Перейти до змісту

ПОТРІБНА Допомога героям рідного краю!


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

Як там Запотоцький? Хтось в курсі?

Мати приходила, отримала трохи грошей. Інформація така: поки що його в Німечину не вивезли, чекають можливості видалити кулю. Заважає набряк біля хребта. Після видалення буде відправлений за кордон на основне лікування.

Їх банківськи рахунки були заблокованні, щоб допомогти, звертайтесь до дружини за телефоном: 24-36-36, Тетяна Миколаївна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Їх банківськи рахунки були заблокованні,

:_09: а які причини, не розповіли?

Мені не розповідали, а я не інтересувалась. Якщо це має значення, якщо це важливо, спробую вияснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную небайдужим користувачам розміщувати посилання на цю тему в своєму підписі (на кшталт того що в мене), такий собі борд-флеш-моб. Це не складно, проте лишній раз спрямує читачів які готові жертвувати на благодійність, в цю тему.

Якщо модери не реагують на мої заклики в приват і через форму "скарги" зафіксувати цю тему, давайте хоча б її апати. Напевно "Блокування ВВ на Лідавській" більш важливіше за допомогу тим хто вижив після снайперських влучань :(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ГромадськогоТВ

Опубліковано – 7 бер. 2014

Сьогодні на лікування до Ізраїлю транспортували спецлітаком ще 9 постраждалих під час акцій протесту в Києві. Ці учасники Євромайдану лікуватимуться у ізраїльських клініках коштом волонтерів. Однак на сьогоднішній день необхідної суми все ще не зібрано.

Значною мірою у домовленостях з ізраїльською стороною посприяла Єврейська громада України, кажуть активісти.

У семи постраждалих - важкі поранення, у трьох - легші. Лікувати їх будуть престижні шпиталі "Каплан" (Реховот) і "Адасса" (Єрусалим).

Одного з постраждалих напередодні до Ізраїлю вивезли волонтери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий Сектор Волинь

50 хвилин тому

В соціальних мережах та деяких ЗМі поширювалася інформація, що Тимур Мустафаєв з Торчина Волинської області – тітушка, який їздив на Антимайдан.

ПРАВИЙ СЕКТОР ВОЛИНІ ВИСТУПАЄ НА ЗАХИСТ ТИМУРА ТА СПРОСТОВУЄ ЦЮ БРЕХНЮ!

Тимур Мустафаєв записувався на Київ у Штабі Правого Сектору Волині, що знаходиться у Палаці культури. За інформацією наших координаторів по відправленню людей , Тимур поїхав на Майдан 19 лютого. Приїхавши до Києва волинянин приєднався до лав Правого сектору. Під час війни на вулиці Інститутській Тимур разом з іншими хлопцями (в тому числі зі своїм кумом) потрапив під обстріл снайперів.

Коли Тимуру Мустафаєву почали збирати кошти на допомогу, хтось пустив плітку, що він тітушка та їздив на Антимайдан. Плітка швидко розійшлася по селу. Тепер хлопцеві та його родині постійно погрожують.

Правий сектор Волині звертається до представників ЗМІ та груп у соціальних мережах допомогти спростувати інформацію про те, що Тимур - тітушка.

Тимур зараз знаходиться в лікарні, оскільки отримав поранення: куля пройшла під лопаткою. (поранення середньої тяжкості), тому просимо також допомогти йому фінансово. Можлива потрібна буде реабілітація в Польщі.

Реквізити для допомоги Мустафаєву Тимуру:

Приватбанк: 4627 0812 0210 6352, отримувач - Мустафаєва Тетяна Михайлівна (мама).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Рідні важкопораненого на Майдані волинянина просять допомоги

Лучанин Артем Запотоцький, поранений під час трагічних подій у Києві 20 лютого, проходить курс реабілітації в Ізраїлі і потребує фінансової допомоги.

Про це повідомив брат Артема Віталій Запотоцький.

«Під час трагічних подій на Майдані у місті Києві 20 лютого 2014 року, мій рідний брат Запотоцький Артем Олександрович 1980 року народження, отримав вогнепальне поранення від бойової кулі снайпера. Куля влучила у грудний відділ хребта. Артем втратив чутливість нижньої частини тіла, у нього – тотальна паралізація», - розповів Віталій Запотоцький.

Артем Запотоцький - батько двох маленьких дітей 2008 та 2013 року народження.

Брат пораненого просить усіх небайдужих надати фінансову допомогу на подальше лікування та реабілітацію за реквізитами:

Bank name (найменування банку) – Bank Hapoalim Ltd.

Branch name (найменування відділення) – Jerusalem, Israel

Branch Number (номер відділення) – 690

Swift code (код СВІФТ) – POALILIT

Account Number (номер рахунку) – 399530

Account Name (власник рахунку) – iMER Israel Ltd.

IBAN – IL28 0126-9000-0000-0399-530

For (призначення платежу) ZAPOTOTSKY ARTEM Patient Number 14-02-507

Станом на 19 березня Артем проходить курс реабілітації в Ізраїлі, у Медичному центрі Хадасса міста Єрусалима. Попередній реабілітаційний термін – 90 днів.

Загальна вартість: 144 тисячі 481 долар США. Уже сплачено 100 тисяч доларів. Необхідно сплатити решту, каже брат Артема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В соціальних мережах та деяких ЗМі поширювалася інформація, що Тимур Мустафаєв з Торчина Волинської області – тітушка, який їздив на Антимайдан.

ПРАВИЙ СЕКТОР ВОЛИНІ ВИСТУПАЄ НА ЗАХИСТ ТИМУРА ТА СПРОСТОВУЄ ЦЮ БРЕХНЮ!

Тимур Мустафаєв записувався на Київ у Штабі Правого Сектору Волині, що знаходиться у Палаці культури. За інформацією наших координаторів по відправленню людей , Тимур поїхав на Майдан 19 лютого. Приїхавши до Києва волинянин приєднався до лав Правого сектору. Під час війни на вулиці Інститутській Тимур разом з іншими хлопцями (в тому числі зі своїм кумом) потрапив під обстріл снайперів.

Коли Тимуру Мустафаєву почали збирати кошти на допомогу, хтось пустив плітку, що він тітушка та їздив на Антимайдан. Плітка швидко розійшлася по селу. Тепер хлопцеві та його родині постійно погрожують.

Правий сектор Волині звертається до представників ЗМІ та груп у соціальних мережах допомогти спростувати інформацію про те, що Тимур - тітушка.

Тимур зараз знаходиться в лікарні, оскільки отримав поранення: куля пройшла під лопаткою. (поранення середньої тяжкості), тому просимо також допомогти йому фінансово. Можлива потрібна буде реабілітація в Польщі.

Я не стану ствердужувати напевне, тітушка Тимур чи ні, але в цитованому пості є чимало неправди.

Перше. Він не в лікарні. Тимура люди бачать на вулицях Торчина.

Друге. Мустафаєв за матір'ю під час останніх виборів брали участь у підкупі виборців на користь ПР

За свіжими даними, молодий чоловік, якому потрібні гроші на лікування недавно придбав б/ушного жигуля.

Інформація, крім останнього речення, достовірна - працюю в Торчині. Місцеві люди від яких я почув вищезгадане користуються повною довірою, та і не мають причин обманювати. DIXI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romich, може в тебе ще є сумніви що його підстрелили? Так поділись з нами.

Не здивуюсь що скоро з'явиться інформація від "місцевих людей" що Тимура підстрелили в Маріїнському парку і був він в компанії тітушок.

Поки що джерело твоє схоже на "баба-бабі-сказала".

В мене наразі є інформація (від людини яка знає його особисто мінімум 15 років) що він постійно працював в ковбасному цеху, і раніше завжди заробляв чесно. Люди завжди мають якусь упередженість щодо осіб "кавказької зовнішності".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не стану ствердужувати напевне, тітушка Тимур чи ні, але в цитованому пості є чимало неправди.

Перше. Він не в лікарні. Тимура люди бачать на вулицях Торчина.

Друге. Мустафаєв за матір'ю під час останніх виборів брали участь у підкупі виборців на користь ПР

Хлопець, як кажуть, "народився в сорочці" та виявився напрочуд живучим. Наприклад, я мала намір шукати його в реанімації, де, згідно інфи в інтернеті, він мав пролежати тиждень, а знайшла - вже в нейрохірургії.

А тепер, згідно слів його матері, Тімур став періодично втікати з лікарні. До речі, журналісти застали його днями в лікарняній палаті, а не в Торчині:

http://www.volynpost.com/news/29592-kulia-projshla-za-dva-milimetry-vid-spynnogo-mozku-volynianyn-poranenyj-na-majdani

Тімур людина пряма. Це підтверджує, наприклад, його репліка в інтерв'ю ВолиньПост: "Побачили, що починається війна, та й поїхали хлопцям на підмогу. Я не великий політик, але якщо наші там б’ються, значить, є за що. Правди добиваються. А моїй дитині теж тут жити."

Тому думаю, що він просто не міг брати участі у виборчій кампанії ПР. Він - справжній волинянин.

І наостанок. Тімура оббріхувати почали одразу після повернення на батьківщину. Взв'язку з цим вже виступали громадські діячі Волині:

"Так от, якісь "добрі люди", коли побачили, що йому збирають кошти для допомоги, почали пускати плітки, що він тітушка і приїхав на антимайдан. Щоб ви розуміли, то Торчин — це невелике містечко, плітки розходяться швидко", - пояснює Шараєвський.

"Журналісти вже взяли в Тимура і його друзів інтерв’ю та написали статтю про їхній героїзм, але плітки — це річ зла і продовжують ширитися. Я особисто зустрічався з ним і його друзями, які були поранені, і просто учасниками тих подій. Всі підтрердили, що Тимур — це наш хлопець і боровся за нашу з вами свободу", - додав громадський активіст.

"Тому дуже прошу, розповсюдити цю інформацію у різних групах, які стосуються Луцька і Торчина, особливо у мережах ВКонтакті та Однокласники. Також прошу журналістів не проігнорувати наших поранених і висвітлити їхнью боротьбу у ЗМІ. За детальнішою інформацією звертайтеся до мене безпосередньо", - каже Сергій Шараєвський. http://gigamir.net/news/kyiv/regions/pub642963

Може, любителям чесати язиком пора нарешті вгомонитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, любителям чесати язиком пора нарешті вгомонитися?

хомяки інтернетовські негодують)) де ви, /тут був мат/, були герої, коли вас не вистачало???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, любителям чесати язиком пора нарешті вгомонитися?

хомяки інтернетовські негодують)) де ви, /тут був мат/, були герої, коли вас не вистачало???

Андрій, ти питаєш де були ті "герої"? Де, де-/ тут був мат/ :_02: Зустрів на днях одного "героя", би себе в груди- Та я на Лідавській 3 місяці був, та я на Майдані каменюки жбурляв....Після не тривалих розмов, і легенького тумака для прояснення пам'яті вияснилось- на Лідаській був якось, просто постояв біля вогню, і пішов, бо завтра на роботу. Про Майдан теж все банально- був в кінці лютого..... Отакі "герої", я так думаю, і оббрехали того самого Тімура, чи ті з Рівненщини, рятувались від бандерівців, і сльозно просила у кацапів захистити їх :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, ага. я льотчик, я в танкє горєл))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

випадково натрапив

СИРОТА З ВОЛИНІ, ЯКИЙ ДИВОМ ВИЖИВ НА МАЙДАНІ, ЛИШИВСЯ САМ-НА-САМ З ХВОРОБОЮ

Громадська організація «Україна + Польща» закликає небайдужих земляків допомогти герою Майдану родом із Нововолинська - круглому сироті, що дивом залишився живим.

Віталій Грабовський із 3-го грудня 2013 року стояв на Євромайдані у Києві. Робив усе, що наказували – розбивав бруківку, носив шини, ходив зі щитом і довбнею на «Беркут», доставляв поранених, рубав дрова, стояв на барикадах…

Наприкінці лютого організм хлопця не витримав навантаження – захворів на запалення легенів. Зліг у госпіталь. Не долікувався, важко ходити і дихати, - повідомляє журналіст Анатолій Бідзюра.

IMG_6918.JPG

«Лікувався у Тернополі, потім знову у Києві. Здоров’я, як не мав так і не має. Потрібне дуже серйозне лікування. Має три пропозиції – у Феофанію, Дрогобич і Трускавець. Воно то добре, але потрібні гроші на медикаменти і на дорогу. На Майдані, на барикадах грошей не платили, стояв за українську національну ідею. За мене і за вас. Дехто із нововолинських товстосумів обіцяв матеріально підтримати, та обіцянки так і залишились цяцянками: «Казав пан, кожуха дам – і слово його тепле!» Так воно й є: багатії бідних і хворих не зрозуміють ніколи. Та й згадують вони нас один раз на чотири роки – перед виборами у міські депутати», - пише журналіст.

Громадська організація «Україна + Польща» закликає небайдужих земляків допомогти герою Майдану родом із Нововолинська - круглому сироті, що дивом залишився живим. Віталій провів посеред страхіть і масових вбивств, які організував колишній диктаторський режим, 102 дні! Має документальні підтвердження. Його телефон:

+ 38 (096) 090 7810.

Проживає у м. Нововолинську, Волинської обл., вул. Олени Пчілки, 4 кв 3.

Поштовий індекс 45400

Номер кредитної картки Віталія Васильовича Грабовського -

5168 7553 1246 9287

Дякуємо добрим людям!

DSCF1138.jpg

DSCF1137.jpg

DSCF1136.jpg

DSCF1135.jpg

DSCF1129.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Десь на Борді є інфа про поранених наших земляків на війні, котрі потребують допомоги? бо щось не знахожу, а такі хлопці точно є...

В даний момент цікавить про Устимюка Анатолія Ярославовича

Волинський військовий, поранений у боях на Сході, може втратити ногу.

Про це йдеться у повідомленні Володимира Скоротецького.

«Коротко по справі: уродженець села Раків Ліс, Камінь-Каширського району Волинської області молодший сержант контрактної служби -десантник Устимюк Анатолій Ярославович, отримав важке поранення під час боїв за місто Слов’янськ. Зараз він перебуває у головному військовому клінічному госпіталі у місті Києві. Є ризик втратити ногу. Однак!!! Кінцівку можливо урятувати! Принаймні, про це говорять лікарі. Наші хірурги зробили усе можливе, щоби врятувати життя хлопчині, проте вітчизняна медицина не має потрібного устаткування щоб врятувати ногу.

Бійця необхідно терміново відправляти на лікування за кордон. До Німеччини, або Ізраїлю. Саме там виконують подібні операції. Відлік часу пішов на дні. Але ногу ще можливо урятувати!!!

На жаль, зробити це за державний кошт зараз не можливо. Родина бійця не має великих статків. Тому змушені звертатись по допомогу до співвітчизників!

Прохання зголоситися усіх, хто може допомогти: хто може підтримати фінансово, або може посприяти якнайшвидшому транспортуванню бійця за кордон! Не будьмо байдужими !!!»

КОНТАКТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

Картка Приватбанку 5168757268832468 Устимюк Наталія Петрівна (мама). рахунок 29244825509100 МФО 305299 код 14360570.

Картка Ощадбанку 26256510533619 Устимюк Людмила Ярославівна (сестра).Рахунок 3739790404 МФО 303398 код 09303328

тел.0970458220 (сестра Людмила).

Підтвердження хтось дасть? бо хечемо перекинути копійку...

бажано чим швидше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега розмовляв з матір'ю Анатолія. Мати сказала, що в нозі вже почали з'являтися тромби... збільшується імовірність втратити ногу... НАРОД! Давайте, дістанем з гаманців хто скільки може! Спробуємо врятувати хлопцю ногу! Не вип'єм зайву пляшку пива, не з'їмо зайвий шмат м'яса!... Там хлопці за нас житті свої кладуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

поширення та допомога. обов'язково!!!

так, шановні в одеській лікарні знаходиться боєць 51-ї (Рибак Михайло. 1994 р.н.), що був поранений ще під волновахою. хлопець в комі. потрібні гроші.

картка приватбанку 4149 4978 1057 7678 (Рибак Володимир Михайлович) на ім'я батька бійця. телефон батька 096 69 89 775 (тільки дзвоніть у разі справжньої необхідності).

в списках він під номером 52 http://www.volynpost.com/news/33327-opublikuvaly-spysky-poranenyh-pid-volnovahoyu-volynian

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поранений волинянин їде на лікування у Францію

Сьогодні 08:43

Поранений волинський військовий Анатолій Устимюк поїхав на лікування у Францію. Волонтерам вдалося назбирати необхідну для операції суму грошей.

Про це повідомила волонтер Наталія Соколова на своїй сторінці у Фейсбуці .

Нагадаємо, Анатолій Устимюк, десантник 80-ї окремої аеромобільної бригади Львівської області, уродженець Раків-Лісу, Волинської області, отримав тяжке поранення під час боїв з терористами у Слов’янську. Виникла велика небезпека втратити ногу.

sssgf.jpg

us6.jpg

us5.jpg

us4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...