Перейти до змісту

новий розвод


Рекомендовані повідомлення

сьогодні в 07:00 ранку був маяк з номера +380967132066 коли почав передзвонювати з ЮМС, то чекав поки піднімуть трубку,а потім вирубився дзвінок. перевірив рахунок - за 40 секунд забрало 5грн (тариф 35коп на всі номера)

почав дзвонити з лайфа і уважно стежити - відразу після набору включився секундомір дзвінку, але в трубці ішов гудок. в результати за 10 сек -1.грн80коп.

гугл нічого не видає.

п.с. номер дійно мені не знайомий,і нікого підставити не збираюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, мне тоже с 067, 096 в последнии дни маячили, я никогда не перезваниваю на незнакомые номера, в наши дни уже никто не маякует, есть *104* у МТС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час якийсь номер всяку фігню шле і маячить... Нн передзвонюю принсипово:) та й рідко коли я передзвонюю кому, лише якщо нема що на рахунку.

post-18484-0-93356500-1392197100_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірив рахунок - за 40 секунд забрало 5грн (тариф 35коп на всі номера)

это интересно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше всього йде переадресація

если мне не изменяет мой склероз - то все "переадрессации" оплачивает "переадресовщик" а не звонящий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо подумати - це досить прибутковий бізнес

оплатити 5-10 номерів, викупити базу у операторів кол центру (там же ж в основному студенти підробляють), написати прогу на маяк по номерам і зробити переадресацію де буде іти гудок виклику замість слів. нехай 50% людей передзвонть, 10% будуть чекати із-за неуважності більше 30сек. Маючи базу на 1млн номерів це не погані гроші

а як же плану кекс по телефону і таке інше? Здається по QTV іде рекламка вже не із 4х значними цифрами, а як звичайний мобільний номер.

Тут надає послуги платних номерів, і в нього київстар (можливо іпросто співпало)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточнил у "МТС" - у них НЕТ возможности делать платными входящие звонки на обычные номера 050, 066, 099

платные бывают только "короткие" номера

касательно остальных операторов - сказали инфы нет

зробити переадресацію

см. пост №8

p.s. ради чистоты эксперимента - сходи в МТС узнай точную длительность и стоимость звонка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На номере стоит тариф, при котором доплачивают за входящие. При соединении моментально включается запись "гудков"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На номере стоит тариф, при котором доплачивают за входящие. При соединении моментально включается запись "гудков"

вот..вот... правда трохи мЄлкуватий развод, якщо не поставлено на поток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи мЄлкуватий развод, якщо не поставлено на поток.

Сємєчькі,або чай на базарі,тоже не ахті доход,но люди займаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чай на базарі,тоже не ахті доход,но люди займаються.

А тут ти не прав. В корені! Все там очєнь даже і очєнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0675705421 - був пропущений з цього номера.

коли відзвонивсяз к-стара бабуся не розуміла що я від неї хочу але паралельно гудки йшли на виклик, тим часом на екрані було написано що конферен звязок увімкнено. Гроші на місці, але щось мутно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також був випадок, коли відзвонювався на пропущений - попадав на стаціонарний номер, і бабуля дупля не давала,що я від неї хочу.

про потрачені кошти не пам*ятаю, але номер згадався - це була рекрутингова контора,яка мала найти роботи за проплачені мною кошти, років 2 тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це оператор обманює людей, як так гроші знімає з звичайного номера більше чим треба?

я розумію якби був іноземний чи там ще який поза межами операторів України, а то це якась муть як на мене, то виходить треба моніторити вже всі телефонні номери які починаються як звичайні?

навіть за ті тарифи що платять за вхідні, це вже оператор сам розкошелюється і це аж ніяк не лягає на плечі звичайних абонентів, крім коротких номерів які можуть бути як безкоштовні так і на платній основі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені заходкове смс прийшло недавно

*u tebja jest 7 dnej* відразу запідозрив розвод , але не стримався і написав що справлюсь раніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нова схема у руках жуліків. Звонить до моєї хресної її син на домашній телефон, зразу зрозуміла шо шось сталось бо ревів як дитина, текст размови приблизно такій "Мама я в міліції, попав в драку зараз мене повезуть у СЕЗО, як далі буде я не знаю..." за хвилину розмови бере слухавку якоби офіцер та таже шо вашому хлопцеві світить срок 4 роки бо той когось там чуть не вбив і якшо ви хочете вирішити цю справу то треба це робити негайно бо завтра вже буде пізно, потім знову син тебе трубку та просить позичити на його спасіння трохі грошей, каже вимагають 5000 доларів та за годину приїдуть шоб назбирала скільки зможе.

Хресна знала шо син вкурсі фінансової ситуації вдома але все одно почала визвонювати знайомих, я так зрозумів це вже було майже ніч. Потім здогадалась набрати сину на мобільний, відповідно виявилось що все у нього добре.

Злодій навчились якось підроблювати голос то вона і спутала.

Живе він окремо, може знайомі якійсь, можливо через телефонний довідник якось визначили, невідомо.

Будьте обережні бо така схема шо я би і сам віддав все шо в хаті є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вoвчик,

а шо тут нового?

Несподіванка, емоції, герой-спаситель, - це ж класика такого стайлу розводу на лв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...