Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Поіменне голосування за проект Закону "Про очищення влади": http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=6196

19 голосів не додала - Батьківщина

6 голосів не додав - УДАР

12 голосів не додала - Суверення Україна (Єремеєв)

Свобода - повний склад ЗА

Економічний розвиток - Кінах - дав всього 1 голос

За мир і стабільність - жодного голосу

ПР - жодного голосу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну Єрємєєв непогано прилаштувався при теперішній владі і йому є шо втрачати:

Єрємєєв розіграв 101 мільйон на бензин для Авакова, дешевших викинули

13 серпня 2014

Міністерство внутрішніх справ України 8 серпня акцептувало пропозиції ТОВ «ВОГ Рітейл» на постачання палива на загальну суму 100,62 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено бензин А-95 та А-92, а також дизпаливо, заправлятимуть по талонах або штрих-картах.

Тип палива Кількість, л Ціна, грн./л

бензин А-95 в талонах або штрих картах 2 491 680 15,72

бензин А-92 в талонах або штрих картах 3 610 040 15,42

дизельне паливо в талонах або штрих картах 394 870 14,64

На участь у тендері подавалися чотири фірми. Дві з них, «Тейхойл» одесита Віталія Пащенка і ТОВ «Ю.С.А.» з групи в.о. директора «Київпастрансу» Юрія Бомбандьорова, мали дешевші пропозиції за деякими лотами. Однак ці фірми були відхилені за неповний пакет документів.

Таким чином єдиними конкурентами лишилися «ВОГ Рітейл» з групи народного депутата Ігоря Єрємєєва і вінницьке ПП «Фірма «Яско» Ігоря Скоромного, депутата Вінницької міськради з групи Володимира Гройсмана, нині віце-прем’єр-міністра, яке регулярно ходить на тендери разом з «ВОГом» і регулярно їх програє.

http://nashigroshi.o...vshyh-vykynuly/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вброс?

ВАРТА КИЄВА з Юрий Бутусов та 33 інших

1 год · Відредаговане ·

Невероятную правду без прикрас поведую Вам. Появилось это стойкое желание у меня после прочтения статьи о великом сыщике всех времен и народов, который был обласкан Луценко, Москалем, Захарченко и теперь Аваковым. Стало противно, что этот Захарченковский прихлебатель Василий Паскал сейчас почти управляет МВД.

Это в некотором роде человек легенда для МВД. Но какая легенда? Здесь Вы прочтете в статье о нем, какой он великолепный и как всех нашел. А как он их ищет и почему легенда? Сейчас я Вам приведу некоторые незаметные достижения этого сотрудника, о которых Вы конечно слышали. Но к статье еще вернемся.

1. Дело Павличенко. Именно Василий является основным в этом нашумевшем деле. Именно он, зная, что вина Павличенко сомнительна, организовал «сбор» и фабрикацию доказательств и улик, которые стали основными в деле. Это чуть не стоило жизни проведенной в тюрьме для отца семейства и большого срока сыну. Возможно, ультрас и фанаты уже заинтересуются этим дознавателем. Но внимание их привлечется дальше. А Павлюченко просто вспомнят его. Павлюченко кстати и сейчас на прослушке у своего «куратора».

2. Дело Игоря Луценко и Юрия Вербицкого. Вообще Василий Паскал, который во времена Майдана занимался исключительно организацией преследований активистов Майдана (да, Вы не ослышались и не очитались) был очень деятелен и старался. Ему очень хотелось также, как и сейчас выделиться и доказать свою необходимость. Оперативный талант ему не занимать и он вдруг придумал, как легко находить активистов и задерживать. На Майдане эту задачу выполнить было невозможно. Сами понимаете людей много и не подступиться. И тут Василий Федорович доложил руководству, что он будет задерживать активистов в … больнице. Ведь активисты, участвуя в схватках с «Беркутом» идут в больницу за оказанием помощи. Спокойно и без охраны. Так начали арестовывать активистов Майдана в больницах. Через некоторое время врачи и активисты поняли замысел Василия и стали приходить большими группами или сначала осматривать подступы к больницам. Если видели милиционеров – не шли. Так Василия Федоровича было не обыграть. Тогда он решил устроить оперативную засаду и проучить активистов, которых ненавидел и ненавидит сейчас – от души. http://mirror24.gran...e/m.223687.html Результат работы можете тут прочесть. После этого уже трудно было устраивать засады. Но пыткий ум милиционера придумал использовать бандитов в захватах активистов. Так попали в цепкие лапы помощника Паскала Игорь Луценко и Юрий Вербицкий. Именно его и запомнил Игорь, тот все пытался его разговорить и понять. Дальнейшую историю Вы уже знаете. http://www.pravda.co.../02/26/7016356/ Кстати из статьи, а кто эти два чиновника из МВД не догадываетесь? Есть все необходимые доказательства и свидетели именно этой работы Паскала. Но заинтересуются ли ими во власти, ведь Паскал выполняет сегодня очень важную миссию. Очень.

3. Расстрельный список активистов Майдана. Какую же миссию выполняет сейчас В.Ф. Паскал? Она ничем не отличается от его предыдущих работ – выявление всех лиц участвующих в сопротивлении государству и их нейтрализации. Этим он занимался на протяжении всего Майдана и каждый активист в СИЗО, в суде и избитый на улице – дело рук Василия. Как например и те представители «Свободы» и «Тризуба», которые были избиты у себя под подъездами. Но не о них речь, а то это будет книга. Так вот, когда Василий понял, что не справляется с миссией нейтрализации Майдана он решил взять и выложить в открытую сеть Интернета все фото и данные активистов на Майдане, включив туда и Мустафу Наема, кстати. Которого очень не любил. Эти списки и схемы и есть его основная работа. И именно об этом и пишет неосмотрительно Василий Федорович в своей новой статье: "Могу сказать, что есть определенные результаты. Система заработала… Установлены практически все лица,…». http://gordonua.com/...kami-35573.html Именно эта система, им разработанная, по выявлению всех лиц и нужна новому демократическому государству. Заработала, потому что он обманул немного новую власть, показав свою ценность, что без него работать не будет. Но выложил все данные активистов тогда он с одной целью – попытаться запугать активистов и объяснить нападения на них «местью народа». Вот такой работает себе милиционер. Список активистов отданных с легкой руки Василия:

http://parunaru.blog...-post_9677.html

В таком формате и создаются творения Васи для работы. Можно сказать рабочий образец.

Упоминание об этом

http://www.mignews.r...3915_35135.html

4. Он в этом очень востребован и сегодня. У него стоит три задачи: недопущения организации Майдана, выявление списка всех сепаратистов ДНР и ЛНР, нейтрализация и уничтожение всех радикальных групп способных нанести вред власти. Методика и реализация плана абсолютна та же. Напомню Вам о недавнем незамеченном СМИ рецидиве Василия. Вроде власть новая, все хорошо и вдруг «неизвестные» 16 июня вытаскивают из палатки прямо на Майдане журналиста, увозят и на следующий день он убит. http://podrobnosti.u.../16/980720.html Владимир Марцышевский – журналист, защитник Гостинного Двора. Похоронен Майданом. По стилю и реализации, тот же Игорь Луценко знает, как это делали. Тот же стиль и тот же результат, как с Юрием Вербицким. С Майданом Василий уже разобрался и теперь у него осталась вторая и третья миссия. Донбасс. Сейчас он там и выявляет все телефоны сепаратистов на блок-постах, зданиях, где они находятся. Идентифицирует эти данные с данными паспортных столов, оперативных систем типа «Скорпион» и «Антарес», «Армор» и т.д., социальных сетей и выводит такие же схемы, как и на Майдане. Вот об этом говорит министр Аваков на 4-й минуте (3:58) https://www.youtube....h?v=wccbmPZ7jfI Ноу-хау, которое придумал Василий в интересах Родины – выявлять в поле, вдали от населенных пунктов, несколько мобильных устройств рядом, от 10 штук, считая их отрядом террористов. Далее передача этих данных военным и нанесение в эту точку удара. Такие же удары наносили по зданиям, где проживали террористы, все по их телефонам. Так что и террористы наравне с активистами Майдана, ультрасами уже ощутили на себе все торжество дедуктивных методов Василия Федоровича.

Возможно ультрас и «Правый Сектор» ( которых он слушает и сейчас, например активиста Бондарь Николая: помните что Вы передали Кличко по телефону, добавив за покупку танков? Скоро могут за Вами прийти. Будьте осторожны - Вы в списке), убитые, избитые, побывавшие в ИВС и СИЗО простят Василия Федоровича за прошлую деятельность в надежде на убиение всех террористов. Только Василий не так прост и передает информацию и туда, памятуя о своей деятельности и знакомых в Донецке.

Простят ли его в ЛНР и ДНР за то, что он выявляет и уничтожает их людей изощренными способами и формирует о них полное досье. Досье, которое в случае краха этих бандформирований послужат приговорами в судах и пожизненными сроками?

Простят ли его в Национальной Гвардии и батальонах, которые систематически подставляются и уничтожаются? Та информация, которую передает Василий о дислокации тех же активистов Майдана, ненавидимых им, переодетой в формы именных батальонов для их уничтожения – спасет ли его от их гнева? Так что именные батальоны – узнав, что Вас как то «нашли грады» или атака террористов не бросайте тень на штаб, посмотрите на хитрого Василия Федоровича, который из своих напичканных техникой микроавтобусах вершит как бог войны «Марс» правосудие войны на Донбассе. Цель старая – уничтожить все радикальные подразделения, способные помешать Президенту. При Януковиче только Василий бил и арестовывал, а теперь под веянием нового времени уничтожает физически. Просто обычный герой своего времени.

Это реально экспромт. Сейчас подищу материала у своих. Все Вася не уничтожит и свои дела не развеет.

Хороша у него история как в Крыму собственность заимел, закрыв одного бандита и сожительствовав с его женой, как квартиру получил, открыл справку : "... В 2006-м году, один из членов ОПГ «Башмаки» Карачев Виктор был задержан милицией, после чего В.Паскал бесплатно получил долю в пансионате, который принадлежал жене Карачева. Спустя некоторое время он отжал её, и пансионат перешел к Паскалу. Аналогично было и с акциями симферопольского рынка, которые принадлежали Карачеву, они тоже перешли к В.Паскалу."

"В 2013 году Шуфрич и Цыплаков передали Паскалу ..." Напишу еще...

Переглянути переклад<p><a class="_4-eo _2t9n" href="https://www.facebook...835728/?type=1" rel="theater" style="width:470px;">

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм-розповідь, про Волинську січ на тлі жахливих подій лютого. Декілька раз показували по ТВ, не так давно з'явилось в мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, заходиш на сайт Наші гроші

І взнаєш, що чудо-влада тупо деребнула 80 млн.грн. на дерев'яних шпалах, в той час як уряд героїчно шукає гроші на армію, вже і війна закінчується... Від безвиходді ввели податок на війну.

А ось тут йде рубка на Волині. Звичайно що викриття роблять вороги народу, агенти фсб і просто недруги України. Бо з якою любов'ю до України, її народу, традицій розкрадають народне добро головні герої цього сайту, а скільки ще роботи в них попереду з нашої мовчазної згоди. Справжні патріоти.

Коли древні китайські стратеги писали свої трактати, вони і в думці не гадали, що влада може бути настільки цинічною. Ну і ніхто в ті часи не міг просто сісти в власний літак і чкурнути на свій острівець, кладучи болт на "свою Батьківщину".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прощай Кабмін

Що відбувається??????

Завтра напишу заяву. Хтось буде кепкувати – уряд і так доживає останні місяці перед виборами. Я згодна: звільнятися треба було раніше. Проте так хотілося доробити початі справи. Так хотілося зробити конкретні корисні речі для України. А тепер прийшло чітке усвідомлення – моє там перебування було ДАРЕМНЕ.

Бо не має в Україні політичної волі на безкомпромісну, широкомасштабну війну з корупцією. Навіть, якщо це стосується гвардії Януковича. Не люструвати їх треба, а саджати, їх активи повертати державі. І не лише тих, хто офіційно були при владі, а в першу чергу тодішніх "смотрящих", які навіть під закон про люстрацію, що у ВР не підпадають. Але генпрокуратура давно нікого не арештовує, а навпаки загальмовує справи...

Певно я себе буду картати все життя, чому не поставила таку очевидну крапку раніше. Я могла би останні місяці бути поряд з чоловіком,бути собою, бути в справах. Корисніше для країни бути рядовим, ніж урядовим уповноваженим при відсутності політичної волі...

В принципі рішення поставити крапку я прийняла під час останнього перебування в батальйоні "Азов". Однак повернулася в Київ сподіваючись доробити кілька справ, яким не вистачало останнього поштовху. Як я ПОМИЛИЛАСЯ. Я так їх і не зробила, а чоловіка не стало.

Я опишу кілька марудних днів перед КІНЦЕМ для розуміння.

Зокрема, в позаминулу середу Мінюст намагався винести на Кабмін законопроект про створення спеціалізованого силового (слідчого) органу протидії корупції. Таке собі міні ФБР. Я двома руками "за". Коли на Майдані оголосили про призначення мене керівником неіснуючого Антикорупційного бюро, мова якраз йшла про створення відповідної структури.

Законопроект про створення такого органу я вже раз презентувала на засіданні Кабміну. Однак Мінюст подав на Кабмін інший законопроект – дітище "Удару" (нардепа Чумака та заступника мінюсту Рябошапки), який був написаний ще в часи Януковича. Родзинка цього чудо-проекту в тому, що він дозволяє новоствореному органу не чіпати священу корову (не розслідувати корупційні справи можновладців), а... громити приватний бізнес. (Виявляється мало у нас силових структур, які тиснуть бізнес! Треба ще одна?)

При чому "бомба під бізнес" хитро закладена у перехідних положеннях законопроекту. Там чітко прописано, що слідчі Національного бюро антикорупційних розслідувань здійснюють розслідування злочинів здійснених в приватному секторі, якщо розмір предмету злочину або завданої шкоди перевищує в 500 раз мінімальну зарплату (600 тисяч грн. на сьогодні)

Якщо є така можливість, хтось може повірити, що слідчий НБАР почне розслідувати корупційні дії Президента чи генпрокурора? При чому можна не чіпати великий бізнес – досить "боротьби з корупцією" в середньому. Тобто це найгірше, що може бути.

Щоб не допустити прийняття такого "жаху" я примчалася з АТО, хоча внутрішньо вже була налаштована писати заяву на початку серпня.

Жах, полягає ще й в тому, що окрім "Удару" цей законопроект лобіює цілий перелік громадських організацій та активістів (у них комерційний інтерес – грантові гроші, а також хворі амбіції та вроджена підлість) та навіть ЗМІ. (Це ілюстрація, що кривавий Майдан, нас не вилікував. Хворим залишається не лише політикум, а також громадський сектор, надзвичайно залежними та заангажованими є ЗМІ. Наприклад, розмову Шепелева, яку я оприлюднила в блозі, перед цим відмовилися надрукувати аж чотири сайти. Далі я вже не зверталася – принизливо).

В середу вдалося добитися того, що міністр юстиції Петренко пішов мені на зустріч та запевнив, що в наступну середу мінюст подасть законопроект, який я вже презентувала на Кабміні. Довелося лишатися в уряді, ще на тиждень.

Тим паче нагальних справ було неймовірна кількість. В четвер намагалася переконати мінюст, що нам потрібно переймати світовий досвід встановлення бенефіціарів (справжніх власників бізнесу). В усьому світі цю інформацію офіційно збирають банки під час відкриття юридичними особами рахунків. Такий підхід працює адже бізнесмени не ризикують оформлювати рахунки на підставних осіб, а якщо і оформлюють, то на вузьке коло надійних людей. Тому в Західному світі з такою легкістю були встановлені та арештовані рахунки Фірташа, Іванющенка, Клюєва. А в нас вирішили винайти велосипед з квадратними колесами – зобов'язати бізнес відкривати власника (фізичну особу) в єдиному реєстрі підприємств. Який результат? Попіаримося, а потім отримаємо в реєстрі інформацію про цілу армію підставних осіб замість справжніх власників бізнесу. Для чого?

В п'ятницю проводила прес-конференцію, щоб попередити злочин: не дати Курченку з Коломойським вивезти з Одеського НПЗ арештовані нафтопродукти Курченка. Оприлюднила одну їх схему, але не факт, що вони вже не працюють над іншою. У цій війні за 1 млрд. грн. для держбюджету крім МВС мені ніхто не допомагає.

В п'ятницю також був урядовий комітет. На ньому мусила розглядатися, ще один важливий мені проект Постанови, який мусив відмінити постанову уряду Азарова N231, що запустила функціонування корупційної монопольної схеми відомого нардепа "батька тендерної мафії" Антона Яценка.

Однак секретаріат Кабіну вніс проект в додаткові питання. І я переконана, що це невипадково. Бо у Яценюка була важлива зустріч на 17 годину, тому черга до проекту не дійшла і це просто жах.

Адже корупційна схема Яценка в сфері оцінки для цілей оподаткування грабувала українців 20 днів при минулій владі, а вже 5 місяців грабує при нинішній.

І це при тому, що ще на початку червня прем'єр Яценюк розпорядився – "терміново відреагувати". Я взялася за роботу разом з Мінюстом. Ми розробили проект постанови. Погодили з усіма міністерствами. Далі проект зайшов в секретаріат Кабміну і... ВСЕ. Як чорна діра. Місяць минув, а результату немає.

Відповідальність за це повинен нести міністр Кабінету міністрів Остапа Семерака. Це особливо не відома загалу урядова особина,але з досить вагомими важелями впливу. Міністр кабінету міністрів має в своєму розпорядженні бюрократичний інструмент, який дозволяє тягнути час з прийняттям підзаконних актів в яких він по якимось причинам не зацікавлений. Так сталося і з проектом постанови, яка ламає корупційну схему Яценка.

Я знаю, що Яценко бігає по кабінетам і щедро пропонує хабарі. А ще, я впевнена, якщо не проходять атикорупційні ініціативи, причина одна – корупціонери "занесли бабло". В інші пояснення я не вірю, вони -лукаві.

В минулу середу я ховала свого чоловіка, а Кабміні в цей час відбувалося засідання уряду. І навіть в такий день там не пройшли ініціативи, над якими я билася місяцями. Ні законопроект про створення силового антикорупційного органу, ні постанова знищення корупційної схеми Яценка. (Я впевнена Яценко "заніс" гроші. І для мене вони в крові мого чоловіка. Вона тепер на твоїх руках – Семерак?)

***

Я не даремно так детально розписала моє життя в останні дні життя мого чоловіка. Підлість, бюрократичне болото випивало всі соки, я була пригнічена проблемами, роздратована безрезультатністю, що навіть не подзвонила йому напередодні. І тепер все життя буду себе картати.

В суботу, в останній день його життя, мене психічно добили ще дві новини. Я з'ясувала, що організатор ескадронів смерті на Майдані, спонсор сепаратистів Юрій Іванющенко, продовжує будувати нове "Міжгір'я". Камази завозять дорогий мармур для облицювання житлового будинку на тисячу кв. метрів в Конча-Заспі, митці продовжують писати пухкеньких янголів на стелі сусіднього палацу для прийому гостей, а охоронці хваляться, що будівництво "кришують" люди від Кличка. (Я маю додаткові факти, які підтверджують щирість їх слів).

І потім знову розмова з міністром кабінету міністрів Семераком. Я дізналася, що він скоротив апарат урядового уповноваженого з трьох до двох людей. Уявіть -дві людини...Наче в цій країні взагалі не існує такого явища, як корупція!!!

А керівником управління корупційних ризиків в секретаріаті з яким я вповноважена працювати Семерак призначив Андрія Жовнера. Зі мною цей кандидат жодним чином не погоджувався, бо думаю Семерак його погоджував з іншими людьми. Жовнер в свій час був довіреною особою на виборах Артема Пшонки та працював в генпрокуратурі Пшонки-старшого, керівником управління захисту... прав та свобод громадян. І це в часи Майдану!!!

Однак найгірше, це навіть не окремі факти, а причина підленької поведінки міністра Кабінету Міністрів, від якого я нажаль дуже залежна, бо не є членом уряду. А причина проста – позиція відносно мене прем'єра Арсенія Яценюка. Семерак виляє хвостиком, і повзає на пузі перед усіма, хто в ходить в орбіту Яценюка, а інших для власного самоствердження він завжди готовий вкусити за гомілку.

Взагалі Яценюк – це головна причина чому мені вже давно треба було звільнитися з уряду. Справа в тому, що прем'єр і урядовий уповноважений з антикорупційної політики працюють в одному приміщенні, але при цьому взагалі не перетинаються.

Яценюк просто не вважає за потрібне працювати з уповноваженим з антикорупційної політики. Я не можу озвучити йому, якусь проблему або питання, я не учасник вузьких нарад за участю прем'єра в профільних питаннях: антикорупційного законодавства чи стосовно знищення окремих корупційних схем. Про результати таких нарад я дізнаюся останньою. Тоді навіщо весь цирк зі мною?

Хоча це зовсім не означає, що Кабмін геть не бореться з корупцією. Яценюк намагається отримати додаткові надходження в бюджет, а для цього треба ламати корупційні схеми. Я свідок, що чимала кількість корупційних схем знищена цим Кабміном. Функції антикорупціонера в уряді в основному виконує міністр фінансів Шлапак.

Стосовно мене певно Яценюк вирішив, що з мене достатньо ролі ганебного стовпа. На Майдані, всій країні він повідомив, що Чорновол відповідає за боротьбу з корупцією, от прапор їй в руки, нехай і відповідає. Я насправді готова нести негатив, я цього не боюся. Мені головне для себе усвідомлювати, що я корисна для країни. Проте тонути в бюрократичному болоті, в цьому не має нічого корисного.

Я все сподівалася налагодити контакт з Яценюком. Справа в тому, що на мою суб'єктивну думку Яценюк – хороший прем'єр, на своєму місці. Але мої зусилля виявились марними. Чому? Може тому, що виглядати в очах суспільства Яценюк хоче ще кращим. А це зв'язує руки. Адже почни наприклад війну з олігархами, тебе демонізують ЗМІ, що належать олігархам. А народ повірить не справам, а "телеку" і будеш ти найгіршим прем'єром. Така правда життя в нашому хворому суспільстві, де на для безкомпромісних дій потрібна готовність до повної самопожертви. А її не має.

Саме тому, в час, коли я кричу, що Юрій Бойко намагається витягти (вкрасти) з "Нафтогазу" газ вартістю 2 млдр. доларів, я зустрічаю цього пана, не де не будь, а в Кабміні. Саме тому, Кабмін не може продати арештоване пальне Курченка, адже це викликає роздратування Коломойського, бо той вирішив, що це його паливні матеріали. Саме тому, я не можу зламати корупційну схему квотування експорту металобрухту, що грабує бюджет в інтересах Ахметова- Пінчука.

І це тільки з того переліку справ, якими я опікувалась. І мені такі правила гри гидкі. Тому я звільняюсь.

Я не хочу бути лялькою, я не хочу займатися самопіаром, а також скочуватися до тупого критиканства. Тому звільняюсь.

Хоча повторюся: уряд не є поганим. Просто наша країна така ще хвора, ще мало патріотизму, що навряд чи можна чекати кращого від влади на даний момент. Так, влада хвора корупцією, політичними інтригами і бозна ще чим. А суспільство, в якому мастер піару на крові – Ляшко має найвищу електоральну підтримку – здорове? Я стикнулася випадками того, як колишні близькі колеги журналісти проявили шокуючу підлість, побратими з якими на Майдані ходила під кулі, раптом опісля перемоги потягнулися до красивого життя...

Можна перераховувати багато аналогічних прикладів. Майдан не очистив нас. Він тільки став початком важкого шляху. По-суті, Майдан і АТО, є аналогом надвисокої температури, яка бореться з хворобою організма України, але так само загрожує його і вбити. Однак той факт, що Україна ще жива дає високий шанс на позитивний результат. У війні, у крові, у кризі нині народжується наша нація.

Я вірю, що все буде добре для країни (хоча може короткочасно стати і гірше) і ми ще дорого ми заплатимо, і ще багато помилок зробимо.

Головне не втрачати гідності і духу боротьби. Краще бути самою, ніж бути з підлими. Краще бути ніде, ніж лялькою в кабміні. Це не гідно, це беззмістовно і безрезультатно. Може я себе, ще знайду... І дякую Кабміну за досвід, за знання, як працює державна кухня.

Тільки такий неймовірний жаль, що я не прийняла це рішення раніше. Я була би собою. Я би мала кілька місяців ЖИТТЯ. Я би може порятувала мого Миколу. Адже попередньо ми домовилися бути разом. І дев'ять днів тому він помер не від кулі, а від того, що втратив кров. Мене не було поряд і я не перетягнула жгутом його ногу.

А ще я винна, що дозволила цьому бюрократичному болоту мене засмоктати, що в останні дні життя він не відчув мою підтримку. Мені було не до нього, я жила війною з бюрократією в тому клятому будинку на Грушевського. І тепер я просто тупо ненавиджу те життя.

Останні дні я прокидаюся з жахом. І уявляю, як в останній світанок він спостерігав, як над соняшниковим полем розливалося червоне марево і зі сторони Московії сходило сонце. Тоді він встав раніше за всіх. Певно думав про смерть. Мені розказали, що, коли батальйон виїжджав з бази, він зауважив побратиму, що його годинник зупинився. "Поганий знак", – сказав він. Він справді в таке вірив. Саме тому він не спав і о 4.33 ранку написав мені СМС: "Я тебе люблю".

Коли він "клікнув" відправити, під Києвом, майже за тисячу км. на захід, де ще була темна ніч, на тумбочці біля мого ліжка телефон прожужав прихід СМС.

Я схопилася, але так не зрозуміла, що мене підняло. Підійшла до сина, але малюк був сухий.

Сон не йшов. Він не йшов багато годин, бо це Микола намагався дотягнутися до мене ниточками думок, але я думала про Семерака, про Яценюка, про справи, які не йдуть, в моїх думках урядовий уповноважений бився головою об стіну, я так і не згадала про чоловіка, що мене так любив.

А йому так потрібна була моя підтримка, тільки її можна було протиставити фаталізму.

До телефону я підійшла тільки пізнього ранку. Коли я читала слова любові від нього, він вже годину, як був мертвий і писала відповідь: "Я тебе теж дуже люблю" я вже мертвому.

Моє СМС пішло в нікуди. Я не знаю де його телефон. Певно залишився в залитих кров'ю штанах, які викинули медики. Яке це вже має значення...

А далі був морг Маріуполя, його скляні очі горіхового кольору. Я підняла покривало з його ноги, я хотіла лишити собі шматину з його кров'ю і побачила невелику рану, від кулі невеликого калібру, яка була перев'язана лише бинтом. Виявляється це він сам себе перев'язав. Певно він забув жгут... Ми завжди виправляли помилки один одного, ми були командою. Він стік кров'ю, бо мене не було поряд. Бо я ВЧАСНО не написала заяву про звільнення. Хоча в мене стільки було часу. Я мусила це зробити ще в травні місяці, коли я вперше вирішила, що це не моє, що моє місце в АТО. Він звісно не вітав це,звісно був проти, але приймав, бо єдиний розумів мене.

Ми могли би бути разом аж три місяці. Натомість я мала три місяці безсилля і ганьби, пустого життя. (дещо правда вдалося зробити, але в тому рахунку,який я виставляю собі цього мало). Бюрократичне болото це не те місце, де я можу бути ефективна.

Треба бути собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що відбувається??????

Рома, нащо ти задаєш риторичні питання?! Звичайно ж, що контрреволюція.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба задавати зайвих запитань, досить глянути на перелік діючих депутатів <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Aleksandr-Litvinenko.jpg

Фактическим руководителем Совета национальной безопасности и обороны Украины является Александр Литвиненко — выпускник Академии ФСК (ФСБ) и близкий соратник экс-главы администрации президента Януковича Сергея Лёвочкина.

Об этом пишет Багнет.

Литвиненко был назначен заместителем секретаря СНБО 5 апреля 2014 г. С 7 августа, т.е., после отставки Андрея Парубия, Литвиненко фактически осуществляет руководство данным органом.

На официальном сайте СНБО указано, что Александр Литвиненко в 1989 – 1994 гг. учился в Институте криптографии, связи и информатики Академии Федеральной службы контрразведки Российской Федерации (так называлось ФСБ в 1993 – 1995 гг.). При этом, как отмечает издание, всех нелояльных России курсантов и преподавателей уволили еще в 1992 г.

Институт криптографии, связи и информатики (ИКСИ) — структурное подразделение Академии ФСБ России, ведущее подготовку специалистов в области передачи, защиты и обработки информации. Сегодня ИКСИ является головным учебным заведением России по образованию в области информационной безопасности.

Таким образом, фактическим руководителем СНБО является человек, однокашники которого по ФСК/ФСБ сегодня отвечают за проведение информационной войны против Украины.

С 2010 – 2014 гг. Литвиненко работал заместителем директора Национального института стратегических исследований при Президенте Украины. Со своей должности в НИСИ ушел одновременно с увольнением Сергея Лёвочкина из АП. После увольнения Литвиненко вместе с Лёвочкиным , директором НИСИ Андреем Ермолаевым и экс-пресс-секретарем Януковича Даркой Чепак стали соучредителями Института «Нова Україна».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прощай Кабмін Що відбувається??????

чоловіка Чорновіл дуже шкода, але дама явно не в адекваті - причинно-наслідкові зв"язки їй важко будувати, а от добувати факти легко. З нею треба працювати толковій команді юристів, щоб нормально подати інформацію, яку вона збирає.

А вона потрапила в бюрократичне кодло, де треба вести тонкі ігри для досягнення своєї мети, при тому, що вона і напряму не може внятно щось подати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мустафі я вірю з 2004року.

А Ляшко це Тимошенко в квадраті.

Вершина словесної еквілібристики помножена на мега популізм.

Піпл хаває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ляшку дозволяють казати ту всю дурню тільки тому, щоб ці ж слова не казав народ під Верховною Радою. Ляшко покричить і піде, а перед людьми доведеться відповідати. А цього робити ой як не хочеться. Тому і тягнуть Схід, аби ніхто не заважав сідати назад в крісла. А Ляшко відтягнув на себе частину радикально налаштованих майданівців.

А щодо відео, то прийом з Біблією, імхо, давно вже не катить. Совість замінило бабло, і їм до дупи, на що класти руку.

Ну, і не варто забувати коментарі:

Хтось помітив: проект Льовочкіна просить сказати інший проект Льовочкіна, що він не проект Льовочкіна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ляшко говорить те, що хоче чути народ і це насторожує - це популізм чистої води :(

додайте до цього величезні вливання коштів і PR і стане ясно, що його хтось спонсорує і проштовхує

хоча про льовочкіна чув доволі позитивні відгуки від людей, які його знають особисто....

а неєм... я не вірю в непродажність людей - таких 1 на десятки мільйонів. тому раджу завжди вислуховувати 3-4-5 альтернативних думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радикальна партія, як і Бют- це партія однієї людини, без жодної ідеології.Хто там ще, крім Ляшка є відомий? Завтра Ляшка не стане і не стане цілої партії.Бо насправді це просто піар.

Поверхневість та надмірна любов до лестощів-ось що губить наш народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністр економіки сьогодні подав у відставку...

http://dt.ua/ECONOMI...ki-149096_.html

вслід за Чорновіл.... Вона хоч пояснила свою позицію - відсутність політичної волі (в теперішньої влади) в країні боротися з корупцією...

Цікаво чи він пояснить громадскості свій вчинок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей чувак реальний мільйонер, причому з мозгів. Відразу відмовився від пільг і зарплати. Він дозволив повністю прозоро відслідковувати тендерні процеси і мабуть хотів зробити багато чого хорошого, тільки в болоті бути не зміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністр економіки сьогодні подав у відставку...

http://dt.ua/ECONOMI...ki-149096_.html

вслід за Чорновіл.... Вона хоч пояснила свою позицію - відсутність політичної волі (в теперішньої влади) в країні боротися з корупцією...

Цікаво чи він пояснить громадскості свій вчинок...

хз. вже я заперечення, що подавав у відставку. типу, змі самі придумали

Информация об отставке Шереметы неправдива - СМИ

21.08.2014 00:11

По словам другого источника в правительстве, Павло Шеремета оставил заседание Кабмина, но заявления об отставке не подавал

Информация об отставке министра экономического развития и торговли Павла Шереметы, которая сегодня была распространена в СМИ, не соответствует действительности. Об этом сообщает ТСН, ссылаясь на свои источники в Кабмине.

Напомним, ранее Зеркало недели, также со слов источника в правительстве, сообщило, что Павло Шеремета во время сегодняшнего заседания КМУ написал заявление об уходе и подал его премьеру.

Однако источник ТСН указывает, что Шеремета выступил на сегодняшнем заседании правительства против назначения Валерия Пятницкого и предложил перенести рассмотрение этого вопроса на следующую неделю. Премьер-министр Арсений Яценюк не поддержал инициативу Шереметы.

"В результате вопрос назначения Пятницкого на должность было вынесено Яценюком на голосование и поддержано всеми членами Кабмина, кроме министра экономики", - указывает источник. Шеремета же встал и ушел, но в отставку не подал, утверждает он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парламент та уряд:

1. Прозорих виборів не буде. Оновлення влади не буде;

2. Люстрації не буде. Очищення та покарання винних не буде;

3. Боротьби з корупцією не буде. Ліквідації «схем» не буде;

4. Реформ не буде. Найголовніше - не буде податкової реформи, конче необхідної для обмеження корупції та активізації бізнесу, створення нових робочих місць, імпортозаміщення, інновацій та інших життєво важливих речей.

5. Уряд буде робити вигляд великих реформаторів при косметичних змінах. Парламент не буде робити вигляду: вони вже відчувають себе переможцями.

6. Війни для них всіх нібито не існує.

Президент повністю сфокусувався на війні і дипломатії, полишивши внутрішню політику, нібито є досить часу. А часу вже майже нема.

Громадянське суспільство втомилося, воно сфокусоване на допомозі фронту, частково розслабилося, частково скінчилися гроші і треба заробляти.

Нові політичні сили роз'єднані, мікроскопічні, самовпевнені і марнославні.

Геополітичний ворог битий не раз, всі його плани зруйновані, але він наполегливо будує нові й нові, шукаючи, де нанести нам смертельного удару, і сподіваючись, що одного разу ми таки помилимося.

Все нормально, хлопці й дівчата. Це чергова нижня точка нашої тендітної революції. Таке бувало вже не раз, коли, здавалося, все втрачено.

Що нам робити:

1. Усвідомити, що жодне завдання революції (перезавантаження влади, очищення системи, кардинальні антифеодальні реформи в економіці та соціальній сфері, геополітична суб'єктність) досі не вирішено – а значить, це не кінець, а середина;

2. Набратися сил, терпіння і взаємної довіри;

3. Шукати слабкі місця системи і тиснути на них. Про це напишу окремо;

Наші інструменти:

1. Відкритий тиск на владу;

2. Десантування реформаторських команд, куди можна;

3. Громадський контроль через всі можливі інструменти;

4. Нова об'єднана політична сила, що стоїть на цінностях Майдану;

5. Нові соціальні інституції, що виростають знизу, від людей;

6. Інформаційна війна, де кожен із нас є бійцем;

7. Українська мрія: спільне бачення майбутнього;

Згадаймо, як досягнуто всіх попередніх перемог: стійкістю. Стояти на своєму, навіть коли вже нема віри. Стояти, навіть коли вже нема сил. Робити кожному свою справу, що вливається у повінь справ сотень тисяч людей. Не здаватися. Пам'ятати, яким способом ми завжди перемагаємо: «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці», бо наша стійкість сильніша за їхню силу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністр економіки сьогодні подав у відставку...

http://dt.ua/ECONOMI...ki-149096_.html

вслід за Чорновіл.... Вона хоч пояснила свою позицію - відсутність політичної волі (в теперішньої влади) в країні боротися з корупцією...

Цікаво чи він пояснить громадскості свій вчинок...

хз. вже я заперечення, що подавав у відставку. типу, змі самі придумали

Міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета написав учора заяву про звільнення, бо Кабмін призначив йому нового заступника. Шеремета обурюється, що цю кандидатуру з ним не погодили. Про це Шеремета сказав сьогодні під час конференції з податкового реформування, передає УНІАН. "Мене не влаштував сам принцип призначення заступника міністра. Це порушення постанови 298 пункту 7 про те, що міністр вносить кандидатури заступників. Я не планував демаршу, я планував відпустку. На моє глибоке переконання, заступника призначає керівник, а не керівник керівника", - пояснив Шеремета свій вчинок.

http://tsn.ua/politi...ika-364137.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...