Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А яке відношення Яценюк має до прийняття законів ?

Проекти вони подали , на сайті Ради вони є .

Тільки Рада чомусь їх не прийняла

romaxa11, в мене дійсно враження , що чи п"яний , чи накурений :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

100%

Богдан Карпенко

Давайте я вам поясню дуже просто про Мінські угоди.

1. Якшо ті угоди не виконуємо ні ми ні РФ - світ повідомляє, шо то два неадеквата і шле Україну разом з Рашкою куди подалі, а сам ставить мури на нашому західному кордоні. Що буде з нами у тій ситуації? Вірно - кінець.

2. Якщо ті угоди не виконуються Рашкою, а нами виконуються - то Запоребрик отримує цілющого підсрачника у вигляді санкцій, а Україна - всіляких дуже потрібних нам кредитів, хамерів і підтримку. В результаті гебня поступово придушується, а ми відновлюємо армію та змінюємо країну. Так у нас зараз і є.

3. Якщо ті угоди виконуються Рашкою, а не виконуються Україною, то ми отримаємо неймовірного цілющого підсрачника від світу, а Рашка - послаблення санкцій.

Шо не ясно?

Тепер так - як бачу, вже багато істеричок, які не могли розібратись навіть у законі про кредити, голосуючи ЗА, раптом вирішили, що у геополітиці розуміються краще за Обаму, Меркель і т.д., розводять крики - нас зливають і все пропало, причому, як то замітно, на прямі запитання де саме зливають - іде суцільна маніпуляція + уникання відповідей. Що кажуть істерички: Рашка Мінськ не дотримується, і шо нового? Вірно не дотримується, тому і отримує санкції. Нове для вас? Нє. Шо тре зробити Запоребрику, аби не отримати нового пакета пиз..лин? Або самим почати виконувати умови світу (не буде так), або.. або треба, щоб Україна також порушила Мінськ. Так? Так. Що робить запоребрик всі ці місяці користуючись нашими придурками і своєю агентурою? Закликає голосом кукаріотів атакувати тощо. Але не вийшло. Ну от вам і новий етап - коли ми маємо згідно Мінську внести поправки до Конституції, люди, більшість з яких навіть не читали ті поправки, раптово зачинають гвалт, шо у поправках зрада, і, увага - легалізація терористів - тобто ви курви хоч на хвилинку уявіть, що ви заявляєте ніби цивілізований світ вимагає від нас легалізувати терористів - у своєму розумі, га? Ну і далі заклики, як треба голосування саботувати. Я виджу депутатів з Батьківщини, Самопомочі, Украл, бачу Таню япідунамаршсвятослава Заровну в криках зрада, і собі чітко починаю представляти, хто бажає допомогти нам порушити Мінськ. На манєже всьо тєже плюс традиційно "інсайди-чуйка" від Української правди і Толіка мудакаполковніка на Зеркало недели. Фул хаус. Моя думка така - Рада повинна проголосувати і не дати РФ зіскочити з санкцій. Як ше шо нове взнаю - напишу

P.S. І взагалі на лобі собі запишіть: всі важливі рішення, от як і Конституція, Президент приймає виключно після консультації з союзниками. Без союзників - нам пиз..ць. Без союзників - у нас тут буде суцільний ВВХ. Бажаєте проявити гонор і виставити свої умови? ЧИМ? Голою сракою умови будем виставляти? 23 роки треба було думати, як не довести до такого. А нє: "Ми такі горді, у нас нема грошей, скрізь тільки початки боротьби з корупцією, але ми проти, щоб союзники нам вказували." Все так? Сподіваюсь, нарешті дійшло, куди ті істерики треба засунути у нашій сьогоднішній ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, не зовсім згідний з процитованим паном Карпенко. Зараз ми отримуємо "по голові" завдяки положенням Мінська-2. За логікою подій маємо наступне: бери до рук АК/купляй танка у "воєнторзі", розбий половину області, по-волай, що тебе "утискають", завали побільше людей і профіт - в тебе особливий статус області/регіону. І ти маєш змінену під тебе Конституцію. А інші області/регіони чим гірше (Закарпаття - перше, що спадає на думку)? Так буде думати багато людей по країні. Ми стаємо на небезпечний шлях. Завдяки цьому (в будь якому випадку - виконуємо Мінськ-2 чи ні) Україна стає де-факто федерацією. Заради справедливості, варто сказати, що "особливі дібіли регіони Донбасу" не будуть мати впливу на зовнішню політику держави (НАТО і т.д.). Але не знаю - чи на довго така ситуація? Будуть голоси, які скажуть: ми давали гроші з держбюджету, проводили мобілізацію, йшли добровольці, працювали, як скажені, волонтери, загинуло багато людей - а їм за це щось особливе?

Пи.Си. Я ці зміни читав. Навіть цитував їх в темі про Мукачеве і давав лінк на сайт ВР України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що зробив би ти ?

Я вже писав, що це системна помилка, яка тягнеться з домовленостей по Мінську-2. Необхідно було в Мінську відстоювати свою позицію більш жорстко, і варто це робити зараз: пояснювати, держав, в такому випадку, просто не витримає "парад сепаратизму". І це скажеться негативно на Україні, і політичній ситуації в Європі. Обмалювати в чорних тонах перспективу.

Одночасно, припинити красти і проводити справжні реформи. а не болтати язиком (таке моє твердження вже набило суспільству оскомину). Проводити децентралізацію не шляхом торгів між елітами та гілками влади (наприклад, ситуацію по префектам та їх повноваженням, відповідно, повноваженням Президента), а підійти до цього питання більш серйозно та системно, а не формально. І багато іншого. Одним словом, "нарощувати м'язи". Не повторювати мантру - "ми за мир", "Рашка ого-го, а ми - ніщо" (в плані війни, бо Рашці треба ресурси, як не крути, для цього), і головне - мати бажання закінчити війну та воювати, а не ганебно прикриватись фіговим листком АТО (я не кажу зараз за воєнний стан - це що б мої слова не перекрутили). Застосувати до ЛуганДону "хорватський варіант". Там окуповані території ( в т.ч. і Крим) - відповідальність Рашки; віддайте контроль за кордоном, 6-12 місяців перехідного періоду (вичистити оту всю нечисть за цей час) і проводимо місцеві вибори.

Зрештою, я розумію і Захід, чого вони "душать" зараз наших по Донбасу - вони втомились від війни загалом, і від наших політиків, зокрема. І Захід просто хоче все закінчити/"заморозити" якомога швидше. Будь-якою ціною. Нашою ціною.

Пи.Си.Хоча, ти так завдав мені питання, що я, ніби, собою маю підмінити Конституційну комісію та інші держоргани )))). Але, то є моя така собі концепція.

Пи.Пи.Си. Побачив подібну статтю на Дзеркал Тижня (много букафф): Конституляция?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мали щось подібне по Криму до війни, а тепер - Донбас. Нічого немає більш постійного, ніж тимчасове:

Пропозиції Порошенка: Закон про Донбас діятиме до нових змін Конституції

Зміни до Конституцію, які напередодні запропонував президент, передбачатимуть те, що закон про особливості місцевого самоврядування на Донбасі має діяти до того моменту, поки Основний закон знову не змінять.

Про це "Українській правді" розповів депутат від "Народного фронту" Леонід Ємець.

"Особливості місцевого самоврядування визначаються законом – це останнє речення змін до тіла Конституції", - сказав він.

Це автоматично означатиме, що це не право Верховної Ради приймати або не приймати закон про особливості місцевого самоврядування. Це буде обов'язком парламенту прийняти цей закон в будь-якому випадку. Тобто це означає, що поки норма не зникне з Конституції, закон про особливий статус Донецької і Луганської областей парламент матиме за обов'язок", - сказав він.

"Таким чином, поки не будуть внесені зміни до Конституції, буде існувати закон про особливості місцевого самоврядування цих визначених територій", - додав Ємець і наголосив, що ця норма була внесена для демонстрації виконання Мінських угод.

Ємець також повідомив, що фракція Народний фронт просила провести зустріч з цього приводу з президентом, однак такої зустрічі не було.

Відповідаючи на питання, чи дійсно на депутатів чинився тиск з приводу змін до Конституції, про що написала віце-спікер Оксана Сироїд, Ємець відповів:

"Дивлячись, що розуміти під тиском. Наприклад, мене вчора запросили на зустріч з Вікторією Нуланд, де ми обговорювали саме ці питання, позицію США, перспективи голосування за зміни до Конституції, зауваження зі сторони окремих депутатів. Вона наполягала, що саме це має бути проголосовано", - сказав він.

За словами Ємця, на зустрічі були присутні він, депутат від Самопомочі, від Батьківщини двоє, і від Радикальної партії один.

"Вона висловлювала свої аргументи, ми – свої. Ми говорили про те, що мінські угоди передбачають свою логіку: спочатку зупинення воєнних дій, відведення артилерії, обмін полоненими, і тільки після цього вибори і як наслідком зміни до Конституції. Ми категорично проти, щоб російські злочинці і терористи були представниками людей, яких вони фактично тримають в заручниках", - додав Ємець.

Українська правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , якщо такий варіант наполягатимуть --- не проблема принести пару шин до ВР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , якщо такий варіант наполягатимуть --- не проблема принести пару шин до ВР

Я не знаю... Ну воювати ще скільки часу пропонуєте? Занадто дорого нам обходеться та війна ((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , якщо такий варіант наполягатимуть --- не проблема принести пару шин до ВР

І одразу стануть ці люди дестабілізаторами, агентами Кремля/ФСБ і т.п. І скажуть, що коаліція - за мир. Грустно всё это. ((((

Я не знаю... Ну воювати ще скільки часу пропонуєте? Занадто дорого нам обходеться та війна ((

Я писав вище - що можна зробити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, перечитав http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=55812

Там нема нічого про закріплення в Конституції статусу лугандонів . Просто відсилається до окремого закону , який буде прийнято згодом або я його не знайшов

І там можна написати що завгодно , аж до військивих адміністрацій .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там нема нічого про закріплення в Конституції статусу лугандонів . Просто відсилається до окремого закону , який буде прийнято згодом або я його не знайшов

Там так пропонується в п.18 Перехідних положень, п. 8 Законопроекту: "Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом". В тому і суть: закони приймаються простою більшістю голосів, а зміни до Конституції - 300 голосів. Тобто, АПУ спростила собі проблему по прийняттю необхідних законів по статусу ЛуганДона. Пишуть, що очікують зараз у ВР ПОПа, що б "... він ламав через "коліно" депутатів по цьому законопроекту".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , це зрозуміло . Але ж в Конституції лугандонія не прописується , я це шукав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротко суть така. Кремлівському карлику після провалу певного проекту потрібний особливий статус окупованих територій. Цю ідею вже купу разів озвучували терористи. Поршень вказівку зрозумів, поїхав в Європу і тихенько почав проштовхувати то лайно в голови європейців. Лайно засвоїлось правильно і вже європейці почали озвучувати вголос вимоги терористів, як єдине вирішення конфлікту. Хоча що там вирішувати. Крим і Дамбас тягнуть на дно і до року б все вирішилось при повній блокаді. Нажаль при владі сатрап кремляді. Здача національних українських інтересів - головний план стабілізації ситуації в стосунках кремля і Європи. Поршень на острії з своїми компромісами. Цікаво, якщо б його нагнуло два гоміка, яким би був компромісний варіант в виконанні однотурового лайна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж в Конституції лугандонія не прописується , я це шукав

Правильно. Не прописується. Конституція дає де-факто ширші повноваження по питанню ЛуганДону та спрощує процедурні моменти. Тобто, Конституція - норма прямої дії, а закони - норми спеціального права. Тим самим, Конституція дає відсилочні норми на норми спеціального права - на закон. Трохи накручено, але це основи теорії держави і права та конституційного права - суто юридичні моменти, а ще і політичні (згадав універ - 1 та 3 курси :0158: )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хє-хє-хє. Просування буває різне. Можна з перекошеним хавлом сумно сидіти і бідкатись які ми нещасні, замість чітко висувати вимоги стосовно окупації. От і знаходиться консенсус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і за префектві почав говорити...

Якщо всі повноваження на місця - то навіщо вони взагалі потрібні...

Виходить будуть як "смотрящі"... Зі слів ПОП вони нічого не вирішуватимуть ...

але якщо читати між рядками, то все "рішатимуть"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про сам закон щось є ? А то я нічого не накопав толком

Не ти один. Я так розумію, що вони його "ховають" і поки не оприлюднюють. АПУ необхідно перечекати хвилю невдоволення по цим змінам до Конституції. Хвиля спаде і одразу оприлюднять закон. Але вони, на мою думку, граються з вогнем, тобто - народом України.

Виходить будуть як "смотрящі"... Зі слів ПОП вони нічого не вирішуватимуть ... але якщо читати між рядками, то все "рішатимуть"...

Погоджуюсь. пам'ятаєте, в 90-х були представники Президента на місцях. В Луцьку одним з перших був, здається, Лавринович.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хє-хє-хє. Просування буває різне. Можна з перекошеним хавлом сумно сидіти і бідкатись які ми нещасні, замість чітко висувати вимоги стосовно окупації. От і знаходиться консенсус.

Хе-хе .

Які нафіг вимоги ? Хто ? Кому ?

Вони можуть тупо послати і робіть з ввх що хочете .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Березюк красава !!!

Такі фрази при ПОП - дійсно молодець !!! із 13:30

Хех, а ПОП то занотував собі ))) Попрікнув Березюка )))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...