Перейти до змісту

Увага! Развод на бабло і здоров'я!


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Угринівська молочка то, мабуть, вимираючий вид.

Там не тільки кінцеву дату споживання ставлять, а ще й дату виготовлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, можливо й так, я не буду сперечатись, але мені здається, що велика частка свіжого молока скуповується в населення в селах на молокопунктах. Та й факт, що зимові надої менші за літні залишається фактом.

Ну, так за 2 грн. за літру молока селяни в селах не хочуть здавати, кажуть, краще свиней підгодовувати, і правильно у селі думають. Солярка чи бензин дорожче за молоко, щось не логічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в ЄС є одне молоко, стандартизоване) І ніяких ГОСТів, першосортних, ДСТУ і т.д

Так, це ударило б по виробництву, але з іншої сторони з такими "недобросовісними" виробниками можна було б попрощатись.

Щодо теми, звик брати молоко тільки в картонних пакетах. Якщо є вибір, то тільки "Молокію".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи офтопу

я не прихильник срср, але пригадати як це було можна =)

%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B1%D1%83%D1%82%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%B8%D0%B7-%D0%B6%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B8-220400.jpeg0_75ea9_386afb_orig.jpg

тепер трохи цитат:

У результаті третьої (останньої) перевірки (вересень 2010 року) українських виробників було відзначено, що безпека здоров’я населення на виробництві молока та переробних потужностях в основному відповідає встановленим вимогам ЄС
Станом на травень 2011 року заявку на дозвіл експорту продукції до ЄС подали 24 підприємства з різних регіонів України (Полтавська, Вінницька, Волинська, Київська, Тернопільська, Чернігівська, Хмельницька, Рівненська, Житомирська області). Повний перелік таких підприємств доступний на сайті Європейської Комісії за посиланням https://webgate.ec.e...BP-MP_UA_en.pdf

По-перше, окрім санітарних вимог на рівні Євросоюзу в цілому, імпортери (переробники, великі торгівельні мережі) можуть вимагати дотримання високих галузевих стандартів управління якістю (ISO, Global GAP, Q&S, BRC Global Standard, IFS та ін). По-друге, вимоги до якості молока варіюються між країнами-членами ЄС (тобто доступ до одних ринків можна вважати складнішим, ніж доступ до інших). Наприклад, у Німеччині згідно з Актом якості молока переробні підприємства повинні вимагати від постачальників проведення певних тестів та у разі невідповідності встановленим показникам можуть відмовитися від майбутньої співпраці та/або накласти фінансові санкції (табл. 1).

yWTIv.png

Олена Кандул

Дніпропетровський національний університет

http://webcache.goog...k&ct=clnk&gl=ua

журнал "The Ukrainian Farmer" червень, 2011 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де берете? тре підтримувати хороших виробників :)

та всюди - тамтам, салют, наш край. за сільпо точно не пам'ятаю, але здається теж є.

top-photo.jpg

Продукція ТМ «УгринівМолоко» відповідає національним стандартам якості*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

сьогодні купив сметану (в пачці). дуже сподобалась. тим паче є з чим порівняти - вчора їв Молокію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если молоко, сметана и йогурт будут 100% натуральными без добавок и т.д. срок годности будет несколько дней, как 25 лет назад. Мне повезло, живу в селе, все домашнее. Йогурт делаем сами на домашнем молоке + пакетик с бактериями(10-13 грн.), их сейчас много разных продают. Из ближайших сёл знаю многих, что возят в Луцк под заказ одним и тем же покупателям молочные продукты, годами. Что касается покупки на рынках у бабулек, после прочитанного - стрёмно там покупать, хотя согласен, есть и порядочные, но это не почёте, по нынешним меркам, к сожалению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...