Перейти до змісту

Для чего нужен Mac OS?


mers

Рекомендовані повідомлення

Photoshop під вінду - це шмат лайна без оптимізації. Хоча якщо з невеликими проектами - то ясно що сайдьот.

аргументи?

один баг шопа під вінду, я знаю от тільки не знаю чи є цей баг під маком і в версії СС під він, але спочатку ваші аргументи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

так вже склалось що торгуючи компами 10 років обзавівся знайомими професіоналами, з якими багато спілкуюсь і зараз

тому я завжди добре орієнтувався в тому що кому потрібно для яких задач бо часто методом спроб і помилок то все підбиралося ну і т.д.

так от, у двох Дизайнерів, яких я справді можу назвати крутими (а то дюже рідко буває бо переважна більшість то просто дизайнери), найбільше гемору було з Photoshop'ом і не спасало там дороге залізо, файли підкачки рознесені по різних вінтах і т.п.

Багато хто з дизайнерів скаже що "та у мене всьо літає", але це не тому що вони краще вміють налаштовувати :) вся справа в складності проектів

і рішення підкралось непомітно - Mac, причому в руки попався десь старіший якийсь. Таку штуку як фрізи забулись і більше не згадували.

Так як цих людей ціна Mac'а особливо не напрягає - питання вибору ОС і заліза більше не піднімалося. Хоча машини з віндою лишилися бо клієнти по світу є різні і софт потрібен різний.

P.S.: написав просто так :) шоби було... я ж знаю що майже всі бордівчани є високоплачуваними дизайнерами і знаються на цих питаннях краще за мене :)

P.P.S: заради справедливості скажу що це питання піднімалось більше року тому. Але сумніваюсь що щось кардинально змінилось з того часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я знаю конкретний глюк шопа під вінду, це те що він не звільняє максимально заюзану оперативу, тобто я відкрив великий проект, шоп взяв 4 гіга оперативи, проект закрив, відкрив щось менше всеодно 4 гіга, до перезапуску шопа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, по-перше, порівнювати було з чим. По-друге, думаю, ти просто давно не працював під сучасною віндою. Або працював на аби-якому залізі, а не на приблизно такої ж якості, як в Маки пхають. Про"зборки" типу "Звєрь" або "Фак-Білл" я навіть не кажу.

Працюю кожного дня на не дуже слабкому компі (і сенді брідж і хасвел присутні). Зборки принципово не використовую бо через них тільки більше проблем. На даний момент стоїть чиста він7 з усіма обновами (працює відносно нормально).

Photoshop під вінду - це шмат лайна без оптимізації

По-перше, там мова йшла про інтерфейс. По-друге -- ну не знаю, я не бачу проблем при роботі з Фотошопом СС (14.2.1 х64) під віндою, ганяючи документи формату A2 в CMYK з роздільною здатністю 300 dpi і купою слоїв, ефектів, прозоростей і т.д. Може просто машина моя дозволяє комфортно це все хавати і без оптимізації, не знаю. Але принаймні математичні можливості моєї відяхи фотошоп використовує досить активно.

От з чим в вінді працювати дуже незручно -- так це зі шрифтами. Колись був дуже зручний Adobe Type Manager, але він вже не підтримується і під новими віндами не працює, толкових альтернатив я не бачив.

300 дпі. ;)

Хоча якщо з невеликими проектами - то ясно що сайдьот.

Ну не те щоб я гнав на мак -- ні, мені він подобається (наприклад, задумуюсь про те, щоб взяти MacBook Pro), подобається MacOS (на відміну він існуючих iOS), чого вартувало хоча б витягування дискетки з дисковода перенесенням іконки в треш :), але от не треба про вінду розказувати те, що вже давно в ній пофіксили. Ви ще згадайте про те, що Він95 потрібно було перезавантажувати, щоб змінити роздільну здатність робочого столу, в той час як вже в System 7 (MacOS 7) це робилось без ребута :)

Не беріть макбук про. купіть краще делл, НР - щось на вінді .... нафіга ото Вам той мак ос :D

На рахунок іОС то непогоджусь. Сам гнав поки не поставив бета1 (UDID телефона в акаунті розробника). Зараз 7,1,2 + джейл (тільки із-за декількох твіків яких мені не вистачало). Система сама по собі гарна і більш функціональна ніж все, що було іОС 7.

System 6, System 7 я ставив якось погратись ... прикольна система, тільки трохи геморно було знайти ПЗ. Особливо порадував фотошоп 1,0 на System 6 чимось нагадав МС Пейнт на він ХР.

ну я знаю конкретний глюк шопа під вінду, це те що він не звільняє максимально заюзану оперативу, тобто я відкрив великий проект, шоп взяв 4 гіга оперативи, проект закрив, відкрив щось менше всеодно 4 гіга, до перезапуску шопа.

незнаю чи це справді від фотошопа залежить але вінда скільки користуюсь ніколи нормаль з пам'яттю не працювала. Завжди загрібає чим по більше і ще й на диск пейдж файл запише не меншого об'єму.

Для того щоб такого не було треба багато ОЗУ, як в Плума - 32 Гб ... на перший час повинно вистачити хоча ціна ОЗУ на даний момент не радує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, не чмири дядька. В нього звичайний комп вартує як пів Mac Pro і це раза в два дорожче за компи майже всіх бордівців.

Plum собі розбереться якось і без нашої допомоги :)

На особистості переходити не варто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, не чмири дядька. В нього звичайний комп вартує як пів Mac Pro і це раза в два дорожче за компи майже всіх бордівців.

Plum собі розбереться якось і без нашої допомоги :)

На особистості переходити не варто...

ну ок. :)

сорі, Плум, якщо я Вас образив. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

В мене родичка юзає макбук 2011 року і ще ні разу не переставляла ОС, а все бігає як і бігало. Жодних перестановок і вірусів без жодного антивіруса. З віндою в мене так не виходило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене родичка юзає макбук 2011 року і ще ні разу не переставляла ОС, а все бігає як і бігало. Жодних перестановок і вірусів без жодного антивіруса. З віндою в мене так не виходило.

ну зазвичай раз на рік доводиться перевстановлювати - виходить нова версія ОС )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене родичка юзає макбук 2011 року і ще ні разу не переставляла ОС, а все бігає як і бігало. Жодних перестановок і вірусів без жодного антивіруса. З віндою в мене так не виходило.

ну зазвичай раз на рік доводиться перевстановлювати - виходить нова версія ОС )

хакінтош так - на маках можна оновити через апстор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене родичка юзає макбук 2011 року і ще ні разу не переставляла ОС

Так само і моя дружина з ноутом на Win7. А в тестя ноут досі на WinVista бігає (коли я ставив систему -- новішого ще не було нічого) і нормально працює все.

Все ж залежить від того, як ти користуєшся ноутом. Комусь доводиться щотижня лікувати віруси і кожних кілька місяців переставляти систему, а в когось система ставиться після купівлі компа і воно все чудово працює, аж поки сам комп не здихає.

В мене на робочій машині Win 8.1 стоїть десь півтора роки вже і жодних причин перевстановлювати систему не бачу (дочекаюсь реліза Win10), хоча використовується машина "і в хвіст і в гриву", софта стоїть ось стільки

HhCNK.png

і це без ігр, які всі в окремій папці. Аптайм от прямо зараз -- вісім днів, а перезавантажувався востаннє просто через встановлення оновлень. Буває, що і місяць не перезавантажую, і більше.

Це я до чого? До того що "родичка юзає" і "в мене так не виходило" -- це невдале порівняння :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Їздять різні машинки: і Хюндаї і Мерседеси. З пункту А в пункт В завезе кожна. Тільки ті хто мають гроші, купують мерседеси, а ті хто більш стиснуті - хюндаї. Кожен задоволений.

Я вже давно не вважаю америкосів придурками і те, що в них популярні продукти apple, говорить для мене про багато чого. Вони багатші, і можуть позволити собі купити краще. Зараз юзаю макбук ейр - система грузиться з введеням паролів - 7 секунд і ти вже працюєш; унікальний мегачутливий тачпад що миттєво реагує на найменший дотик; жодних підвисань, жодного шуму, акум фактично не розряжається при відключенні. Я три дні по декілька годин серфив в неті на одній зарядці - ще 15% заряду.

Може то все суб'єктивно, але це відчуття реально добротної речі. Просто компанія Apple - це одна з небагатьох компаній в індустрії, що може позволити продавати якісну річ дорого. Вони не економлять, переоцінюють але в кінцевому випадку клієнт отримує якість задорого. Те ж саме як у випдку з купівлею нового БМВ чи Ауді. Ти маєш можливість, ти платиш, але розумієш за що ти платиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...