Перейти до змісту

Садові ягоди


OlgaAlterEgo

Рекомендовані повідомлення

гаразд))

Андрію, ну як там інжир, пережив зиму все добре?

Мої череночки інжиру ціле літо стоять на балконі, підливаю кілька разів на день, мабуть пересаджу їх цієї осені у більші горщики, а потім, через рік -два, у відкритий грунт. Я хочу ще гранат посадити, недавно додивилась, що біля однієї багатоповерхівки росте дивний кущ, коли він розквітнув зрозуміла, що то гранат. Квіти були божественні (потім викладу фото), а тепер дивлюсь, що на кущику зав*язалось кілька плодів! Дивина та й годі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один пережив(зимував пыд агроволокном).Другий накрив соломою і миши зїли.Фото вижившого закину з неділі ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один пережив(зимував пыд агроволокном).Другий накрив соломою і миши зїли.Фото вижившого закину з неділі ))))

Знайома історія, проблема з мишами у мене вирішувалась наступним чином - укриття на зиму робилось із соснових або ялинових гілок (лапник), а якщо все ж під агроволокном, то ложились отруйні приманки (зерно, гранули тощо). Соломою нічого не накривала ще й тому, що під нею у вологий період рослина може випріти (згнити) або ж уразитися грибком. Але це все досвід! Чекаю на фото інжиру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани.Прошу поділитися своім досвідом.Чим ви підживлюєте суницю при при посадці і далі на протязі року,щоб отримати гарний врожай?Бо в неті багато протиречивоі інформаціі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани.Прошу поділитися своім досвідом.Чим ви підживлюєте суницю при при посадці і далі на протязі року,щоб отримати гарний врожай?Бо в неті багато протиречивоі інформаціі.

тема раз:

супертема два:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...