Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Іа20, ти якийсь сильно нервовий, все тебе дістає, навкруг одні балаболи. Чогось не діставало ні до Майдану, ні коли був Янукович, а от зараз вже рік як дістало бо все у нас в країні класно, розвиваємось, рухаємось вперед, а навкруг паразити тої радості не бачать, лиють гіменце на образ чистий і пухнастий. Поділись радістю з нами. От зараз нам радіти що Україна стала членом радбезу оон? Все радіємо! Продовжуй!

Ну можеш поплакати що ми стали членом радбезу.

Не віриш що я є я спитай хто з форуму може пробити по айпі. хай тобі підтвердять що я як заходи в 2-х компів (вдома і на роботі) так і заходжу.

Доречі про радбез з гумором

CRZM8F2UwAIIOTw.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Главой коммуникаций НАБУ станет налоговик без опыта, но с лексусами

16.10.2015

Сегодня комиссия в Национальном антикоррупционном бюро выбрала главу Управления внешних коммуникаций. Тяжким трудом нашли наименее подходящую кандидатуру.

Управление коммуникаций должен возглавить Артем Гандзюк 1988 года рождения. До внезапного перехода в коммуникации и пиар Гандзюк занимал должность заместителя начальника налоговой в Оболонском районе Киева. До этого работал в ДФС на должностях пониже. Образование: политолог и переводчик с испанского.

gandziuk_6kCPrM8.png

Трогательная декларация господина Гандзюка рассказывает о 54 тысячх гривен годового дохода (зарплата - 42 тысячи). Из недвижимости 23 квадратных метрах квартиры и двух земельных участках: 25 соток в Процеве и полтора гектара в Крушинке Киевской области. Автопарк - Lexus 250, LandCruiser 470 и Honda CRV. Короткий экскурс в БД показывает, что и члены семьи господина Гандзюка (в широком смысле) ездят на лексусах.

Члены комиссии от Рады громконтроля были категорически против до голосования, во время голосования и после голосования. Но в комиссии мы в меньшинстве. Комиссия в итоге не только назначила Гандзюка, но и отказалась возвращаться к этому вопросу.

Особых сомнений в том, что Гандзюк умеет договариваться - нет. Но это не совсем те коммуникации, которые хочется видеть в НАБУ. А ни намека на хоть какой-то опыт собственно коммуникаций у нового главы управления нет.

Лютая печаль и в том, что по состоянию на сегодня именно коммуникации - самое слабое место НАБУ. Там многое прихрамывает, но коммуникация не может от асфальта оторваться ни на миллиметр.

Сейчас кандидатура Гандзюка должна пройти официальное назначение директором НАБУ Артемом Сытником. Если пройдет, то с коммуникацией лучше уже не будет.

Особо впечатляет решение комиссии на фоне конкурентов Гандзюка. Итак, претендентами на должность были: экс-главред издания Грани Александр Кочетков и руководитель коммуникаций черной "Поры" и Вакарчука (министра образования) Ярина Ясиневич.

Они выбрали налоговика.

із коментарів - вимоги до кандидата

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ!!!

Освіта:

Повна вища освіта (журналістська, економічна, юридична, гуманітарна освіта)

Стаж роботи (тривалість у роках, у тому числі на посадах певної групи/підгрупи):

Стаж роботи не менше семи років !!!

Спеціальні вимоги Напрям підготовки (спеціальність):

PR, комунікації, журналістика, державне управління, державна служба

Досвід роботи: !!!

Досвід роботи не менше 7 років у сфері стратегічних комунікацій та/або управління проектами недержавних організацій, журналістики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лендкрузера 470 не існує в природі :) Є Lexus GX 470

От бачиш, знову обман і провокація! Журнашлюшки!!! Тільки б наклепи на нормальних людей наводити! Хіба ви не розумієте, що Україна тимчасовий член радбезу ООН? )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про обрання України непостійним членом Радбезу ООН:

Myroslava Gongadze

Україна стала непостійним членом Ради Безпеки ООН, це дуже добре, але не треба перебільшувати значення цієї події. За час незалежності Україна вже була непостійним членом Радбезу. Виборчо-ротаційна процедура. Жодною великою перемогою вона не є. Вибачте за правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не надто він піариться в Україні, ненаходите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, про цей фільм досить часто писали, зокрема, у ФБ. Не знаю як хто, але я, особисто, дуууже чекав на цей фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торент не качає, прямим файлом 60-70кб/с швидкість, онлайн теж капєц :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лендкрузера 470 не існує в природі :) Є Lexus GX 470

Думаю, мався на увазі LX 470. Файний сарайчик))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фільмі "Палаюча зима: Боротьба України за свободу" на 47 хв. 40 сек. побачив себе. Прикольно:

Bezimyanni_3359408_19163235.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лендкрузера 470 не існує в природі :) Є Lexus GX 470

Думаю, мався на увазі LX 470. Файний сарайчик))

всетаки скоріше малось на увазі GX 470, а сплутали тому, що Лендкрузер 120 Прадо й Лексус GX 470 построєні на одній базі й мають в принципі не значні (для пересічного громадянина) відмінності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Гнап додає 2 нові світлини.

24 хв · Змінено ·

Ой, як невдобно... Mikheil Saakashvili видалив свій пост про затримання заступниці керівника Одеської митниці Лариси Ареф'євої. Позавчора цю дівчину "взяли" на хабарі в 50 тисяч доларів. А сьогодні ми з'ясували, що вона... втекла... Одразу після фіксації хабаря. Втекла чорним ходом від озброєних до зубів оперативників. Ех, які ж незграби ці оперативники! Втім, ловити таку струнку брюнетку набагато важче, ніж череваня-Мосійчука. Особливо, коли старшому опер.групи дають вказівку підшукати для дівчини зручний чорний хід. І особливо, коли губернатору області роблять непристойну пропозицію: "Міняємо нашу дєвочку на митниці на твою". Можливо, наші джерела помиляються? Але у мене питання до керівництва СБУ та Генпрокуратури: де зараз знаходиться пані Ареф'єва? І коли над нею буде суд по обранню запобіжного заходу? А також питання до пана Саакашвілі, чому він видалив свій полум'яний пост про затримання цієї молодної корупціонерки? Раніше цей пост висів тут:

https://www.facebook.com/SaakashviliMikh…/…/1054804427883271

Сподіваюсь, Шокін, Грицак і Саакашвілі дадуть відповіді на ці питання. В будь-якому разі, наша Olena Kozachenko в ближчому випуску Слідства покаже хто, скільки і кому заносив астрономічні суми за проходження товарів через Одеську митницю. Купіть же побільше поп-корну.

12106846_878132768936558_5501587594735900932_n.jpg?oh=9a88c85a1f34fd80ccf47aa021d4e1e8&oe=56D101BF&__gda__=1451890585_b58fe333ba03e3def403f844ed87d4d6

12112237_878156108934224_1716755859362393078_n.jpg?oh=710c4299b9fbf3033865e61f565baf04&oe=56C79F21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

????

Екс-командиру "Беркута" дозволили зняти електронний браслет

Печерський райсуд Києва скасував зобов'язання носити електронний браслет спостереження для екс-командира 2-ї роти спецпідрозділу "Беркут" Анатолія Логвиненка, підозрюваного в нападі на активістів Автомайдану.

Про це "Українським новинам" повідомила адвокат потерпілих Євгенія Закревська.

"Сьогодні суд відхилив клопотання прокуратури і зняв з підозрюваного обов'язок носити електронний браслет", - сказала вона.

При цьому екс-беркутівець залишається під запобіжним заходом "домашній арешт", але з нього знято додаткові зобов'язання.

Зі слів Закревської, Логвиненко підозрюється в тому, що разом зі своїми підлеглими, бійцями "Беркута", 23 січня 2014 року нападав на активістів Автомайдану, зокрема, у Кріпосному провулку в Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Оленицький

27 августа ·

·

"Не люблю я українців. Так мало знайшов я серед них характерів, а так багато дрібничковості, тісного егоїзму, дволичності й гордости, що справді не знаю, за що мав би їх любити. Розуміється, знаю кілька виїмків, але ті виїмки тільки стверджують загальний висновок... Навіть нашої України не люблю. Щоб любити її як географічне поняття, для цього я занадто великий ворог пустих фраз, занадто багато бачив світа, щоб мав казати, що ніде нема такої гарної природи, як на Україні. Щоб любити її історію, для цього я занадто добре, занадто гаряче люблю загальнолюдські ідеали справедливості, братерства і свободи, щоб не відчувати, як мало в історії України прикладів правдивого громадського духа, правдивої посвяти і правдивої любови. Чи, може, маю любити Україну, яко расу — ту расу отяжілу, нездисципліновану, синтементальну, позбавлену гарту і сили волі, так мало здатну до політичного життя на власнім смітті, а таку плідну в перевертнів різного роду? Чи може маю любити світлу будучину тої України, якої не знаю і для світлості якої не бачу підстав?..."

"Мій український патріотизм — це не сантимент, не національна гордість, це — тяжке ярмо, вложене долею на мої плечі. Можу здригатися, можу тишком проклинати долю, але скинути його не можу, не можу шукати іншого рідного краю, бо я став би підлий проти власної совісти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на шустері Єгорка Соболєв сказав що шокін корупціонер сам і покриває інших корупціонерів, чому немає ніяких дій президента по цьому??? він жеж голова комітету протидії корупції і заявив в прямому ефірі!!!, то що скажете на це панове пороходрочери???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йуля на шустері сказала що газ по 230 зло нада по 450 якого куя Яценюк не реагує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йуля на шустері сказала що газ по 230 зло нада по 450 якого куя Яценюк не реагує.

:_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола то образно написано.

єгорка багато говорить бо він спить і йому сниться що він генпрокурор. шокіна треба міняти. але якщо його зняти буде в.о в якого обмежені права. і в.о буде довго бо ж бояться що б не було знов мосійчуків. Але єгорка бєздарь ващє в порівняннні з шокіним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12107012_1714147522140012_3453281115666217623_n.jpg?oh=56234025f24e8a4d61f85b43c07e955c&oe=56BE3141

Вот, элементарно и доступно о фантастически "титанических" усилиях олигархов в развитии украинской экономики.

Слева на картинке - продукт немецкой компании DENTSPLY, зубной имплант "ANKYLOS", который сделан из сплава титана и весит 0,001 килограмм. Украинские заводы, владельцы которых очень счастливы, что стали стабильно-успешными сырьевыми поставщиками этого очень популярного в мире продукта, продают сплавы титана по средней цене 400 гривен за килограмм. Круто! Стоимость указанного импланта около 500 евро, что в перерасчете на деньги составит 11500 гривен. То есть, немцы продают 1 кг сплава титана за 11500000,00 гривен. Ой, я не ошибся с нулями? Пересчитывайте.

На второй картинке паркетная доска, тоже немецкого производителя, квадратный метр которой стоит 2500 гривен. Один квадратный метр такой досточки с затратами на "распил" воспроизведем в кубических метрах. У меня эта цифра составила 0,024, значит, проклятые немцы и тут обманывают!!! Торгуют лес по цене 100000,00 гривен за кубический метр. В то время как закарпатские "горе-пилители" бьются в многочисленных экстазах от контрактов на экспорт древесины по 3000 гривен за куб.

Два маааааленьких примера о том, как 23 года "гениальные" экономисты управляют страной и с помощью обысков в офисах различных компаний пытаются решить вопросы наполнения бюджета и отпугнуть инвесторов. И продолжают дальше дурачки. Эх, Сеня, Сеня (с).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас просто багато романтиків, котрі думали, що на другий день після Майдану всі українці стануть біл, пухнасті та кришталево чесні.

А для цього потрібно важко , наполегливо та неухильно працювати мінімум на протязі одного покоління.

І чим пошвидше відсіяти різних балаболів популістів.

Важко і багато працювати, виховуючи НОВИХ УКРАЇНЦІВ,

І трохи про Донбас

Что происходит с небольшой территорией, оказывающейся внутри такого коррумпированного государства как Украина? Правильно, она становится его естественной коррупционной частью. Просто переключается с российской коррупции на украинскую и - бац! - украинские олигархи уже торгуют всеми этими донецкими мэрами и депутатами в президентском кабинете в Киеве как горячими пирожками. Территориальная целостность восстановлена. Донбасс, как, впрочем, и Крым - потому и Украина, что все еще находится внутри украинских же коррупционных правил. Какой русский язык, какой русский мир, какой Путин, когда речь идет о возможности обогатиться на послевоенном восстановлении региона? Не смешите мои “искандеры”!

Цинично? Конечно, оцень цинично. Но это вы - романтики. Это я - романтик. Сергей Рахманин - романтик. Без романтизма в украинской политической журналистике - только в депутаты. А Путин - он не романтик. Он - прагматик.

Именно поэтому Россия не согласится ни с каким планом, который ведет к реальному военному урегулированию конфликта и восстановлению нашей страной контроля над российско-украинской границей. Кто бы этот план не предложил - Морель, Меркель или даже патриарх Кирилл. Не согласится. Никогда. Ни при каких условиях. Не нужно ни тешить себя иллюзиями, ни впадать в панику. Донбасс будет гнить.

А Путин постоянно будет пытаться обмануть партнеров, пролонгировать действие Минских соглашений, добиться отмены или хотя бы неужесточения санкций. И тоже будет гнить. До конца.

Поэтому не имеет никакого - вообще никакого - значения то, какие документы обсуждаются за столом переговоров в качестве инструмента для затягивания минского процесса. Не имеет никакого - вообще никакого - значения - что в результате этих переговоров появляется или не появляется в украинском законодательстве. Потому что ни одна из статей законодательства, касающаяся “особого порядка” управления отторгнутыми территориями, никогда не “оживет” и будет таким же правовым экспонатом, как и статьи, касающиеся Крыма - вплоть до деоккупации этих территорий. Путин может впихнуть Донбасс назад в Украину только на своих условиях - а это превращение оккупированных территорий в государство в государстве и федерализация Украины. И он не устает нам об этом напоминать в том или ином виде. А о третьем условии - формирование в Киеве пророссийского правительства - умалчивает. Но и оно является обязательным для возвращения Донбасса. Итак: федерализация, отказ от ЕС и НАТО, особый статус Донбасса, пророссийская власть, которая признает отторжение Крыма. Пока что не больше - но и не меньше.

Поэтому наш внутренний спор об особенностях разных чужих планов и статей наших законов интересует Кремль только в той степени, в какой он содействует дестабилизации ситуации в стране, развалу государства и приходу к власти в Киеве пророссийской администрации - которой Путин сможет продиктовать все интересующие его условия капитуляции.

Виталий Портников, журналист

Источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба речі називати своїми речами для початку, не з'їжати на всесвітню змову, що влада всюди така, що світ жорстокий і несправедливий. Це галімі виправдання щурів-канібалів, які можуть існувати тільки в брехливому перевернутому хворому середовищі. І для цього його й штучно створюють на основі одного народу. В здоровому суспільстві людина довіряє іншій, бо це головна передумова для існування такого суспільства. Тобто, якщо одна людина щось говорить чи обіцяє зробити, то нормальною реакцією нормальної людини буде їй повірити, інакше суспільство просто розвалюється на окремі групки, кланчики рівніші за інших і т.д. Хто є людина яка свідомо обманює соціум, нав'язуючи йому хвору поведінку, як основу успішності в даному соціумі? Щоб сталось з здоровим мурашником, який захопили б типові українські політики-мурашки, точніше політики-виродки? Дуже швидко це б призвело до зупинки розвитку, еміграції і створення нової колонії здоровими учасниками і вбогого животіння решти мурашника, в яокму головним було б не розвиток, а прорив до кормушки, центральної частини наповненої ресурсами. В мене одна асоціація - щурі-канібали, виродки, які всі свої злочини прикривають містичною хворобою суспільства. Основа виживання цих вурдалаків-упирів - це в більшості своїй нормальне але задурене суспільство, що швидко вчиться змінюватись, пристосовуватись до жорстких реалій, або тупо свалює в здоровіші світи.

Я щиро чекав розвалу цієї сраної держави, но бляха, їй не дають спочити вбозі здорові країни, даремно надіючись що цього рахіта можна врятувати. Займаючи колосальну територію, маючи дофіга людських і природніх ресурсів, вплив цього рахіта в світі нікчемний. Світ абсолютно нормально б прожив без такої держави як Україна і ні дня б не сумував. Через це на нас і напало ще більш кончєніше чмо.

Чи розіміє головний Презерватив гамнодержавки всю глибину склавшоїся ситуації? Якщо послухати його патріотично-ейфорійну політрекламу салідарнасті, то розуміє причому глибоко. Ця щуряка відверто заявляє, що саме я, якщо не проголосую за партії виблядків, спричиню занепад, знищення і розвал цієї прекрасної держави, яку ця наволоч для мене зберегла і вилілеяла. Реально в голові не вкладається хто міг виродити оцей весь шмір на світ, хто виховував покручів, канібалів.

Програма яка закладена цими виблядками не здатна на розвиток. В здорових головах жевріє надія, що зміни йдуть і їх не зупинити. Вони намагаються сховатись в тунелях ілюзій і будувати нову Україну на своїх уявленнях, жорстко фільтруючи дійсність, відбираючи піщинки позитиву. Сумне це видовище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слева на картинке - продукт немецкой компании DENTSPLY, зубной имплант "ANKYLOS", который сделан из сплава титана и весит 0,001 килограмм. Украинские заводы, владельцы которых очень счастливы, что стали стабильно-успешными сырьевыми поставщиками этого очень популярного в мире продукта, продают сплавы титана по средней цене 400 гривен за килограмм. Круто! Стоимость указанного импланта около 500 евро, что в перерасчете на деньги составит 11500 гривен. То есть, немцы продают 1 кг сплава титана за 11500000,00 гривен. Ой, я не ошибся с нулями? Пересчитывайте.

Хєрня якась. За тою самою логікою авто має коштувати за ціною металу. Але чогось коштує набагато дорожче. А чому? Бо в те авто крім металу вкладено ще якісь ресурси.

Так і з імплантантами - розробка, випробування, патенти, ліцензії, високоточне обладнання для виготовлення і тд.

І якщо українські заводи почнуть продавати титан не в зливках, а в формі імплантантів, навряд хтось той титан купить дорожче світової ціни на цей метал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...