю, он бывший военком одного с районов, говорит если объявляют мобилизацию за 3 дня собирают боеспособную дивизию.Есть обмундирование,техника законсервированая,и всё остальное. Другой вопрос сколько она продержится , скептически он к этому относится,"минуть 5 повоевать смогут"Как то так.

Сами же на свои грабли наступили.Призыв отменили , армия разрушена... Нужно было в НАТО сначала вступить, а потом уже призыв отменять имея по боком такой "братский народ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, звідки ти знаєш план Путіна?

прикалуєшся? Його весь світ знає!!!

І доречі.якщо правий сектор і самооборона посунуть на Херсон,то це в рамках плана Пукіна.

Світу ,а головне рускаму міру покажуть як бенєдєровци йдуть війною на схід і південь.І всі його дії будуть тіпа правильними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не для того ми протистояли "владі" на Грушевського і не для того НЕБЕСНА СОТНЯ "поклала свої голови", щоб здати Україну Путлєру.

А для того щоб пацанів перестріляли як котят? Ще буде час геройствувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, треба почекати, коли кацапи будуть в Устилузі, а вже тоді ми їм покажемо, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема ще в тому,що в Україні діє ще внутрішній ворог і диверсанти.Розстріл даїшників це початок.

Їхня задача показати дестабілізацію і повну безконтрольність,а також недолугість нової влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, треба почекати, коли кацапи будуть в Устилузі, а вже тоді ми їм покажемо, так?

кацапи топчуться по Криму вже 20 років, а Ви тільки помітили це? Цим подальшим топтанням вони тільки скомпрометували себе на міжнародні арені, все що вони доб'ються - це пришвидшення вступу до нато і виведення флоту з Криму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морпехам України дали годину на те, щоб скласти зброю та здати Росії військові склади

Росіяни поставили Першому батальйону морської піхоти ВМС України ультиматум – впродовж години скласти зброю та здати військові склади

Як повідомляє
переговори із морпехами веде заступник голови Південного військового округу та заступник голови 810-й бригади морської піхоти ЧФ РФ.

Зараз представники бригади знаходяться біля КПП української бази, повідомив військовий експерт та журналіст, підполковник Василь Садовський, якому зателефонував заступник голови бригади морської піхоти.

«Мені зателефонував Ростислав Ломтенко, заступник командира з виховної роботи бригади у Феодосії. Їм дали годину на виконання ультиматуму – скласти зброю та здати склади. Вимоги виставляє заступник голови Південного військового округу та заступник голови 810-й бригади морської піхоти ЧФ РФ. Українські «морпехи» просять журналістів терміново прибути до Феодосії, щоб стати свідками збройного нападу, який очолює без всякого сорому високопосадовець російської армії», - заявив Садовський.

Нагадаємо, бригада у Феодосії заявляла про намір

Раніше повідомлялось, що озброєні люди, які наразі контролюють увесь Крим, не мають розпізнавальних знаків. Російські ЗМІ переконують, що це загони самооборони російськомовного населення. Проте за даними свідків, більшість з них є російськими військовими, які цього майже не приховують

Схоже Путлер вирішив форсувати події, поки весь світ думає...
:0157:

SCbN2EbLlsU.jpg

Самостійність здобуде не одна партія чи організація, чи окремі люди, здобуде її тільки ціла Україна. (Роман Шухевич)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобаються мені ті, хто кричить про ядерну кнопку :) питання перше за який кошт це все утримувати з нашим то головтяпством. навіть немає з десятків десять винищувачів, чи там підводних лодок з десять, а така штука як гахне то мало не покажеться, і наша територія населена людьми щільно,у нас навіть полігона нема щоб перевіряти та тестувати цю зброю.

І скільки у нас було б тих ракет щоб стримувати загарбників? Ну пульнем ми і що далі? Зокрема в РФ є ПВО та дієздатна армія, яка в принципі готова на все та добре годована, не те що наша ніщета, і треба судити всіх депутатів верховної ради, та президентів які у нас були за те, що вони планово та цілеспрямовано знищили армію.

РФ я думаю зараз діє як США, на все і всіх плювати, треба блюсти свої інтереси, і я сумніваюсь що НАТО ризикне взагалі сунути сюди носа, скоріш за все Європі вигідно щоб Україна самознищилась і роздерібанилась на маленькі частинки, тому вони будуть обіцяти що прийдем поможемо, постоємо, але це будуть обіцянки.

І я сумніваюсь що Путіну вигідна війна взагалі у будь якому її прояві в Україні, тому що це не простий ворог, будуть тоді і там зворушення, які проти його правління, тому це скоріш показуха, показати "мускули", мол які ми круті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я сумніваюсь що Путіну вигідна війна взагалі у будь якому її прояві в Україні

Поки ти сумніваєшся путін уже веде військові дії в Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игорь Франчук:

Итак, введя войска в Крым, Владимир Владимирович Путин эффективно:

— Списал Украине долг в размере окола 30 миллиардов долларов США;

— Согласился на отказ от крайне невыгодного для Украины долгосрочного контракта на поставку газа;

— Обеспечил более–менее бесплатную поставку газа Украине до урегулирования конфликта и примирения сторон;

— Пожертвовал международной репутацией России для спасения репутации Украины в случае фактически неизбежного дефолта;— Еще более облегчил получение Украиной международных кредитов на льготных условиях;

— Ускорил вступление Украины в НАТО, и снятие разногласий по этому вопросу с внутриполитической повестки дня;

— Открыл возможность пересмотра непопулярных в Украине соглашений об аренде военных баз в Крыму и размещении там Черноморского флота России (в среднесрочной перспективе);

— Уврачевал разногласия о стратегическом направлении развития Украины между восточными и западными ее областями, и сплотил культурно разные части Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, треба почекати, коли кацапи будуть в Устилузі, а вже тоді ми їм покажемо, так?

Це твоя думка,а моя думка ламати сценарій.

1. Адекватно відповісти масованій інформаційній атаці Росії.Схід і Південь вірить поки росіянам.Відключити російські канали.

2. Військовим посилити охорону військових складів.За спробу захоплення стріляти на ураження.

3. Провести ревізію і поповнити склади ГСМ.

4. Активізувати в 10раз дипломатичну роботу.Звернутись до країн власників ядерної зброї,що на прикладі України перевіряється вага і вартіст міжнародних домовленностей і гарантій.

5. Прийняти програму розвитку та господарювання кримсько-татарської діаспори.

6. Мобілізувати кримських татар.

7. Встановити адекватних і компромісних керівників в східних і південних областях.

8. Припинити діяльність російських банків і підприємств на території України(спірно).

9. Розпочати регулярні польоти ВПС України над базами ВМС ЧФ Росії.

10.Військові дії,в першу чергу,має проводити армія,а не ПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мені не зраджує память то за харківські угоди голосували "наші" тушки -Єрємєєв,Ващук,Мартинюк,Палиця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю, здесь интересно многие пишут :)

Вчера и сегодня звонил в Крым, ситуация такая:

- В Керчи все спокойно, на переправе пару машин с российским спецназом, на рейде в проливе сторожевой катер ВМФ России, конфликтов нет, многие рады приходу россиян; украинские пограничники работают в обычном режиме.

- возле г.Саки в военном гарнизоне (украинская авиация) все военные подняты по тревоге со вчерашнего вечера, возле гарнизона пару машин с россиянами, говорят: "Вас здесь охраняем", в городе все спокойно, все работает, конфликтов нет.

Хоть я и в прошлом крымчанин, мнение многих, живущих там, не разделяю. В создавшейся ситуации виновато украинское правительство, которое все 24 года имело "в виду" всех жителей Крыма. А Вы знаете, что там много нефти и газа????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже і не анекдот, а так.... дійсність:

Когда Бог создал Землю, он позвал представителей разных народов делить между ними территорию. Те, кто пришел пораньше, получили земли побольше, под конец уже оставались только маленькие участки, Бог их тоже распределил. Увидел, что больше никого в очереди нет, закрыл двери пункта и собрался уходить. И видит: к пункту идет украинец.

Бог: Ти пізно прийшов, уже всі землі розподілені.

Украинец: Розумієш, Боже, як тільки зміг, так і прийшов. Встав о 5 ранку, вивів худобу на пасовище, повернувся додому, погодував курочок, прополов на городі, побілив хату, повів худобу напоїти водою, поремонтував дах, подоїв корів, відніс сусідським дітям свіже молоко і от як тільки закінчив роботу, одразу прийшов.

Бог: Я бачу, що твій народ дуже працьовитий і добрий. У мене залишився один край, який я беріг для себе, але я готовий віддати його твоєму народові. Там є все: гори і ріки, степи і ліси, родюча земля...

Украинец: Дякую, Боже, дякую, дякую...

Бог: Та почекай дякувати. Ти ще не знаєш, хто твої сусіди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... В создавшейся ситуации виновато украинское правительство, которое все 24 года имело "в виду" всех жителей Крыма....

поясни. Наскільки я помітив, то "украинское правительство 24 года имело "в виду" всех жителей УКРАИНЫ", а не только Крыма...
А Вы знаете, что там много нефти и газа????

и что?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна детальніше, як це так влада "імєла ввіду" жителів Криму, і чим це імєніє відрізняється від того, як вони імєлі решту України?

І по-вашому, це нормально, що чужа армія на території суверенної держави щось там "охраняє"?

Мені, припустимо, імпонує Голландія. Але я б не радий був би їхнім солдатам у Луцьку без запрошення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше позитивне повідомлення від США та НАТО:

Конгресс США уже рассматривает возможность предоставления вооружения для обороны Украины

Вице-президент Атлантического Совета США Дэймон Уилсон заявил, что Конгресс рассматривает возможность предоставления вооружения для обороны Украины. Об этом он написал на своей странице в Twitter.

Кроме того, Уилсон отметил, что если Россия будет блокировать решение Совета безопасности ООН по Украине, то статус России в качестве кандидата в Организацию экономического сотрудничества и развития будет остановлен.

Еще одно сообщение вице-президента содержит мысль о том, что нужно вынести урок из событий 2008 года и доставить в Украину гуманитарную помощь американскими военными самолетами.

Уилсон также намекнул, что пришло время для восстановления “Большой семерки” с первым саммитом, назначенным на ту же дату, что и в Сочи, но в другом месте.

Как известно, из-за вмешательства российских войск на территорию Крыма в Вашингтоне отложили принятие решения об участии президента США Барака Обамы в саммите G8, который должен состояться этим летом в Сочи. Решение отложить подготовку к саммиту приняла также Канада.

Внєзапно:

Американский авианосец "Джордж Буш" вошел в Средиземноморье

Американская авианосная ударная группа, возглавляемая атомным авианосцем "Джордж Буш", вышедшая из базы в Норфолке (штат Вирджиния) 15 февраля, после трансатлантического перехода вошла в акваторию Средиземного моря, сообщила Информационная служба ВМС США.

По данным службы, группа направляется на боевое дежурство в район Персидского залива, находящегося в зоне ответственности Пятого оперативного флота ВМС США. Корабли также проведут некоторое время в акватории Средиземного моря, которое находится в зоне ответственности Шестого оперативного флота.

О возможном участии боевых кораблей группы в обеспечении безопасности операции по уничтожению сирийского химического оружия, которое будет осуществляться на борту американского судна "Кейп Рэй" в Средиземноморье, не сообщается.

"Ударная группа будет выполнять задачи в зонах ответственности Пятого (Ближний Восток - ИФ) и Шестого оперативных флотов, осуществляя операции по обеспечению безопасности на море, взаимодействию в обеспечении безопасности на театрах военных действий, а также оказанию поддержки операции "Несокрушимая свобода" (в Афганистане - ИФ)", - говорится в сообщении Командования сил флота США.

В состав авианосной ударной группы помимо авианосца входят базирующийся в Норфолке ракетный эсминец "Тракстон", а также эсминец "Рузвельт" и крейсер "Филиппин Си", приписанные к базе в Мейпорте (штат Флорида). Согласно штатной структурер, в состав группы также входит ударная подводная лодка с крылатыми ракетами на борту. Но о передвижениях подлодок Пентагон традиционно ничего не сообщает.

В составе палубной авиации "Джорджа Буша" имеются четыре эскадрильи многоцелевых истребителей-бомбардировщиков, три эскадрильи самолетов радиоэлектронной борьбы, дальнего радиолокационного обнаружения, транспортной авиации, а также две вертолетные эскадрильи. Всего - около 70 самолетов и вертолетов.

В настоящее время в районе Персидского залива на боевом дежурстве находится американская авианосная группа во главе с авианосцем "Гарри Трумэн". По данным ВМС США, "Джордж Буш" должен будет его сменить. Авианосец "Гарри Трумэн" вернется на базу в США в начале весны.

На минувшей неделе в район Средиземноморья также прибыла боеготовая амфибийная группа ВМС США в составе трех больших десантных кораблей с экспедиционным батальоном морской пехоты на борту. Группу возглавляет универсальный авианесущий десантный корабль "Батаан".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...