Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не знаю як там Гройсман і біля нього то все переслухалали, я на компі це дивився хвилин 20 мені голова почала боліти. Увальні на місці Гройсмана мене потішили.

Щось як янек міняв конституцію такого балагану не було. І це наштовхує на думки хто насправді був креатурами янека=кремля. і сьогодін ці всі обісрані креатури повспливали як гівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо там за двіжняк під ВР в Києві? Кажуть був вибух, ранені правоохоронці...

Пишуть кинули бойову гранату в хлопців із НГ. Є важкопоранені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писали про димову шашку.

Апдейт. Вестаки скоріше всього бойова. Сука алєжка тягнибок багато попутав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В строю перебувають і хлопці які були на передовій, вижили там і загінути тут, це занадто. Терпимість це дуже добре, але забезпечити перевірку людей, які рухаються на масові зібрання в нас час є можливість. Вибуховий пристрій міг взірватися і біля незахищених людей, тоді постраждало би більше людей. Хто це все планує, хто понесе відповідальність? Уроди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із фб:

Біля Верховної ради в міліціонерів кинули бойову гранату, декілька міліціонерів отримали тяжкі поранення

Фото Олексія Тамразова

11954547_865406800222325_2015397155023023146_n.jpg?oh=957eab4c97051014962b4d01e161a748&oe=566549A511952984_865406803555658_1307197651766379509_n.jpg?oh=5d92ac6b0b4e96d1876f3b5c3f701a7e&oe=567B9C6E

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політтрупи з Свободи показали справжнє обличчя.Чи це не зрада?

Ти тільки зараз побачив?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В строю перебувають і хлопці які були на передовій, вижили там і загінути тут, це занадто. Терпимість це дуже добре, але забезпечити перевірку людей, які рухаються на масові зібрання в нас час є можливість. Вибуховий пристрій міг взірватися і біля незахищених людей, тоді постраждало би більше людей. Хто це все планує, хто понесе відповідальність? Уроди!

Яким чином можна було перевірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В строю перебувають і хлопці які були на передовій, вижили там і загінути тут, це занадто. Терпимість це дуже добре, але забезпечити перевірку людей, які рухаються на масові зібрання в нас час є можливість. Вибуховий пристрій міг взірватися і біля незахищених людей, тоді постраждало би більше людей. Хто це все планує, хто понесе відповідальність? Уроди!

Яким чином можна було перевірити?

Людей можливо було перевірити на підході, поставити рамки, провести роботу з організаторами акції, а тепер треба запитати зі всіх хто це організувував зі сторони протестувальників так і зі сторони правоохоронців.

Невже упереджувальні заходи не вартують тих наших людей які постраждали, попередні цифри від 40 до 80 людей, до 5 важкопоранені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей можливо було перевірити на підході, поставити рамки, провести роботу з організаторами акції, а тепер треба запитати зі всіх хто це організувував зі сторони протестувальників так і зі сторони правоохоронців.

Здається, що ще у правоохоронців немає досвіду таких дій, шкода що вчитись доводиться на людських жертвах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз головний вротобер і тягнияйця будуть кричати що то провокація влади. суки кончені.

Відео вибуху.

http://www.youtube.com/watch?v=DinAxLyR7II&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей можливо було перевірити на підході, поставити рамки, провести роботу з організаторами акції, а тепер треба запитати зі всіх хто це організувував зі сторони протестувальників так і зі сторони правоохоронців.

Здається, що ще у правоохоронців немає досвіду таких дій, шкода що вчитись доводиться на людських жертвах.

Якщо у Терещука немає досвіду, тоді незнаю .......... А не пора його гнати в шию, за бездіяльність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що відбувалось під радою нагадує поведінку тітушок, та власне це вони і були лише кольори змінили.

Якщо у Терещука немає досвіду, тоді незнаю .......... А не пора його гнати в шию, за бездіяльність?

у нас взагалі ще ніколи ніхто не був покараний за такі речі - ще починаючи з майдану.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВСе як було раніше. раніше платив янек зараз він також платить тільки через вже згаданий мудойобів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз головний вротобер і тягнияйця будуть кричати що то провокація влади. суки кончені.

Це хто ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз головний вротобер і тягнияйця будуть кричати що то провокація влади. суки кончені.

Відео вибуху.

Заради справедливості треба сказати, що навряд чи це у їх плани входило. Кому така ситуація вигідна, всім і так ясно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ми маємо зараз, на цю хвилину.

Наразі, ситуативно, коаліція є розколотою. Приєднались оппники. Які, за пропагандою МінСтеця, є "агентами Кремля". Голосували проти радикали та "Самопоміч" - коаліціянти, які, за пропагандою МінСтеця, також, в такому вмпадку (не голосування за 2217а) стають автоматом "агентами Кремля". Під ВР заворушення, вибухи, поранені. Вангую, що звинуватять (непрямо, але все ж таки...) Свободу та ПС, які також стають за МінСтецем "агентами Кремля". БПП та НФ - будуть казати: "бачите, вони всі проти - вони "агенти", ми - радєтєлі і виконуємо Мінські угоди" і т.д."

По факту. Розколота коаліція та суспільство. 100500 пояснень 2217а - погані і добрі. ПОП взагалі загальними фразами говорить, народ просто ніх*ра не розуміє. Ще якась фігня і ми на порозі глобальної куйні в країні. Хто винен? ХЗ. Але мені здається, що рашка розклала яйця в різні кошики і зараз результат. Чого це стало можливо? Бо немає Чорновола - він похований давно. Інших державників, які б працювали на Україну - немає Тільки є політики, які рефлексують та діють ситуативно. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політтрупи з Свободи показали справжнє обличчя.Чи це не зрада?

З минулорічної теми про вибори:

Буду як і раніше за Свободу.Хоч буду впевнений, що голос не пропаде.

Як там в тій пісенці сєрдючки, на яку лінк постив: "нє прастітутка я, просто влюбчівая" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже свобода черговий раз обісралась разом із ляшковцями, не думаю що гранату кинув хтось із їхніх, скоріш за все то був провокатор і метою було спровокувати сутички на зразок початку майдану.

Ну а свободівці черговий раз показали що думати перед тим як щось робити вони не вміють, вже не перший раз так виходить, спочатку утнуть якусь дурницю а потім "нівінаватая я он сам прішол".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриценко відписався, але мабуть до вибуху гранати :

288...265... Рада виправляє помилку Президента

http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/55e434bd7ef28/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого все почалося? Хто може по-простому поянити, які їх плюси і мінуси прийнятих змін в конституцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко дав інформацію про загіблого зі сторони НГ, хай би це непідтвердилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антон Геращенко: Количество пострадавших под Радой нацгвардейцев возросло до 50

Среди пострадавших силовиков в результате столкновений под парламентом в Киеве четверо человек находятся в тяжелом состоянии, сообщил народный депутат от "Народного фронта" Антон Геращенко.

Сегодня 14:47

Фото: Oksana Denysova / Twitter

Подробности позже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от не розумію логіки тих активістів... я ЗА децентралізацію, і якби провалили голосування, то можливо і я б стояв біля ВР... це так дістає, коли таксист, студент, медик, водій, пенсіонер, продавець тьотя Галя на північці, яка починає ранок з цигарки і кави краще володіє еконмічним глубоким аналізом, чим ціла купа відділів та міжнародних фахівців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...