Перейти до змісту

Допоможу з приготуванням страв,банкетів,корпоративів,днів народження...


atec

Рекомендовані повідомлення

Працював Шеф кухарем, можу допомогти з приготуванням страв, банкетів, корпоративів, днів народження... Від 4 до 30 осіб

Допомога полягає:

- Написання меню на вечір

- Складання списка закупів, а також допомога з нижчию ціною

- Приготування страв

Знаю такі кухні світу як:

-Україньська

-Російська

-Італійська

-Японьська: Суші

трішички свого:

-Авторська

а також мангал меню:

Шашлики, Стейки, Люля Кебаб....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atec, раджу користуватись браузером Google Chrome, хоч він граматику тобі перевіряти буде і відразу підкреслювати помилки в написаному тобою тексті... Бо читаючи твоє "резюме" я б, наприклад, не довірив би тобі свій стіл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atec, раджу користуватись браузером Google Chrome, хоч він граматику тобі перевіряти буде і відразу підкреслювати помилки в написаному тобою тексті... Бо читаючи твоє "резюме" я б, наприклад, не довірив би тобі свій стіл...

дякою! буду переходити...хД

Джек якби ти знав як я не люблю таких вискочок (це легко) сказано як ти.... Замість того щоб допомогти відредагувати тему на орфографію, чи просто промовчати і блукати далі форумом, ти гадиш в темі... якщо ти такій собі домашній кухар тебе ж ніхто не змушує користуватись моїми послугами.... Якщо я виклав ці послуги у розділі -робота: звязана з приготування страв, я готую страви а не пропоную послуги компютерного набору... а ти на ці дрібниці тратиш мій свій і чужий час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина яка вміє смачно готувати і продає себе в цьому напрямі, їй взагалі не обов'язково вміти писати, та тимпаче взагалі говорити :) так що думаю придірки до граматики думаю недоречні взагалі - це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі всього-навсього вказав, як тебе бачить твій потенційний клієнт, а ти собі вже роби висновки, якщо ти дійсно зацікавлений в замовниках.

До речі, якби ти просто виправив ті позорні помилки (які, між іншим, відштовхують потенційних замовників), я б просто видалив би своє зауваження, і все...

А так ти ще й показав, що якщо я, замовивши в тебе стіл, вкажу, що мені борщ не сподобався, то ти ще й мені розповіси, який я поганий гурман...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так ти ще й показав, що якщо я, замовивши в тебе стіл, вкажу, що мені борщ не сподобався, то ти ще й мені розповіси, який я поганий гурман...

Боїтесь що переконає?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі всього-навсього вказав, як тебе бачить твій потенційний клієнт, а ти собі вже роби висновки, якщо ти дійсно зацікавлений в замовниках.

До речі, якби ти просто виправив ті позорні помилки (які, між іншим, відштовхують потенційних замовників), я б просто видалив би своє зауваження, і все...

А так ти ще й показав, що якщо я, замовивши в тебе стіл, вкажу, що мені борщ не сподобався, то ти ще й мені розповіси, який я поганий гурман...

це звичайно флуд і далі думаю не варто... Але подумай сам, Перший пост - написано Працював Шеф кухарем як тоді:

1 може бути не смачно?

2 Так це дійсно помилки- позорні але я їх виправити не можу (час вийшов)

Для все ж таки зацікавлених дам купу номерів які підтвердять мою інформацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого страшного, що час вийшов, просто натисни "Жалоба" на своєму повідомленні і попроси модератора підправити повідомлення та підчистити тему. А я свої видалю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого страшного, що час вийшов, просто натисни "Жалоба" на своєму повідомленні і попроси модератора підправити повідомлення та підчистити тему. А я свої видалю.

Джек і скажи, що неможна було зразу по людські так написати....... )

Працював Шеф кухарем

де саме?

Загальна кількість робочих мість 15-18 кафе,бари,ресторації....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в зв*язку з чим така велика кількість змін робочого місця??? і як довго ви працювали на одному місці.

П.С. те що ви назвали ( або і правда являєтесь ) шеф поваром поки що ніяк не переконало мене як можливого клієнта вкажіть перелік страв фотографії накритих столів розрекламуйте себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки вам років, якщо не секрет, і який загальний досвід роботи кухарем взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки вам років, якщо не секрет, і який загальний досвід роботи кухарем взагалі?

22 років стаж 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в зв*язку з чим така велика кількість змін робочого місця??? і як довго ви працювали на одному місці.

П.С. те що ви назвали ( або і правда являєтесь ) шеф поваром поки що ніяк не переконало мене як можливого клієнта вкажіть перелік страв фотографії накритих столів розрекламуйте себе

В свої 18 я зрозумів, що в цьому житті крім мене самого, мені ніхто не допоможе...

Тому:

1. Я Вибрав собі спеціальність

2. Поставив ціль

3. Йшов до цілі,

Розповім про свою спеціальність: В мої професії потрібно багато знати, вивчати, грубо кажучи розвиватись постійно, а також мати швидкість і логіку ( Що за чим і до чого).

На першій роботі я працював заготівельником (підготовка овочі ітд..) на других роботах я почав пробувати себе на *Холодному* це закуски та салати, плавно перейшов на *Гарячій* цех.... і пішло поїхало.

Їздив декілька разів у Крим а також Буковель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний ТС з вашої розповіді я не побачив де саме ви стали шеф поваром.

якщо я в загальному будівельник вже понад 7 років і так само починав з підсобника на даний момент володію певними навиками майстра і можу виконувати багато робіт самостійно то це ще не значить що я майстер вищого профілю. я в кулінарії не розбираюсь і в ваших рівнях майстерності але доводилось дивитись шоу шеф повар. я зрозумів що звання "шеф повар " це те саме що в армії генерал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний ТС з вашої розповіді я не побачив де саме ви стали шеф поваром.

якщо я в загальному будівельник вже понад 7 років і так само починав з підсобника на даний момент володію певними навиками майстра і можу виконувати багато робіт самостійно то це ще не значить що я майстер вищого профілю. я в кулінарії не розбираюсь і в ваших рівнях майстерності але доводилось дивитись шоу шеф повар. я зрозумів що звання "шеф повар " це те саме що в армії генерал

на 2-му сезоні в Криму 2013 м.Алушта ресторан Водолій, знаеш хтось працює 10років і залишається на місці, я таких людей багато бачив....

Друже PPArhange а от на рахунок тебе і твого 7-річного стажу на будівництві я дійсно сумніваюсь, що ти в 15 років працював, це були одноразові підробітки........

Форумчани в кого є ще запитання прошу звонити по тел. 0993618433 Досить флудити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно сумніваюсь, що ти в 15 років працював, це були одноразові підробітки........

Як сказати. Клеїти шпалери чи шпаклювати стіни - легесенько. Про вкладання плитки чи монтаж підвісної стелі з гіпсокартону - згоден.

Я б хотів тобі сказати, що "зустрічають по одежині". Я б також домахався до орфографії. Але менше з тим.

Склади резюме приблизне, де працював, ким, фотки, і т.д. (подай себе) і я його розміщу в першому пості - всі решта постів - грохну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно сумніваюсь, що ти в 15 років працював, це були одноразові підробітки........

Як сказати. Клеїти шпалери чи шпаклювати стіни - легесенько. Про вкладання плитки чи монтаж підвісної стелі з гіпсокартону - згоден.

Я б хотів тобі сказати, що "зустрічають по одежині". Я б також домахався до орфографії. Але менше з тим.

Склади резюме приблизне, де працював, ким, фотки, і т.д. (подай себе) і я його розміщу в першому пості - всі решта постів - грохну.

ок дякою десь 08.02.2014 напишу зараз у відряджені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець, що дав оголошення.

Клієнти знайдуться-але портфоліо-не завадить.

Обовязково колись скористаюся твоїми послугами. :0135:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...