Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

От тільки що аналогія згадалась. Пам'ятаєте як Млявий сектор розрулував ситуацію з Януком. Вони собі щось там мурижать, а в той час мєнти-тітухани людей вбивають. Вони от от вже тіпа домовились, а в мєнтів вже план зачистки і потрібні сили, а на ранок Небесна Сотня. Є щось в тому як Поршень забазарює з Ху. Та сама безпорадність і сцикливість, що ховається за пафосними промовами і погрозами. А як пафосно Яйценюк з сцени віщав, а Улєжик, як дохтур Лівсі, аж весь запльований виходив, що й з мікрофона скапувало. Той такий самий. Прокрутився і вже прєзідєнт, а по хорошому, робив би шоколадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вроді і дрібничка, але як мені сьогодні було неприємно при перегляді трансляції з Майдану, коли виступав ПОП і розказував про Небесну Сотню.

А неприємно тому, що він став говорити азірівкою, я думав, що мені почулося, але ні, він кілька разів повторював і повторював "нІбесна сотня", "нІбесної сотні" і т.д., та блін, це ж сила-силенна людей тебе дивится і слухає, чоловіче, ти ж на разі Президент країни.

З.І. Може це Янович повернувся після пластики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порох хоч щось із обіцяного виконав?

А він щось обіцяв?)))) Хоча, виконав - вибрав пришвидшено себе в президенти, і провів дострокові вибори в верховну раду)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

освистали Президента, кричали йому "Ганьба"... і це ви ввжаєте правильно зробили? і ці, що це робили, те ж вважають це правильним?

сьогодні, в день Памяті Героїв Небесної сотні! це є повага до цієї Памяті?

п.с. не кажучи про черговий привід дати картинку по парашинському ТВ про нелегітимну владу, яку народ освистує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка найбільше відповідає за повну безкарність винних в появі Небесної Сотні прийшла щось белькотіти на Майдан? Ще б Ярему прихопив порозказувати. Вважаю що все по чесному: поступаєш як гнида - повага як до гниди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

освистали Президента, кричали йому "Ганьба"... і це ви ввжаєте правильно зробили? і ці, що це робили, те ж вважають це правильним?

сьогодні, в день Памяті Героїв Небесної сотні! це є повага до цієї Памяті?

п.с. не кажучи про черговий привід дати картинку по парашинському ТВ про нелегітимну владу, яку народ освистує

2-z1-4e7fd956-7ede-462d-a4a4-142afdba81c2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

освистали Президента, кричали йому "Ганьба"... і це ви ввжаєте правильно зробили? і ці, що це робили, те ж вважають це правильним?

сьогодні, в день Памяті Героїв Небесної сотні! це є повага до цієї Памяті?

п.с. не кажучи про черговий привід дати картинку по парашинському ТВ про нелегітимну владу, яку народ освистує

Так, я вважаю, що правильно зробили. Йому б, по великому рахунку, стати на коліна перед тими рідними загиблих, перед всіма, хто прийшов вшанувати пам'ять Небесної Сотні і сказати - люди, вибачте що не так зробив і таке інше. А відносно привіду для рашки тв... Та хай дивляться і вдавляться від того, що ми можемо сказати правду в очі президенту, а вони в дупу цілують свого хула)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не кажучи про черговий привід дати картинку по парашинському ТВ про нелегітимну владу, яку народ освистує

Та забудьтесь про парашинське тв. Чи ми всі маєм робити так щоб їм сподобалось :_14:

І првильно шо освистали, може згадає обіцянки та долю попередника. На Шустері більшість (90% гостів) сказали що так і потрібно, я підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не колін від Поршня люди хотіли, не балабольства пафосно-солодкого, а конкретних дій, як гаранта законності, державності, а де ті дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, ви не прочитали і не зрозуміли основного: про повагу до Памяті

Подивіться відео, там люди плакали поки не прийшов ПоП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, ви не прочитали і не зрозуміли основного: про повагу до Памяті

Я, власне кажучи, зрозумів Вас. Але повагою було б де-кому зовсім не приходити на майдан, або тихенько схиливши голову постояти. Ті медальки, які він так димостративно вручав( через рік, і після того, як матері були під ВР), це сміх і сльози. Повага до пам'яті визначається справами, а не "патріотичними"лозунгами і спічами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По нашому президенту можна буде вже знати, що буде далі. Те, що каже тільки навпаки. Якщо обіцяє, щось то буде тільки навпаки. Перевірено! Працює теорія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еволюція тітушок. На службі... В кого на службі???

https://www.facebook...&type=2

Як в кого) в тих самих, у ВЛАДИ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еволюція тітушок. На службі... В кого на службі???

https://www.facebook...&type=2

Smith , друже, а це що за "маски шоу"? Судячи з відео, людям не дають пройти і покласти квіти хлопцям...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що проводились заходи безпеки перед візитом Президента. Але я не розумію - нахіба тітушки для цього, а не працівники МВС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що проводились заходи безпеки перед візитом Президента. Але я не розумію - нахіба тітушки для цього, а не працівники МВС?

Можливо я помиляюсь у висновках, але, щось на кшталт - ЛЮДИ дбають про безпеку гаранта))))... Хоча, на відео дибелізм чистої води, такі собі аля титушкі, а позаду якісь не зрозумілі хлопаки в кромуфляжці без розпізнавальних знаків, але з "дротиками" в вухах, а значить не просто "ліві". Петрик чудить, чи то "ініціатива" "приближенних"?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно, чого удошникам руки марати? Правда? Бля, дійсно, але сама ініціатива - це пздц. У всі часи УДО працювало на безпеку перших осіб - перевіряли все, заклеювали каналізаційні люки та ін. Але це що було? Я взагалі нічого не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитрий Чекалкин

Конспирология

"Чему удивляетесь, уважаемые? Пазл легко складывается

Сравните 2 биографии и найдёте корни "антимайдана":

Путин, Владимир Владимирович

В 1985—1990 годах работал в ГДР. Проходил службу в территориальной разведточке в Дрездене под прикрытием должности директора дрезденского Дома дружбы СССР-ГДР. В течение командировки по выслуге лет повышен в звании до подполковника и в должности до старшего помощника начальника отдела.

Залдостанов, Александр Сергеевич, прозвище «Хирург»,

В 1985 году Залдостанов был женат на немке, часто бывал в Западном Берлине, потом они развелись. Работал охранником в рок-н-ролльном клубе Sexton в Западном Берлине. Как это практикуется среди охраны, c вероятностью в 99%, приторговывал «дурью». Был прихвачен местной «Штази», попал на выдворение в посольство СССР, но нашёл там заступников в лице офицеров КГБ. Получил вербовочное предложение и подписал сотрудничество с КГБ в обмен на не выдворение.

Именно в Берлине он познакомился с мототемой. Продолжал часто ездил в Берлин в 1990-е годы, где узнал новую для него субкультуру, в частности, «Ангелов ада». На чьи деньги ездил – объяснять не надо.

Во время одной из поездок в Москву организовал байкерский клуб Sexton. На какие деньги и под чьей крышей, я даже не буду намекать.

Клуб Sexton bikecenter.ru организовал Концерт в поддержку Донбасса 28 сентября 2014г. Клуб на 100% является одной из точек ФСБ в Москве и занимается внедрением идей «антимайдана» в головы соответствующей публики."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Taras Berezovets

Кричать "Ганьба!" Верховному главнокомандующему во время войны, да еще и на Майдане в день годовщины Небесной сотни, то же самое, что скандировать "Путин, введи войска!".

P.S. Прежде чем писать Ганьба! уже в мой адрес, проанализируйте, какой сегодня день и в каком месте это было сделано. Можно не уважать своего президента, но нельзя быть ханжой и быть против своей страны.

Андрій Мальків

Знаєте, в мене до президента є теж купа питань... Але всім крикунам і свистунам вчорашнього вечора скажу:

ВАШЕ "ГАНЬБА" - ЦЕ "УРА" ПУТІНУ!!! Шкода, що ви не здатні думати глибше! Повірте, Хуйло втішилось вчора вами сповна... (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...