Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

До посту Миколи ще треба додати що "мітинг простих людей", коли був звіт Сєні розійшовся до його виступу, а все чому? А все тому що бабки були заплачені до певної години. от вам і партія чи союз "простих людей". Платили по 70 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Віче 21.02.2016..

Ті самі лозунги, ті самі обіцянки, ... Знову якісь тіпочки російськомовні в балаклавах...  Здивувала присутність Степана Хмари.якого, очевидно не попередили, що транслює канал Медведчука(17), і він і на нього "бочку " покотив.. Віднайшли останнього ветерана УПА... Люди, що то буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаю як яценюк янику казав: віктор федорович, ідіть, цього люди вимагають. А сам сука? Якого ти фіга за крісло тримаєшся, пригрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, bublik007 сказано:

Віче 21.02.2016..

Ті самі лозунги, ті самі обіцянки, ... Знову якісь тіпочки російськомовні в балаклавах...  Здивувала присутність Степана Хмари.якого, очевидно не попередили, що транслює канал Медведчука(17), і він і на нього "бочку " покотив.. Віднайшли останнього ветерана УПА... Люди, що то буде?

Де стрім дивишся? Хочу бачити сцену і "хероїв" на сцені...

Країна має знати своїх "хероїв"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Basil сказано:

Де стрім дивишся? Хочу бачити сцену і "хероїв" на сцені...

Країна має знати своїх "хероїв"...

Зараз Громадське стрімить 

 


дивився через 17 КакаЛ....

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим далі тим все веселіше стає.

 

По РПСам ПС заявление делал, ОУН тоже, С14 тоже. Еще пару заявлений ̶и̶х̶ ̶н̶а̶ч̶н̶у̶т̶ ̶п̶и̶з̶д̶и̶т̶ь̶ ̶ и они попросят чтоб их спрятали в камерах

 

Мразі, які роками терлися чи у корита рейдерських шарашок, чи у руля сепарських молодіжок, будуть зараз називати себе "майданівцями"?

Почнемо з самого колоритного.

Нині один з лідерів РПС на Майдані - ліричний бородатий хлопчина. Він співає солов'їною мовою про інтереси народу та України. Кличка(позивний у солдат, а цей не служив) "Фауст" - https://www.youtube.com/watch?v=6WuaQb9Gdfc

Спойлер

 

До Майдану був учасником руху "Сопротивление". Не "Спротив", а так як є. Бо це не українська організація, а філіал російської структури.

На фото де стоять мужики в чорних куртках:

№1 - Єгор Смородін - є в базі "Миротворця". Лідер "Сопротивление-Днепр", бойовик Антимайдану, керівник охорони Царьова. Пізніше - бойовик в ДНР. Зараз з Царьовим у Москві.

№2 Роман Зенцов - відомий російський націоналіст, лідер "Сопротивления", як для Росії, то адекватний політичний діяч, ратує за здоровий спосіб життя, "Спасьом Русь" всі діла, але ніколи не приховував, що в рядах його руху багато силовиків і що він активно займається переговорами зі спецслужбами про підтримку, веде агітацію в рядах силовиків.

№3 Фауст.

№4 Дмітрій - кієвлянін, зачінщік філіалу "Сопротівлєнія" в Україні. Через нього йшов потік грошей на аренди спортзалів, спортивні заходи та збільшення мережі "Сопротівлєнія" в Україні. Раніше був неодноразово зловлений на симпатіях до Сталіна, Побєдобєсія та вихваляння ветеранів НКВД. За це навіть отримав неодобрення з боку окремих російських осередків "Сопротивления", бо там було чимало нацистів налаштованих антипутінськи. Під час Майдану Дмітрій організував походи з їжею для "Беркуту" від "Сопротівлєнія".

Фото на Михайлівській площі.

№1. Фауст.

№2. Учасник київського "Сопротівлєнія", публічний українофоб та вихвалювач Сталіна.

№3. Дмітрій, про нього описано вище.

Фото в представництві "Россотрудничества".

№1. Алексей Селіванов - лідер "Верного казачества", проросійська шовіністична структура. Багато членів її виїхало з України воювати в ДНР. С14 регулярно било їм пики десь з 2009-го року. В травні 2014-го невідомі схожі на С14 дали ще раз по пиці Селіванову і порекомендували утриматися від сепаратистської діяльності. Однак попри запевняння що "я хароший", Селіванов скоро поїхав в ДНР. А рештки "казачєства" в Києві перейшли на режим підпілля. Півроку назад СБУ в ході ефективного відпрацювання затримало рештки "Верного казачества" під час підготовки теракту біля воєнкомату.

№2 Дмітрій - це фото було під час спільної конференції щодо організованого з Москви за підтримки керованого ФСБ проекту СІS-EMO пробігу "Братский путь" з Москви через Україну в Сербію. CIS-EMO - російський фонд який очолює колишній член РНЕ Дмітрій Кочетков. Фонд насправді фінансував, що лівих (проекти київських ліваків Олега Верника та Віталія Дудіна), що "русскіх патріотів"(Сопротівлєніє), що українських ренегатів(львівський антифашистський рух "Опір.інфо" який на гроші Росії отримав мережу офісів та залів). Під час пробігу бігуни вшановували пам'ять російських монархістів та совєтських героїв. З собою несли бюст імператору Ніколаю ІІ. В 2012 році в Україні захід координувався "Сопротівлєнієм" та рядом найодіозніших шовіністичних російських структур. Але в один з днів пробігу невідомі в яких російські шовіністи вбачають С14, на трьох машинах на трасі зупинили російсько-"сопротівлєнську" групу, відпиздили, забрали бюст імператора Нікалая ІІ і рекомендували утриматися від подібних заходів в Україні. Менти Януковича порушили справу за тяжкою статтею "розбій".

№3 Колишній російський офіцер. Співорганізатор подій по Україні.

№4. Єгор Смородін. Про нього описано вище. Варто додати хіба що те, що під час розпалу сепаратиських подій в Дніпропетровську блядь таки наказали козаки з дніпропетровського угрупування Кирила Дороленка. Тоді Смородін з рядом перевербованих на бік Росії футбольних фанатів, що працювали на Антимайдан, були затримані українськими націоналістами. В джипі у тітушок були виявлені автомати та дробовики. Згодом, їх відмазали депутати від Опоблоку, вийшли під заставу і поїхали воювати в ДНР.

Чи паралельно, чи після "Сопротівлєнія", Фауст був учасником "Білого молота". Не пригадуємо, щоб у БМ були якісь особливо проукраїнські акції, чи заявки на націоналістичні ідеї. Основна діяльність яку всі пам'ятають - мутна боротьба схожа на рекет ігрових автоматів. Гральні салони майже всі незаконні і цим користувалося багато шарашок і партій (від Борислава Берези до всяких патріотів) як видом напівлегального рекету.

Однак згідно численних свідчень людей, які продовжували відслідковувати діяльність "Фауста" - під час справжнього Майдану він займав до нього негативну позицію, засуджував "євробєшеніє".

Характерно, що зараз Фауст на Майдані розсікає в уніформі армії України, яку видають мобілізованим. С14 спочатку трошки відлягло на серці. Подумали, раз хлопчина говорить українською і в формі, то може таки послужив на війні, та змінився?

Хер там. Він ніде не служив. Більше того з початком АТО не підтримував "братскіх войн".

Більше того - дружина "Фауста"(Тина Кормилицына) завжди була яскраво виражена проросійська особа, яка вважає, що Сашко Білий "мразь горит в аду" бо "убивал русских".

УВАГА!

Це на секундочку пише дружина співлідера РПС. Того РПС, що вчора ставили пам'ятник Білому і Ліснику(!)

Може вона не в темі РПС? В темі. Читайте на скріншоті цитату з її Ask.fm, де вона прямо пише що ідеологія РПС "национализм в широком cмисле", "без русофобии".

Звичайно. Яка ж русофобія в русі з промосковським блядством.

"Фауст" сам етнічний грузин. Не схожий зовнішністю, невідомо як так склалося, що опинився в Україні, але став фанатичним прихильником скандинавського язичництва. Це просто ще один факт до опису особи.

...

В принципі, кармазіни, мельничуки, сепарський 17-й канал, вся ця хуєта що ще вчора тусила на недо-рекеті та в копротівлєніях, ржала з Майдану, а вже сьогодні щебетає вкраїнською мовою "за нарід, за правду й волю" - уже достатньо, аби розуміти, що з Майданом-3 поки що діла погано ідуть.

Ми не хочемо боротися з тими, кому вже не терпиться "по-повставати". Порошенко дібіл, нічого не зміг за два роки зробити з покараннями убивць Небесної сотні, отже пожинає бурю. Поки що колотять шарлатани.

Просто будьте обережні та майте на увазі яких лідерів втюхують.

Хочеш Майдан - краще роби його сам без таких клоунів.

12718184_869424506495182_24673604594110812778673_869424466495186_226150641285343

12729037_869424499828516_702261250766922

12715335_869424459828520_334378197495663

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, Ha3aP said:

Пам"ятаю як яценюк янику казав: віктор федорович, ідіть, цього люди вимагають. А сам сука? Якого ти фіга за крісло тримаєшся, пригрів?

А пам*ятаєш, що федорович відповідав на таку пропозицію яценюка?

Ех, до чого ж демократичний президент був, не те що теперішні.:0014:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився трохи стрім, там де якесь тєло (часом не Коба?) з Мікацем розмовляє. Таке враження шо в них явно шото не по плану пішло, чувак явно не понімає шо він там робить, ні вимог толком назвати не зміг, ні що вони будуть робити далі, навіть чітко цілей цього дійства не назвав.

І ці люди хочуть третій майдан організувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз( клянусь останньою коровою), дивився 10 хв з Сеньою, ковінька йому в ....Люди, який нафіг  майдан, у нас все добре)) Бляха, і європеєць я, і безвізово можу їздити, і не крадуть у мене олігархи... Життя прекрасне і воно,таки, вирує))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене глюки?

"Дєнь побєди" з українськими словами на Майдані... Музика теж перероблена під шансон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Mykola81 сказано:

До речі , хтось поїхав туди з форумних вояків ?

 

чесно, думав Ромаха11 туди поїде...

до речі, він сьогодні на борду заглядував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Basil сказано:

В мене глюки?

"Дєнь побєди" з українськими словами на Майдані... Музика теж перероблена під шансон...

Ні, Basil, то не глюк, то пісня Ореста Лютого))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кейс, лєщєнко це ТП, хоч цю абревіатруу використовують до жіночого роду, але лєщ теж на неї заслуговує. все що воно собі дозволяло висрати, ще нічого мабуть не підтвердилось. З ньго такий інсайдер як з мого х.. молоток :)

Вже він там з наємом розказував, що всьо рєшєно завтра Сєня уйдьот і нф це підтримає. Ага тачняк.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, la20 сказал:

Мітинг на підтримку поліції назбирав людей більше, ніж "майдан-3". Невдобно якось виходить.

єдине, на що я сподіваюсь, що я реально *взвию*  від стану речей, трошки пізніше ніж ти й тобі подібні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Mykola81 said:

До речі , хтось поїхав туди з форумних вояків ?

 

Ну за 70 грн. (інфа 100%) чом би не сходити

21 hours ago, Lisovic said:

Треба буде завтра сходити подивитись що до чого

 

 

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, la20 said:

кейс, лєщєнко це ТП, хоч цю абревіатруу використовують до жіночого роду, але лєщ теж на неї заслуговує. все що воно собі дозволяло висрати, ще нічого мабуть не підтвердилось. З ньго такий інсайдер як з мого х.. молоток :)

 

Прошу громаду звернути увагу, як аргументують свою позицію українські "державні" юристи. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед «радикалів» у Києві ‒ волинські екс-«правосеки»

Спойлер

До Києва з Волині поїхало декілька десятків людей.

Більшість із них ‒ колишні бійці «Правого сектору», нині вони називають себе «Революційні праві сили», ‒ пише ВолиньPost.

Їх звинувачують у вчорашніх погромах в Києві, коли невідомі в камуфляжі закидали бруківкою офіси Ахметова та відділення «Сбербанку Росії». Крім того, вчора ввечері РПС зайняли готель «Козацький».

«До вчорашніх погромів банків і всього іншого ми, Революційні праві сили, не маємо жодного відношення. Це все влаштовував батальйон Корчинського, ‒ розповів один із членів РПС Андрій Фафлей. ‒ В готель ми зайшли офіційно, без масок, не було ніякого «захвата», ми погодили з ними і оплатили конференц-зал на добу. Потім прибіг замміністра оборони, оскільки готель «Козацький» це їхнє підвідомче майно і почав намагатися нас звідти виштурхати. Ми вийшли мирно, тому що ми є громадянами України і йдемо шляхом Конституції, яку ці злочинці просто попрали».

Зараз, за словами Фафлея, майже всі члени РПС знаходяться на Майдані. Ще вчора там вони розмістили намети. «Ми вчора скинулися грошима в кількості 2 тисячі доларів, найняли сцену, яку хотіли поставити на Майдані. Вчора подали листа на КМДА на Кличка».

Як розповідає Андрій Фафлей, їх охороняють нацгвардійці та поліція. Вчора через те, що РПС розставляли намети, між ними та правоохоронцями виникла сутичка. «Нацгвардійці не хочуть з нами воювати, вони кажуть: нас половина майданівських. Просто так сталося, що ми попідписували контракти».

Нагадаємо, свого часу Андрій Фафлей очолював осередок «Правого сектору» у Нововолинську. Проте його виключали з організації «а недотримання дисциплінарного статуту, що суперечить моральним принципам та установленим правилам поведінки у лавах організації».

Крім того, нещодавно за участю екс-«правосека» у кабінеті директора шахти №1 «Нововолинська» побили керівника профспілки Анатолія Мухомеджанова. Андрій Фафлей факту побиття не заперечував. «Приїхали спитати, почали нам пальці загинати, що ми такі-сякі. Я був там присутній, а також директор шахти. Ще перед новим роком шахта отримала 36 мільйонів на погашення боргів. Ми прийшли просто поцікавитися – культурно, толерантно. Попросили надати нам певні документи про розпорядження цими коштами. Не треба було провокувати», – каже колишній очільник «Правого сектору » в Нововолинську

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяк (може напишеш як можна звертатись, а то аж стрьомно кожен раз писати маньяк :) ) ти так пишеш ніби ти людина, а інші ні. Чому я не можу мати іншу думку на рахунок когось чи чогось? Я ж не кажу що я 100% правий, я звичайно можу помилятись від цього ніхто не застрахований, але писати "тобі подібні" ніби я пракажонний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, la20 сказал:

Маньяк (може напишеш як можна звертатись, а то аж стрьомно кожен раз писати маньяк :) ) ти так пишеш ніби ти людина, а інші ні. Чому я не можу мати іншу думку на рахунок когось чи чогось? Я ж не кажу що я 100% правий, я звичайно можу помилятись від цього ніхто не застрахований, але писати "тобі подібні" ніби я пракажонний.

так я пишу реально на те, що сподіваюсь, кожен має свою думку, й кожен має потерпати за це, хто це буде, чи ти, чи я, розсудить час. Одне жаль, що в маштабах держави ізза тупості одних, потерпають всі, причому неважливо, чи то тупість тих, хто голосував й виправдовує януковича, не дивлячись ні на що, чи тупість тих, хто голосував за порошенка й виправдовує, не дивлячись ні на що. В кацапстані підтримують путлєра й їх ще очікує багато що, за це, в нас, нажаль, в майбутньому чекає те ж саме. Хто б не створив Майдан, по будь якій причині, в будь який час, винуватий порох й його діяльність (бездіяльність). Бо наскільки ж мізерними мають бути реформи, що потрібні такі як ти, щоб донести це до нас, сліпих й нерозумних курчат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минуту назад, la20 сказал:

"тобі подібні" ніби я пракажонний

ти знаєш, чим далі, тим меньше шансів, коли на це можна було б сказати беззаперечно *ні*. Тебе читаєш, *хробацьке телебачення* , *садопоміч* й так далі, всіх вже обісрав, крім пороха, всі хєрові, а порох голова. То чому ти дивуєшся, коли за два роки реальні (а не фасадні) зміни видні тільки окремій групі людей, то ця група стає окремою, вплоть до *прокажонної* в остальному суспільстві ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде тобі відомо що за Пороха не голосував. Ще не вірив що він пройшов за перший тур. пишу хробацьке бо з нормального змі це стало клоакою. а коли в них виявилось що один з засновників спер бабки які переводили і прості люди це був такий цирк коли один пер на іншого а той ще на іншого. садопоміч була перспективна політична сила, але ж гроші і цирк перетворив їх в політичних трупів. Знаєш чого саме про них пишуть і накидають на них найбільше, бо вони займають дуже багато інфопростору тому їх найчастіше чіпають і накидають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Серед «радикалів» у Києві ‒ волинські екс-«правосеки»

  Hide contents

До Києва з Волині поїхало декілька десятків людей.

Більшість із них ‒ колишні бійці «Правого сектору», нині вони називають себе «Революційні праві сили», ‒ пише ВолиньPost.

Їх звинувачують у вчорашніх погромах в Києві, коли невідомі в камуфляжі закидали бруківкою офіси Ахметова та відділення «Сбербанку Росії». Крім того, вчора ввечері РПС зайняли готель «Козацький».

«До вчорашніх погромів банків і всього іншого ми, Революційні праві сили, не маємо жодного відношення. Це все влаштовував батальйон Корчинського, ‒ розповів один із членів РПС Андрій Фафлей. ‒ В готель ми зайшли офіційно, без масок, не було ніякого «захвата», ми погодили з ними і оплатили конференц-зал на добу. Потім прибіг замміністра оборони, оскільки готель «Козацький» це їхнє підвідомче майно і почав намагатися нас звідти виштурхати. Ми вийшли мирно, тому що ми є громадянами України і йдемо шляхом Конституції, яку ці злочинці просто попрали».

Зараз, за словами Фафлея, майже всі члени РПС знаходяться на Майдані. Ще вчора там вони розмістили намети. «Ми вчора скинулися грошима в кількості 2 тисячі доларів, найняли сцену, яку хотіли поставити на Майдані. Вчора подали листа на КМДА на Кличка».

Як розповідає Андрій Фафлей, їх охороняють нацгвардійці та поліція. Вчора через те, що РПС розставляли намети, між ними та правоохоронцями виникла сутичка. «Нацгвардійці не хочуть з нами воювати, вони кажуть: нас половина майданівських. Просто так сталося, що ми попідписували контракти».

Нагадаємо, свого часу Андрій Фафлей очолював осередок «Правого сектору» у Нововолинську. Проте його виключали з організації «а недотримання дисциплінарного статуту, що суперечить моральним принципам та установленим правилам поведінки у лавах організації».

Крім того, нещодавно за участю екс-«правосека» у кабінеті директора шахти №1 «Нововолинська» побили керівника профспілки Анатолія Мухомеджанова. Андрій Фафлей факту побиття не заперечував. «Приїхали спитати, почали нам пальці загинати, що ми такі-сякі. Я був там присутній, а також директор шахти. Ще перед новим роком шахта отримала 36 мільйонів на погашення боргів. Ми прийшли просто поцікавитися – культурно, толерантно. Попросили надати нам певні документи про розпорядження цими коштами. Не треба було провокувати», – каже колишній очільник «Правого сектору » в Нововолинську

 

 

Це не про них ?  Бурштин і все таке

 

CbwyjJKW0AAoKOU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...