Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Такий текст як написав Аваков звинувачуючи свободу модна з легкістю написати, звинувативши авакова і Петра.

Поміняти кілька слів - "Ето результат брошених устройств в футболках партії Свобода" - "Ето результат відсутності реформ, просування дурацкіх змін конституції без врахування суспільної думки, результат мусорскіх провокацій з димами, дубінками, результат того шо ми долбойоби нічого не робимо, а тільки на Путіна киваємо, і так далі.

"Господін Тягнибок чем отличается свобода" - господін Аваков, чим відрізняється міліція зразка 2015 від міліції зразка 2013?

Загалом суть така, що походу ні Аваков ні Петро так і не врубались, що мітинги вже будуть без Океану Ельзи. А вони напевне думали, що мінятимуть закони під супровід Руслани і танців.

До речі, коли наступна граната вибухне в залі ВР/Уряді/АП/Суді якомусь - байдуже хто її кине, особисто я піду на діскатєку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

не знаю, як там насправді було, але моменту підстави теж не варто виключати. На мітинг свобода й Ко вийшли звичайно самі, але щоб то не *розрослося* далі, могли й таким кривавим способом придушити (хто , то вже інше питання), один передає пакунок свободівцю зі словами *Від Васі (Пєті, Колі, тощо)*, поки ще той не оговтався, що то за пакунок, й нащо йому його дали - інший кидає гранату в нацгвардійців, вибух, того з пакунком (й ще декількох для масовки) блискавично ловлять й вуаля, є граната й *понєслось гавно по трубам*. Причому затримання має бути несподіваним й миттєвим, бо якщо хтось тримає гранату за пазухою й починаєтся *двіж*, то ніщо йому не завадить *скинути в натовпі її собі під ноги й відкопнути в сторону, а не чекати, поки його *приймуть* з тією гранатою. А якщо людина не знає, що в нього граната, то й при наявності *двіжа* нічого не викине, бо ж не знає. То так, мислі вслух.

Зараз всі будуть говорити тільки про гранату. А про зміни в конституцію і про особливий статус Донбасу, який вона надає, всі забули :( Але добре, що цей особливий статус торкнеться тільки частини окупованого Донбасу, а не всієї України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти читав ці зміни і чим вони регулюються що ти розказуєш?

Такий текст як написав Аваков звинувачуючи свободу модна з легкістю написати, звинувативши авакова і Петра.

Поміняти кілька слів - "Ето результат брошених устройств в футболках партії Свобода" - "Ето результат відсутності реформ, просування дурацкіх змін конституції без врахування суспільної думки, результат мусорскіх провокацій з димами, дубінками, результат того шо ми долбойоби нічого не робимо, а тільки на Путіна киваємо, і так далі.

"Господін Тягнибок чем отличается свобода" - господін Аваков, чим відрізняється міліція зразка 2015 від міліції зразка 2013?

Загалом суть така, що походу ні Аваков ні Петро так і не врубались, що мітинги вже будуть без Океану Ельзи. А вони напевне думали, що мінятимуть закони під супровід Руслани і танців.

До речі, коли наступна граната вибухне в залі ВР/Уряді/АП/Суді якомусь - байдуже хто її кине, особисто я піду на діскатєку.

Ніде вона не вибухне бо всі хто каже що вони радикали в більшості своїй підарки які діють із подтєшка. тіпа як шавка насрав і в...бав.

CNvwy-bWoAAd2Xu.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти читав ці зміни і чим вони регулюються що ти розказуєш?

Читав, тут описав . А ти читав?

А ти пам"ятаєш що петя вже скасував такий закон, а після Мінська2 його прийняли у новій редакції?

ЗАКОН УКРАЇНИ Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районахДонецької та Луганської областей

Доречі згідно цього закону ми будемо годувати окуповані території Донбасу.

Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей.

У законі про Державний бюджет України щороку передбачаються видатки, що спрямовуються на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей. Україна гарантує визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитрий Левинский з Александром Нойнецом та ще 2

Итак, что было:

Сначала я встретился с Сашей Рудомановым. Потом пошел искать Сашу Нойнеца.

Подтянулся к УАВЗовцам в районе 12:30.

Сначала все было тихо мирно. Идиоты на сцене сменял друг-друга, толкали пламенные речи, которые все более и более напоминали истерию.

Перед НГУшниками тусили специально обученные сердобольно-истерические тетушки (ой, чья это коса торчит?).

Потом в НГУшников, которые стояли просто шеренгой полетели бутылки с водой.

НГУшникам дали приказ выстроиться в боевой порядок. Одеты щиты и шлемы.

В это же время группа провокаторов в гражданском из сектора свободы и ляшка, под визги со сцены попыталась продавиться к Раде.

НГУшники сомкнули строй и немного оттеснили толпу.

Снова перед ними повыростали тетушки не то с иконами, не то с какими-то табличками.

Стали подтягиваться и группироваться парни в камуфляже. Не то Чорна Рота, не то Чорний Батальон. С ними же - непонятные ребята в камуфляже, с шевронами "УКРАЛ" и флагами ляшка. У них под ногами появилась брусчатка.

Из сектора свободы-ляшка полетели первые дымовухи.

Потом, из толпы, довольно издалека, полетел кусок брусчатки. Перелетел шеренгу и попал в мужика в гражданском - не то переодетого мента, не то журналиста.

В центре - начали нападать на НГУшников, выхватывали щиты, пытались стянуть шлемы. Там-же засветился тягныбок.

Толпа выдернула двух бойцов. Их отбили.

Временное успокоение. Потом полетел молотов с больним количеством растворенного пенопласта (много черного дыма)

Из задних рядов вытащили огнетушители - потушили.

Далее пошли петарды и взрывпакеты (пороховые)

Снова началось месиво по центру. По краям - все те же тетушки с иконами, а из-за их спин полудурки тычут в бойцов флагштоками.

Затем полетело, с небольшим промежутком, 3 достаточно мощных взрывпакета. В это же время - НГУ снова оттеснила толпу.

Еще через несколько секунд - прилетает граната и приземляется аккурат возле брошенного огнетушителя. Взрыв. Часть бойцов падает сразу, часть прихрамывая, волоча ногу, кто скача на одной ноге, кто отползая - ретируются под стены Рады.

Группы, кидавшие шашки и группа, откуда полетела граната - растворяются в толпе и уходят в сторону мариниского парка.

Бойцам оказывают первую помощь. Несколько тяжелых контуженных уносят на щитах. Несколько лежат, их перевязывают. У одного сильно повреждена ступня или голеностоп, а так же бедра и рука. Его перевязывают и эвакуируют первой же каретой скорой, что прошла со стороны круч.

далее одна за одной начинают подъезжать кареты скорой помощи. Начинают грузить раненых. Больше всего - с повреждениям ног и ягодиц. Чуть меньше с повреждениями рук и области головы и шеи.

Тех кто может сидеть так же грузят в машины патрульной полиции.

При мне эвакуировали порядка нескольких десятков бойцов. значительная часть - лежачие.

Тут мой телефон сказал, что жить ему осталось пара минут. И учитывая совсем нездоровый движ - я ретировался.

Отдельно хотел отметить обилие провокаторов в гражданском среди толпы зевак/журналистов/ментов, стоящих просто на улице.

Это и уже отмеченные выше тетушки(с косой Смайлик «wink» ), которые преимущественно рассказывали про узурпатора порошенко, встревая в досужие разговоры. А после взрыва - моментально переключившиеся на тему - провокацию устроили власти. И полная противоположность - молодые чемоданы, топящие "почему АТО, а не война", "Война выгодна власти" и т.п.. А после гранаты - подхватившие также и "провокацию устроила власть"

Буду дописывать, если буду вспоминать какие либо еще существенные детали.

UPD. Деталь:

После взрыва - всех ряженых в камуфляж - как ветром сдуло. Так же Исчезли блокпосты ПСа на перекрестках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та сука кинула гранату і бігом тікати звідти

тут, на 27-28-й секунді теж видно того урода, як кидає і відразу тікає

http://youtu.be/S_zGc4L1f1k

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі згідно цього закону ми будемо годувати окуповані території Донбасу.

Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей.

У законі про Державний бюджет України щороку передбачаються видатки, що спрямовуються на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей. Україна гарантує визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

А тепер давай розкажи окремі райони цих областей це окуповані території чи ті що контрулюються нашою владою?

ПО ходу тут хтось путає палець з х..

І в тоум то вся ізюмінка що це статус не закріплний буде в КОнституції а буде закріплений законом який вже діє рік і його можна міняти хоч через день і як хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, що що, а ярлики в нас вміють розвішувати наліво і направо. Тут ми попереду усієї планети.

Мені цікаво, а Аваков, як міністр МВС, відчуває за собою якусь відповідальність?

Ще не подобається така тенденція, яка посилено розганяється: Свобода, Радікальна Партія, ПС - мудакі; Самопоміч, БЮТ - просто кАзли та недоговороздатні; про оппників - поки мовчать. БПП - тут без слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, що що, а ярлики в нас вміють розвішувати наліво і направо. Тут ми попереду усієї планети.

Мені цікаво, а Аваков, як міністр МВС, відчуває за собою якусь відповідальність?

Ще не подобається така тенденція, яка посилено розганяється: Свобода, Радікальна Партія, ПС - мудакі; Самопоміч, БЮТ - просто кАзли та недоговороздатні; про оппників - поки мовчать. БПП - тут без слів.

А Аваков, взагалі, колись відчував ЯКУСЬ відповідальність? Зараз "наморрдокнижить" вумну текстовку, пару фото скине, обіллє грязюкою... Ну все як завжди...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все як завжди...

Так. Згадую, як Сашка Білого застрелили. Аналогічно було. І в Мукачево так само. В нього всі винні. А він? Що він, як міністр, зробив для унеможливлення такого? І його підлеглі так само? Згадую як під час Майдану в Захарченка також всі були винні окрім нього, правда.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вангую :_03:, але троха моторошно подумати, що буде восени, коли прийдуть нові платіжки за комунальні послуги, газ, світло, воду гарячу, опалення, при нинішній зарплатні,....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не ярлики вішають це просто вже пішло гавно у відкриту не прикриваючись нічим. Тепер якщо візьмуть по 5 пар вил в одну руку і по 4 вишиванки надінуть від них гівном буде нести на кілометр.

А щодо оппо. Я вже писав вони таку хєрню зробили спєцом щоб зараз ця шобля, яка кричала у ВРУ могла сказати що бачите риги з бпп. А в ідеалі картіна виглядає троха не так. одна з косою, яка після звільнення (нахєра її звідти вийняли. сиділа собі так хай би мотала і далі) розказувала що американці єс поможуть посила допомоги. але коли путлєра всі похєрили в нього надію на юлю на яку він має паперів стільки що яник просто плаче разом з страусами. в ці дні були скинуті маски і все гавно шляшко, тягниврот, самодрочери показали на кого працюють. Хоча вони якраз клялись що піпец децентралізація, зміни і т.д. а все було просто не дали садовому мудаку митницю і прокуратуру ана абідєлась. хулє так грести як гріб пр иянику не виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не ярлики вішають це просто вже пішло гавно у відкриту не прикриваючись нічим. Тепер якщо візьмуть по 5 пар вил в одну руку і по 4 вишиванки надінуть від них гівном буде нести на кілометр.

А щодо оппо. Я вже писав вони таку хєрню зробили спєцом щоб зараз ця шобля, яка кричала у ВРУ могла сказати що бачите риги з бпп. А в ідеалі картіна виглядає троха не так. одна з косою, яка після звільнення (нахєра її звідти вийняли. сиділа собі так хай би мотала і далі) розказувала що американці єс поможуть посила допомоги. але коли путлєра всі похєрили в нього надію на юлю на яку він має паперів стільки що яник просто плаче разом з страусами. в ці дні були скинуті маски і все гавно шляшко, тягниврот, самодрочери показали на кого працюють. Хоча вони якраз клялись що піпец децентралізація, зміни і т.д. а все було просто не дали садовому мудаку митницю і прокуратуру ана абідєлась. хулє так грести як гріб пр иянику не виходить.

шановний, так ти ж не біжи *впєрєді паравоза*, лише через деякий час стане ясно, ЩО принесли нам ті поправки, й відповідно - хто є шляшко і тягниврот (в смислі політичної діяльності й обізнаності, а не перекручених прізвищ) й таки може цей мітинг був таки потрібний (не кривавий звичайно) й нам хотіли донести, що нас чекає. Наразі залишаєтся просто споглядати за подіями, а що буде далі, й хто на кого працює, покаже час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цю суку арестовича треба СБУ щоб йому вистачило гандону.

Ігор Ронович

36 хв · Змінено ·

По результатах подій біля ВР.

-------

В соцмережах в останні дні йшли жваві дискусії щодо змін до Конституції, щодо дотримання Мінських угод. Багатьом з нас не подобаються ці зміни.

Мотиви людей зрозуміти можна. Я, наприклад, теж не можу відповісти на запитання:

"Чому ми маємо йти на поступки і чому ми маємо першими виконувати всі пункти Мінських угод?".

Але я не спілкуюся з Обамою, Меркель і Олландом, я не знаю нюансів перемовин.

І я розумію, що іншого шляху ніж дотримуватися скоординованої позиції з союзниками у нас немає. Подобаються мені ці угоди чи ні, подобаються мені ці союзники чи ні...

Спілкуючись з політиками і простими людьми на цю тему, я намагався почути альтернативи Мінським угодам, почути адекватний альтернативний план. На жаль, ні від читатів, ні від політичних партій, я альтернативного плану дій не отримав.

Зате всі політичні партії, які розказують нам про зраду, сьогодні наглядно ПОКАЗАЛИ СПРАВЖНІЙ альтернативний план дій.

Ви цим планом задоволені?

Тоді нумо виходити під ВР, співати патріотичних пісень, влаштовувати цирк і срач в ВР, кричати в мегафон і стукати, кидати бойові гранати в СВОЇХ? - ТАК ПЕРЕМОЖЕМО ПУТІНА!!1!!!

Оце альтернативний план. А ви що думали?

А ще цей "альтернативний план" не передбачає жодної відповідальності за вчинені дії. Винуватий, звичайно ж, Пєця.

----------

У країні, за яку помирали тисячі людей, в тому числі багато свободівців, у країні за яку страждали, мерзли, стікали потом в окопах, в цивілізованій країні, люди які назвали себе патріотами і політиками, без зайвих зволікань зробили б наступне:

- всі партії, митєво б здали всіх підозрілих осіб, що могли бути причетними до злочину.

- тягнибок подав би у відставку з посади голови партії, ДОБРОВІЛЬНО і ВСЕБІЧНО сприяв би розслідуванню, як співорганізатор цієї вакханалії.

- ляшко подав би у відставку з посади голови партії, склав би депутатський мандат, ДОБРОВІЛЬНО і ВСЕБІЧНО сприяв би розслідуванню, як співорганізатор цієї вакханалії.

- голова УКРОПу подав би у відставку з посади голови партії, ДОБРОВІЛЬНО і ВСЕБІЧНО сприяв би розслідуванню, як співорганізатор цієї вакханалії.

- всі партії, які брали участь у цій вакханалії (в.т.ч. Йуля і Садопоміч) рікою лили б гроші на лікування поранених і ходили б на задніх лапках, спокутуючи свою вину.

-------

А що ми маємо зараз, в нашому політичному тераріумі?:

- тягнибок кричить про повокації, хоча є десятки фотографій з підтвердженням того, як виродки зі свободи били нацгвардійців, є відео яке підтверджує що саме з рядів свободи кидали гранату і є офіційно становлена особа злочинця, який є членом свободи.

- ляшко розказує "єто ні ми, єто тягнібок"

- син Великої людини, націоналіста, борця за волю України, але старий маразматік з партії ляшка цитує Лєніна.

- Укроп роздає бабки бабкам і свалює, наче його там і не було.

- "партія європейського взірця" Садомоміч виключає з своїх рядів 5 членів, які приняли державницьке рішення, бо це рішення не дозволить садовому спокійно красти. Причому нікому не відомий голова фракції, який проліз до ВР під номером 26, виключає першого номера партії, за яку реально голосували люди. Це точно партія "європейського взірця". Тут навіть не рашкою, а КНДРом попахує...

- Йуля посилає американців і європейців нах@й, пропонує скасувати Мінські угоди (ЗА КРОК до ПОВНОГО виконання з нашої сторони) і пропонує запровадити новий формат і нові угоди. Ну да, можна укласти угоди в рамках лідерів Тайожного союзу, наприклад.

Як вам нюанси "альтернативного плану"?

--------

70 років совку, 22 роки постсовку, притупили в Народу критичне мислення і ставлення до політиків, розвили нездорову хворобу реціпієнтності популізму, коли правий не той хто правий, а хто називає себе патріотом, ходить у вишиванці, голосніше кричить і більше обіцяє.

Відрадно, що совкове мислення в людей потрохи змінюється і люди починають зауважувати позування і полулізм.

Тільки шкода, що люди починають розуміти хибність альтернатив, що пропонує нам Москва, підсуваючи їх через "наших" "патріотів", в ті моменти, коли пролилося багато крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суки на площі, суки в будівлі... Пацана шкода. За що?

90 % людей взагалі дупля не відбиває, шо то за закон. І він тим, думаю, сильно не заморочувався. Присяга, наказ, виконання.

Світла пам"ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, доля правди в тому, що ти пишеш - є. Ти зараз описуєш реалії української політики - торги за посади, квотність і т.д. Просто одні зараз при владі (БПП рятує свій рейтинг як тіко може, НФ - в межах статистичної похибки), інші - поза владою.

Щодо оппників. Та і взагалі фракцій у ВР. Наразі ми маємо нову "ширку" - БПП+НФ+оппникі+позафракційні. І надалі побачимо, як оппникі будуть голосувати з БПП - наскільки це буде синхронно.

Щодо децентралізація. Децентралізували - да видецентралізували. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний, так ти ж не біжи *впєрєді паравоза*, лише через деякий час стане ясно, ЩО принесли нам ті поправки, й відповідно - хто є шляшко і тягниврот (в смислі політичної діяльності й обізнаності, а не перекручених прізвищ) й таки може цей мітинг був таки потрібний (не кривавий звичайно) й нам хотіли донести, що нас чекає. Наразі залишаєтся просто споглядати за подіями, а що буде далі, й хто на кого працює, покаже час

НУ так я бачив що вони хотіли сказати. ЩО гіві і моторолєри будуть у вру. але цього всього в змінах немає. Вони займаються маніпуляціями. хоча навіть не так. якби не давали бабок там стояло б 20 людей і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі згідно цього закону ми будемо годувати окуповані території Донбасу.

Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей.

У законі про Державний бюджет України щороку передбачаються видатки, що спрямовуються на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей. Україна гарантує визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

А тепер давай розкажи окремі райони цих областей це окуповані території чи ті що контрулюються нашою владою?

ПО ходу тут хтось путає палець з х..

І в тоум то вся ізюмінка що це статус не закріплний буде в КОнституції а буде закріплений законом який вже діє рік і його можна міняти хоч через день і як хочеш.

facepalm.gif

походу я знаю де палець а де... а ось нарахунок тебе я сумніваюсь.

Ось перелік населених пунктів в Донецькій і Луганский області, які є окупованими і які утримуються за кошти України і при цьому сплачують податки не в казну України, аа терористам.

Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування

Блін, народ, як ви вирішуєте що є добрим для України, а що поганим, якщо ви не знаєте законів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І надалі побачимо, як оппникі будуть голосувати з БПП - наскільки це буде синхронно.

Віриш, чомусь я переконаний на 99% що якби не було сьогодні мітингу і блокування з криками що аж в мене голова розболілась то фіг би оппо взагалі голосував. а так він під шумок.......... чомусь я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...