Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Знаєте чому Україна в жопі? Бо українці - люди негуманні і не при тих обставинах лоб зеленкою мажуть. Мазати потрібно коли вболіваєш за свого опонента і боїшся йому занести кулею інфекцію, а граблі тут нідочого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Знаєте чому Україна в жопі? Бо українці - люди негуманні і не при тих обставинах лоб зеленкою мажуть. Мазати потрібно коли вболіваєш за свого опонента і боїшся йому занести кулею інфекцію, а граблі тут нідочого.

94819007.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, поділись - ти де такі рожеві окуляри купляв? Просто цікаво. Я щодо твоєї позиції по ПОПу не виказував своєї думки та в дискусію не вступав і вступати не збираюсь. Але останнім часом твої дописи перейшли межу толерантності та чемності. Я таке бачив і читав від адептів ВФЯ. Ситуація повторюється один в один.

Я, наприклад, сьогодні бачив "Ассу" Асавелюка. Не знаю тепер - зрада це чи перемога? ХЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, поділись - ти де такі рожеві окуляри купляв? Просто цікаво. Я щодо твоєї позиції по ПОПу не виказував своєї думки та в дискусію не вступав і вступати не збираюсь. Але останнім часом твої дописи перейшли межу толерантності та чемності. Я таке бачив і читав від адептів ВФЯ. Ситуація повторюється один в один.

Я, наприклад, сьогодні бачив "Ассу" Асавелюка. Не знаю тепер - зрада це чи перемога? ХЗ.

Да підозрюю, що це чмудак з відповідних держ структур, освоїв вже разом з відкатами і взятками метод поглибленого вилизування начальничої опи, не виймая язика 24 години на добу. Це перший варіант. Другий варіант - розумово відсталий з дитинства або просто ідіот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да підозрюю, що це чмудак з відповідних держ структур, освоїв вже разом з відкатами і взятками метод поглибленого вилизування начальничої опи, не виймая язика 24 години на добу. Це перший варіант. Другий варіант - розумово відсталий з дитинства або просто ідіот.

Можливо все не так категорично? Бо він не один такий, хто так завзято відстоює ПОПа. Прикро це все.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

містерфьорст йди ти далеко і сам ти ідіот. і ні я не працюю в держорганах і ніколи там не працював і на потоках не сиджу. у вас всі хто щось напише то відразу сидить на потоках.

я тобі не хамив але напишу твоїми ж словами розумововідсталий ідіот.

Сміт. Я не вдягав рожевих окулярів. Пан, ващенешанований як на мене соболєв, написав закон який би мав нести справедливість, але що ми маєм в міру свого розвитку і він не доробив закон, бо вньому не було необхідних критеріїв, і він сам це визнава і не доопрацював цей закон і що ми маєм зараз що цей закон не працює толком, а автор замість того щоб виправляти граблі звихдить у мордокнигах і розказує, що він організує революцію, таку ж саму як і його закон. А замість пустозвонства в соцмережі кращеб доробив закон і щоб він працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі не хамив але напишу твоїми ж словами

мені хамив і я підписуюсь під кожним словом MrFirst-а,

а від себе добавлю

що цей la просто la-la-la-la-la-la-la-la. Кусок. Просто кусок чогось аморфнокопіпастного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, я зрозумів.

А щодо Соболєва. Я з ним намагався особисто поговорити два рази - в Києві та Луцьку. І вказати на недоліки, але... Були об'єктивні причини (і досить кумедні) чого не поговорили. Не хочу тут з себе корчити суперпупер законотворця, але мої зауваження стосувались тих недоліків, які вилізли зараз (єслі шо, свідки - Мирка, Клімчук, Кудрик, Охримович Рома і другіє офіціальниє ліца :) ). Крім того, що б прийняти доопрацювання до цього закону - треба волю. Політичну. Від ВР. Зараз, коли реванш поволі перемагає (на жаль) - такі зміни, на мою думку, провести через ВР просто неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сміт і я про те. Що тут в першу чергу треба доопрацювати закон і думаю якщо нормально зробити то вони домовляться про відповідні зміни і приймуть їх.

На попередній сторінці я писав що підстава звернення Пленум ВССУ, тут не правий це звернення 47 вдупутатів і з цих 47 це повністю жоппоблок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і думаю якщо нормально зробити то вони домовляться про відповідні зміни і приймуть їх.

Не домовляться. Повір. Люстрація - тепер це фікція і просто слово стало.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо доопрацює і не будуть приймати тоді можна сміло говорити що сцуки покривають ригів і іже з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судья Конституционного Суда Николай Мельник удивлен обращением судьи-докладчика КС по делу о конституционности закона "Об очищении власти" Натальи Шапталы к депутату Сергею Кивалову за экспертным мнением относительно этого закона.

Об этом он сказал в ходе заседания Конституционного Суда, передают "Українські новини".

Судья Мельник обратил внимание, что Кивалов как бывший член Высшего совета юстиции сам является субъектом люстрации, а кроме того, является одним из депутатов, обратившихся в КС с просьбой признать неконституционным закон о люстрации.

"В чем уникальность его мнения с учетом данных обстоятельств?" - обратился Мельник к Шаптале.

Та в свою очередь заявила, что обращалась к Кивалову не как к депутату, а как к ректору Одесской юридической академии.

"Если Вы хотели меня в чем-то уличить, то я Вам скажу, что я даже этого не знала, что он (Кивалов) подпадает (под люстрацию) как член ВСЮ", - подчеркнула Шаптала.

Судья КС отметила, что экспертное мнение Одесской юридической академии подписано не Киваловым, и он, по ее мнению, не имеет никакого отношения к его составлению.

После этой дискуссии КС объявил небольшой перерыв.

Конституционный суд в четверг продолжил рассматривать конституционность закона о люстрации.

КС отказался отложить рассмотрение дела при отсутствии на заседании Уполномоченного Верховной Рады по правам человека Валерии Лутковской, ее представителя и экспертов-правоведов Владимира Буткевича и Николая Козюбры.

Также о переносе ходатайствовал депутат парламента Леонид Емец ("Народный фронт"), который сообщил суду, что не сможет присутствовать на заседании КС из-за того, что примет участие в заседании "Венецианской комиссии".

Депутат Егор Соболев обвинил Конституционный Суд в нарушении регламента.

Он подчеркнул, что, согласно регламенту, при отсутствии некоторых участников судебного заседания КС обязан спросить у всех других участников процесса их мнение относительно возможности продолжения рассмотрения дела.

В четверг судьи КС не провели такой опрос, а самостоятельно решили не откладывать заседание.

Также Соболев утверждает, что накануне глава Конституционного Суда Юрий Баулин обещал депутату Рады Леониду Емцу, что в четверг заседание не состоится из-за отсутствия кворума.

да да, то все Соболєв падла, а КС й Ківалов кльові пацани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо доопрацює і не будуть приймати тоді можна сміло говорити що сцуки покривають ригів і іже з ними.

... про яке покривання ти говориш, ці, як ти кажеш, сцуки вже давно відродили і благословили на довге життя партію ригів. Промий очі господарським милом, чоловіче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо доопрацює і не будуть приймати тоді можна сміло говорити що сцуки покривають ригів і іже з ними.

Подивіться виборчі списки. Де найбільше ригів? Кого із ригів посадили? Соболєв винен?

Проводьте аналіз дій, вчинків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не каже що КС і риги кльові. Я кажу про наслідки. Бо дехто по рагульськи прописав закон. І він сам це визнав, а зараз верещить, що все несправедливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, вибачайте що без стуку. Подивився "Зима в огне". Скажіть хоть одного беркутівця посадили, який вбивав на майдані?

П.С. вибачайте, може вже раніше це обговорювали. Мене влаштує проста і коротка відповідь "так".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По останніх постах з фейсбука очевидно, що видали нові інструкції для порохоботів - робитиз з Єгора Соболєва блаженного. А чо? Легше зробити з людини дебіла, ніж шукати постійно якихось виправдань своїй "діяльності". Єгор Соболєв Жирік? Сміливо. Що характерно, Іа20 почав говорити що Соболєв дебіл на початку хвилі, ще коли не було масових вбросів інтернет тролів. Отакий собі простий незаангажований пацанчик Іа20 прогнозує теми пропаганди. Цікаво. І звісно найбільше зло - Єгор Соболєв, тут і до бабки не ходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо він дійсно несе несинітницю, як на це реагувати? Соболєв мені імпонує, але його заяви президенту про нову революцію, якщо він ( перзидент, який не може впливати на суди, ну у демократичній державі, звісно) якимось чином не вплине на КС - що це було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо він дійсно несе несинітницю, як на це реагувати? Соболєв мені імпонує, але його заяви президенту про нову революцію, якщо він ( перзидент, який не може впливати на суди, ну у демократичній державі, звісно) якимось чином не вплине на КС - що це було?

вибори... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо він дійсно несе несинітницю, як на це реагувати? Соболєв мені імпонує, але його заяви президенту про нову революцію, якщо він ( перзидент, який не може впливати на суди, ну у демократичній державі, звісно) якимось чином не вплине на КС - що це було?

Скажіть а що взагалі може президент???? і навіщо він потрібний, адже він сам нічого ж не вирішує, тільки за поданням когось)), тобто завжди можна викручуватися, що типу я хотів але наприклад ВР не підтримала і я не зміг!!!

Ну а якщо він дійсно несе несинітницю, як на це реагувати? Соболєв мені імпонує, але його заяви президенту про нову революцію, якщо він ( перзидент, який не може впливати на суди, ну у демократичній державі, звісно) якимось чином не вплине на КС - що це було?

Скажіть а що взагалі може президент???? і навіщо він потрібний, адже він сам нічого ж не вирішує, тільки за поданням когось)), тобто завжди можна викручуватися, що типу я хотів але наприклад ВР не підтримала і я не зміг!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, не можу назвати ні один видатний вчинок пороха, який би не змогла зробити та ж сама юля будучи на його місці :) Так що він нічим від неї не кращий, хіба що тим що він не юля, але це ж звісно не аргумент :).

Народ, вибачайте що без стуку. Подивився "Зима в огне". Скажіть хоть одного беркутівця посадили, який вбивав на майдані?

П.С. вибачайте, може вже раніше це обговорювали. Мене влаштує проста і коротка відповідь "так".

і так і ні

Ну а якщо він дійсно несе несинітницю, як на це реагувати?

як реагувати? Ну вкинути трохи каках на форум і протерти від пилу портрет шоколадного на стіні :)

Скажіть а що взагалі може президент???? і навіщо він потрібний, адже він сам нічого ж не вирішує, тільки за поданням когось)), тобто завжди можна викручуватися, що типу я хотів але наприклад ВР не підтримала і я не зміг!!!

порох за тебе сам нічого не зробить, навіть якщо він буде суперпозитивним
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що хотів петро олексійович він доводив до кінця, все що не хотів - недоводив. тут головне не плутати що каже петро олексійович з тим що він реально робить, бо робить він немало.

В цій темі я вже писав і ще раз напишу:

Є корупційна гнида на високій недоторканій посаді. До неї підходить людина і каже: в тебе є дофіга бабла, майна, сам йдеш нах чи помагати? Помагати - ми підкидаємо пакет героїну, і т.д. Далі ніби всім зрозуміло? так робили люди Саакашвілі, чим дуже несподобались місцевим корупціонерам. Іншого шляху немає. Якщо петро олексійович тицяє в ці моменти законом, значить як завжди включає окуня, бо його ціль інша ніж на деклараціях.

Тому будь-яке посилання на закони по відношенню до впливу петра олексійовича на будь- якого суддю, прокурора, мєнта чи чиновника - це включання окуня, бо закон лише інструмент, який має помагати правосуддю, розвитку. Тим більше ми всі розуміємо яке ставленгня до законів в діючої і всіх попередніх влад.

Ді, тому прошу, не включай окуня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе правильно розумію, щоб не зробив ПОП, погане чи добре всеодно це буде хєворо бо якщо він робить добре то він це робить, щоб отримати вигоду і наіпати народ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...