Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

MrFirst, чувак, я реально не розумію, про що ти говорив. Ромаху перечитавши пару раз - так, тебе - ну ваабще ніяк. 

Це тому, що ти не читав потрібних книг в дитинстві.

[media]http://youtu.be/fLrA9PtLATo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

от очима зрадофіла сьогоднішній день

,,мірошниченка побив відій камаза бріснічка який задом вїхав в порш кайєн, тому що порошенко злив "вечірній квартал",,

А ось весь минулий тиждень

1218917497296128609893571774014016365794

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, просто цікаво а взагалі є якесь реальне досягненяя за ці 1.5 року?

 

Ага , Сєня справно бере кредити в МВФ а Пєтя розповідає про агресію Кремля і поганого Путіна... і це буде тривати аж до 2019 року., потім нові вибори і все по старому накатаному сценарію, 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сети появилось видео передвижения беркутовца Аброськина во время расстрела Майдана

http://society.lb.ua/war/2015/11/09/320450_seti_poyavilos_video_peredvizheniya.html

http://youtu.be/PCckJ3J4uXw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сети появилось видео передвижения беркутовца Аброськина во время расстрела Майдана

http://society.lb.ua/war/2015/11/09/320450_seti_poyavilos_video_peredvizheniya.html

http://youtu.be/PCckJ3J4uXw

Скоро мине 2 роки, після тих страшних подій... Доказів, якщо вірити раніше написаному і повідомленому- ВАГОН І ДЕКІЛЬКА ВОЗИКІВ, а толку? За 2 роки не спромоглися нічого зробити, а зараз ось, коли в дупу клюнув півень, почали розслідувати?))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро мине 2 роки, після тих страшних подій... Доказів, якщо вірити раніше написаному і повідомленому- ВАГОН І ДЕКІЛЬКА ВОЗИКІВ, а толку? За 2 роки не спромоглися нічого зробити, а зараз ось, коли в дупу клюнув півень, почали розслідувати?))))))

не хочуть розслідувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

засідання по Євромайдану відбуваються (не по всіх епізодах я так розумію), але чомусь їх ніхто не висвітлює. Зараз йде засідання по вбивства 20.02.2014р.

Онлайн https://www.youtube.com/watch?v=o6PhLzCEG70

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

не хочуть розслідувати

 

Це я і мав на увазі( забув поставити лапки, на "почали розслідувати")))) Та й в загалі, значення слова розслідувати, зараз у мене асоціюється зі словом,  спагеті  на вуха...... Відволікають увагу людей від основних проблем, доводячи до абсурду свої дії- замах на вбивство Шокіна... Чи вони дійсно не усвідомлюють, що терпіння людське може "закінчитись"? Може підкупили земельки біля "овоща" в Ростові?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, шановні пані і панове. Я недаремно потратив півтори години свого часу. мав зустріч зі старим знайомим, який сьогодні працює на неостанніх ролях у тому офісі брюсельської бюрократії, де приймаються визначальні для України рішення. Інформація абсолютно достовірна станом на сьогоднішній день. Хоча там, як і в нас, можливі зміни. Я узгодив, які факти можу оприлюднювати, а які ні. Але ті другі переважно стосуються всієї кухні.
Тож, по пунктах найосновніше та тезисно. Деталі розповсюджувати не можу, та й нема потреби.
1. Всі розповіді, що коли б ми навіть все проголосували в повному обсягу, візова лібералізація нам не світитиме - побрехеньки в стилі опозиційного блоку та Садопомочі. У ЄС погодилися, що візовий діалог іде не за принципом плану дій, а дорожньої карти. Тобто: наші дії (чи бездіяльність) автоматично тягнуть за собою кроки у відповідь з боку ЄС. Єврокомісія їх повністю зобов'язується виконати. Ситуація в Європарламенті, попри всі негативні супутні фактори, для нас позитивна. Там уже пройшли консультації і відомі позиції основних партій. При відповідних наших діях там буде більшість. Деталі далі. Вже опрацьовано синхронізацію позицій з національними парламентами. Там можна добитися результату. Прямої обструкції ніхто не висловив (навіть у південній Європі). Зараз 8 країн категорично сказали, що у випадку неприйняття певних норм, голосувати не будуть точно, інакше голоси дадуть. Інші ставляться доброзичливіше, прямих застережень не робили, але якщо в нас все піде погано, то й там задумаються. Процес не дуже швидкий, але гарантії давали доволі серйозні.
2. Закони, які сьогодні голосували в Раді, у більшості там можуть стерпіти. Сказано, що переговори Порошенка й Могеріні та ще ряд телефонних переговорів ішли зі страшним скрипом. Європейці наполягали на повному виконанні зобов'язань. Але вдалося дотиснути -пішли на поступки. Були застереження щодо остаточної редакції законів про спеціальний арешт активів, щодо підслідності (стосовно СБУ), не маю точної інформації щодо ставлення до закону про нацкомісію щодо управління активами.
3. Закон про спецконфіскацію. Його остаточна редакція не сприймається. Порошенко, схоже, зумів умовити Могеріні, але в Брюселі є сильний спротив. І це може бути проблемою при ратифікаціях. Плануються ще подальші переговори Президента й інших з цього приводу. Якщо буде остаточне несприйняття, то йому доведеться повернути закон у Верховну Раду зі своїми зауваженнями й пропозиціями, які відповідатимуть компромісним домовленостям. Позиція Тимошенко, Кожем'якіна та Власенка - абсолютна неправда і спрямована на зрив переговорів.
4. Антидискримінаційна норма у Трудовому Кодексі. Тут повний тупик. У Європі на цьому просто помішані. Є чітка відповідь від Єврокомісії - це формулювання, яке озвучувала Ірина Геращенко, вже є для них крайньою межею компромісу. Раніше вони були зацікавлені в окремому антидискримінаційному законі (це жахливий і абсолютно неприйнятний закон, який я б ніколи навіть у найгірших снах не підтримав). Їм потрібно гасити хвилю з шумовинням, яку регулярно щодо нас там піднімають. Крім того вони в себе страхуютьсчя від так званих "дискримінованих". Дискримінації нема, а прохачі притулку через "утиск прав на працю на гендерній основі" таки вже є! Крім того є вже позиція основних фракцій Європарламенту щодо категоричної відмови від ратифікації, якщо це не буде проголосовано. Згадані 8 країн так само попередили, що за відсутності цих норм не проголосують.
Щодо останнього хочу дещо добавити від себе. Я безумовний ворог будь-яких збоченців - нехай горять у смолі пекельній!Також я доволі консервативний греко-католик і співавтор законопроекту, яким заборонялися гей-паради, будь-яка пропаганда чи агітація гомосексуалізму тощо і від своїх поглядів ніколи не відмовлюся. Але я читаю Конституцію, в якій чітко заборонена будь яка дискримінація трудових прав, я знаю, що в нас такої дискримінації і так нема (дискримінують жінок після 40-50 років або з малими дітьми, іноді політичних опонентів власника чи директора, але не гомосексуалістів). А ще, зневажаючи цю публіку, я переконаний, що якраз у трудовій сфері їх дискримінувати не слід - такого навіть у фашистській Раші нема.
Від нас просять лише зафіксувати цей момент трудової недискримінації і більше абсолютно нічого. Але, якщо цей раунд переговорів ми зірвемо, то на наступному нам поставлять ультиматум про отой дикий антидискримінаційний закон. Тоді все. Бо це вже буде те, чого ніколи робити не можна
І хто не голосує? Зокрема фракція Голубих лЯшок! Згадалося щось про особливості поведінки латентних гомосексуалістів. А ще Садопоміч - колишня проєвропейська, а тепер популістська партія. І останнє: колись, коли йшов мій антигомосексуалістський закон, дуже багато було крику про антиєвропейськість та нетолерантність авторів. Я не можу зараз навести прізвища противників, бо сайт Ради не відкриває те голосування, але пригадую, що тоді дуже толерантними прихильниками пропаганди гомосексуалізму й гей-парадів були деякі сьогоднішні противники нейтральної антидискримінаційної норми. То може вони не проти антидискримінації, а проти візової лібералізації виступають?
Оце все те, що я хотів повідомити про "шапіто" у Раді та ставлення до нього в Європі.
Якщо щось не сподобалося, вибачайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из-под носа украинских спецслужб за день сбежали 20 беркутовцев
10 ноября 2015, 22:00

 

Главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос заявил, что в августе прошлого года была сорвана масштабная операция по задержанию 20-ти беркутовцев, причастных к преступлениям во время Революции Достоинства.

Он заявил, что 20 беркутовцев перед проведением операции в один день выехали из Украины, передает "Интерфакс-Украина". 

"Я бы хотел подтвердить, что действительно летом прошлого года... Я возглавлял управление как заместитель генерального прокурора, которое осуществляло процессуальное руководство расследование дела по Майдану... И да, действительно, в начале августа прошлого года... была подготовлена феноменальная операция по задержанию 20-ти на тот момент действующих сотрудников Беркута", но при очень странных обстоятельствах перед проведением операции по их задержанию...а это должна была быть масштабная операция, не в Киеве...все эти "беркутовцы" в один день покинули пределы Украины", - заявил он.

Он также заявил, что причастные к расстрелам беркутовцы, которых планировали задержать "Однозначно ... или получили команду, или были предупреждены".

В то же время, по словам Матиоса, неизвестно, кто мог их предупредить.

В курсе спецоперации была оперативная группа СБУ, технические подразделения, силовое подразделение, процессуальные руководители и первые руководители Генпрокуратуры и МВД - Виталий Ярема и Арсен Аваков.

Главный военный прокурор также рассказал, что сам был допрошен следователем Генпрокуратуры по этому поводу.

Как сообщал "Обозреватель", ранее глава ГПУ Виктор Шокин заявил, что Генеральная прокуратура практически завершила расследование громкого дела о расстрелах активистов Майдана зимой 2014 года. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені от цікаво яка йому чорт різниця, за що будуть їздити. Ти прийми а люди вже розберуться їхати їм чи ні і на які гроші.

CThPSkfUsAE2KU2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він не знає , що основну масу зарплати отримують в конвертах =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він просто хоче і далі відпочивати на Капрі і щоб йому ніхто не заважав. Забрати в них диппаспорти і нехай спробують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комедійно-правдивий :)

 
Аллан Левітов

Нардеп Сергей Владимирович проснулся с чудовищной зубной болью. Челюсть ныла, тянула, и отдавала прострелами, казалось, в самый мозг.
Не умываясь, напялив на себя что попало - нардеп прилетел к доктору, благо клиника была в том же доме.

- Еще водички? - услужливая дородная медсестра наливала уже пятый стакан, а стрелки часов уже подбирались к одиннадцати. Челюсть разнылась уже совершенно невыносимо, так что Сергею Владмировичу хотелось лезть на стенку. Или шмякнуться о нее головою - только бы отвлечь себя от этой невыносимой муки.
- Где врач?!!
- Занят. Он пишет в фейсбуке, отчего нетреформ, почему кругом "зрада" и почему же в нашей стране все плохо.
- Он охренел что ли? А на работу он прийти думает?
- Сегодня, наверное, нет. Знаете - ему для вдохновения надо немного выпить. Ну, - творческие люди, сами понимаете. А нетрезвый он на работу ни-ни. Клятва Гиппократа.

Судорожно схватив свою шапку и опоясав шею колючим шарфиком, депутат бросился в соседнюю клинику. Через дорогу.
- Врач есть?
- Нету, - отстраненно ответила сухая, как жердь медсестричка, полируя ногти, - Они с побратимами в восьмой раз поехали "в гости" к прокурору. Пикет устраивают. Прокурор уже, правда, там не живет - но все равно, "контролировать власть" кто-то же должен
- А работать кто будет? - взвыл Сергей Владимирович.
- Вы что, против реформ? За что по-вашему Майдан стоял? - сузила глаза медсестра, смеривая посетителя взглядом.

В третьей клинике медсестра была - само радушие. Она напоила утомленного депутата горячим чаем, отчего боль сделалась такой острой, что Сергей Владимирович стал кататься по креслу и подвывать по-звериному.
- Врача!
- Он занят. Пишет журналистское расследование. Они с коптера снимают дом, предположительно принадлежащий Президенту. Целый грант получили. Борьба с буржуями - сами понимаете.
Депутат начал изрыгать ругательства, махать руками - и по неосторожности даже перевернул чашку с чаем, залив приемную сладким.
- Да вы просто "зрадник", как я погляжу, - голос медсестрички сделался стальным, жестким, - Вам не минстець, часом, зарплату платит, чтобы вы здесь врачей говном поливали? А? А ну пошел вон, мразь липецкая! Подонок! И @бало закрой!

Измученный, изнуренный болью и выжатый словно лимон депутат добрался в дальнюю клинику, на задворках. Двенадцатую по счету.
- Врач есть?!
- Конечно! - ответила круглолицая женщина с безразмерной грудью. Я и есть врач.
- Слава Богу! Помогите! Зуб болит. Очень, - пациент раззявил рот.
- Хм. Да, действительно, дело плохо. Надо рвать. Только, вы знаете - мне сначала с церковью надо посоветоваться. Вот придет воскресенье, пойду я в храм....
- Сука-а-а!! - только и завопил депутат, так как больше слов у него не осталось.

* * *

К чему я это все пишу. Уважаемые народные депутаты, которые филонят, бездельничают, и занимаются чем угодно - только не РАБОТАЮТ. Кто проваливает необходимые для страны законы, не забывая при этом покричать, что кругом "зрада".
Когда вы сдохнете и попадете в ад - каждый ваш день в последующей вечности будет именно таким.
Запомните этот пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ой ,а шо такоє ,Ярош всьо?, а чим вату пужать

ліпецькою фабрикою

 

Дурачок, а чого не Обамою? 

А, вибач, ти свідок Ліпецької фабрики.

Питань немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦЕ йому вже дружина натякнула що єгорка ти............і обража\ш геїв при цьому

CTjAEqUUcAA6q1J.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Дурачок, а чого не Обамою? 

А, вибач, ти свідок Ліпецької фабрики.

Питань немає.

 

Бо обама виділив нам на армію 300млн$ на 2016 рік. На рахунок ліпецької фабрики - то був стьоб не з нього - з порохоботів, але ж хлопці, ваші рефлексії щодо пороха не можуть не засмучувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про 300 лямів від США. КОли щось там в США заблокували (хоча воног не стосувалось цих 300 лямів) наші дірналісти кричали хто тільки не лінь усьо піпец. Україну послали, Пороха послали, Яценюка послали.

А тут опа а 300 лямів є і що ми бачим мовчок. На кого наші змі працюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кого наші змі працюють?

На расєю!

А в росєї шо? Павильно, ліпєцка фабрика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається. Дивіться юля під зниженням ренти хоче протягнути законопоект щоб збагатити свого спонсора. пішов ти, ліпецька хфабрика

шляшко клав на безвізовий, пішов ти, ліпецька хфабрика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 наші дірналісти кричали хто тільки не лінь усьо піпец. Україну послали, Пороха послали, Яценюка послали.

А тут опа а 300 лямів є і що ми бачим мовчок. На кого наші змі працюють?

вже починаєш нагадувати шарія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рок ця хєрня права Україна це москалі. Я бачив один пост де писалось чисто українською мовою і там таке більмо як сейчас замість зараз і ще щось. кароч спалились капітально.  і тут вони сплались написав співробітнічає замість співпрацює. кароче ольгіно працює. але мову ніяк не може вивчити. прикидую як їм по Сирії писати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...