Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Щонайменше 17 депутатів вийшли з фракції Партії регіонів.

Відповідні заяви оголосив з трибуни віце-спікер Роман Кошулинський.

Так він оголосив про вихід з фракції Сергія Буряка, Терріела Васадзе, Катерини Ващук, Миколи Джиги, Олега Зарубінського, ГригоріяКалетника, Олега Кулініча, Івана Куровського.

Крім того, з фракції ПР вийшли Володимир Макеєнко, ЯрославМоскаленко, Володимир Пилипенко, Анатолій Пригодський, Микола Сорока, Віталій Хомутинник, Володимир зубик, ОлександрГерега, Станіслав Березкин.

У свою чергу депутат Інна Богословська нагадала, що до моменту набуття чинності Конституції 2004 року, яка передбачає імперативний мандат, ще можна вийти з фракції і при цьому не втратити мандат.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/21/7015547/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Пропунуєте ще кілька сотень положити... готові відати своє життя, саме своє а не чуже???

Мене теж не влаштовує те що цей СТАЛІН ще при владі! Це ніхто не забуде, так чи інакше йому буде капець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидше би Юльку випустити і дати їй в руки владу (я не говорю,щоб стала наступним президентом, а лише для "зачистки виродків"

Юля?! Это та которая харьковские соглашения подписала и самолеты с марлевыми повязками встречала, та из-за которой янык президентом стал (ведь добрая треть голосов была не за него а против неЁ), Вы об этой "бедной", "больной" старушке которая спит и видит как её из "тюрьмы" да в президенты?

Эта та, которая должна Европе и США а отдать нечем и из-за этого за забором прячется?

Не-е, не надо её... пожалуйста.... ведь если будут выборы многие снова будут голосовать "против" неё или того возле кого она будет рядом... пусть сидит....

так чи інакше йому буде капець...

если ничего не делать то умрет он от старости, лет через 10-15-20...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропунуєте ще кілька сотень положити... готові відати своє життя, саме своє а не чуже???

Мене теж не влаштовує те що цей СТАЛІН ще при владі! Це ніхто не забуде, так чи інакше йому буде капець...

а за що ці лягли??

яник боїться дуже... якщо на таке пішов...ще дожати і повна капітуляція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не розумієш самої суті для чого вона мусить стати у керма, я не кажу, "Юльку в президенти", а кажу "Юльці тісака - і хай рубає голови"

а вона ще та баба з яйцями, яка і в чоі скаже і нхрен пошле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зрозумів як все буде. :(

ми самі зробили все як хотіла москва.

десь пару днів наза шарився по рашкиних форумах.

все як завжди, ніякой поваги, сексуально стурбовані, ну ізомбовані звісно.

но мені там дали досить цікаву силку. на одну статейку.

там було дуже багато різної води, про теяк бути Україні і так різне,

і втой же час там досить доступно було окресленно потреби москви в промисловості України.

а саме три-чотири області та крим. їм решта областей непотрібна.

врешті буде сценарій грузії.

зараз у Харькові збиреться та сволота, и дадуть якийсь привід путі ввести війска.

і все, і ніхто нам недопоможе.

європа засудить, америка вирозить зтурбованість, путя їм то все "обоснуе".

і опору то ніякого небуде. схід їх прийме з розпростертими обіймами, в криму татар шугнуть. да вони я думаю, недуже будуть проти, пообицяе їм щонебуть. тим бильше флот там.

своїми силами наврятчи зможемо щось зробити. в країні хаос, влада скомпрометована. про армію мовчу.

от так все і буде. і здаеться що дуже скоро.

дуже хотів би помилитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно ходили такі слова, але "наші глави" хоч якось відсилали путю до себе в ставочок, але ж прийшов клоун, яким маючи копійчину можна крутити і вертити на хХх як тільки завгодно. Швидше потрібно вішати всіх, ой як швидше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зрозумів як все буде. :(

ми самі зробили все як хотіла москва.

десь пару днів наза шарився по рашкиних форумах.

все як завжди, ніякой поваги, сексуально стурбовані, ну ізомбовані звісно.

но мені там дали досить цікаву силку. на одну статейку.

там було дуже багато різної води, про теяк бути Україні і так різне,

і втой же час там досить доступно було окресленно потреби москви в промисловості України.

а саме три-чотири області та крим. їм решта областей непотрібна.

врешті буде сценарій грузії.

зараз у Харькові збиреться та сволота, и дадуть якийсь привід путі ввести війска.

і все, і ніхто нам недопоможе.

європа засудить, америка вирозить зтурбованість, путя їм то все "обоснуе".

і опору то ніякого небуде. схід їх прийме з розпростертими обіймами, в криму татар шугнуть. да вони я думаю, недуже будуть проти, пообицяе їм щонебуть. тим бильше флот там.

своїми силами наврятчи зможемо щось зробити. в країні хаос, влада скомпрометована. про армію мовчу.

от так все і буде. і здаеться що дуже скоро.

дуже хотів би помилитись.

Cтоп, стоп, стоп.. Ми до чого йдемо в першу чергу? До того, щоб зняти портрет. Або, як в анекдоті - До врегулювання проблем України на даному етапі залишився один влучний постріл. А після відставки портрета певно все піде не дуже по сценарію Добкіна і Гепи, ой не дуже...Сім'ї за кордон вони вже відправили. На часі і самі повалять туди. Коротше, думається мені, що як посипляться карти янека, все трошки не по Вашому сценарію піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропунуєте ще кілька сотень положити... готові відати своє життя, саме своє а не чуже???

Мене теж не влаштовує те що цей СТАЛІН ще при владі! Це ніхто не забуде, так чи інакше йому буде капець...

а за що ці лягли??

яник боїться дуже... якщо на таке пішов...ще дожати і повна капітуляція

Потрібно 3-ці над цим думати, як скинути Яника вже і не повторити того що сталося... так чи інакше вони будуть біля руля так як народ дав їм цю можливість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі на рахунок істерики чого вибори Призидента не вже прям завтра

просто подумайте над цим

чий зараз кабмін - його

чиї зараз силовики - його

чия зара прокуратура - його

чий зараз Верховний суд - його

чий зараз Конст.суд - його

чиї зараз суди на місцях - його

чия зараз лічильна комісія - його

як думаєте - якщо призначити вибори Президента вже етак на 23ге березня - а який ми там результат побачимо?

так от поки все що зверху не буде НАШЕ виборів Президента проводити НЕ МОЖНА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти щось путаєш, люди вийшли міняти систему а не керманичів

вони самі сказали що народ - лідєр, тепер хай сосуть бамбук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видихніть на хвилину... Здається сьогодні вищі сили вирішили благословити Україну...

Сочи-2014. Биатлон. Первое золото Украины

http://sportnews.gla...icles/2420.html

Що символічно - Росія на 2 місці, ми на першому!!!

А ще більш символічно - дівчата представляють Тернопіль-Київ-Суми. От така має бути єдність України!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви гадаєте, що народ може сам управляти державою??? Навіть почати водити автомобіль, для цього спочатку потрібно навчатися цьому!

Це все політична гра яка втянула народ так як підняли саму болючу тему для нас...

Чи ви хочете сказати що 45 мил. жителів завтра отримає депутатський мандат в парламенті і будуть управляти країною???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які перевибори зараз?? На кого міняти? Відставка портрета в першу чергу! Суд над ним і усіма вбивцями, жорстокий суд на весь світ!! А в Україну - тимчасову владу, щоб була слугою народу, щоб відчувала руку народу на пульсі, люстрація на всіх щаблях і т.д. ( вже говорилось не раз). А міняти конституції і шило на мило, це звичайно крок(( ...даааа блін...а толку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви гадаєте, що народ може сам управляти державою??? Навіть водити автомобіль, для цього спочатку потрібно навчатися цьому!

Це все політична гра яка втянула народ так як підняли саму болючу тему для нас...

Так, я вважаю що народ здатен керувати державою. Я не хочу нікого образити, та люди з двома вищими юридичними освітами мають показати себе в користі для держави, а не вибачте на базарі стояти. І діти, які з червоним дипломом закінчують могилянку, міжнародні відносини не мають іти на роботи типу торгувати косметикою в Києві ( я з прикладів родичів і знайомих кажу). А Чечетов і Стоматолог, да і портрет і т.д офігенні політики?? О. Вони накерували!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз у Харькові збиреться та сволота, и дадуть якийсь привід путі ввести війска.

і все, і ніхто нам недопоможе.

На подібні зборища у Харкові вже відреагувала СБУ :

СБУ заявила, що жорстко реагуватиме на зазіхання на цілісність України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада уволила Захарченко

http://vesti.ua/politika/38830-rada-otstranila-zaharchenko-s-posta-glavy-mvd

арештувати зразу щоб не втік!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви гадаєте, що народ може сам управляти державою??? Навіть водити автомобіль, для цього спочатку потрібно навчатися цьому!

Це все політична гра яка втянула народ так як підняли саму болючу тему для нас...

Так, я вважаю що народ здатен керувати державою. Я не хочу нікого образити, та люди з двома вищими юридичними освітами мають показати себе в користі для держави, а не вибачте на базарі стояти. І діти, які з червоним дипломом закінчують могилянку, міжнародні відносини не мають іти на роботи типу торгувати косметикою в Києві ( я з прикладів родичів і знайомих кажу). А Чечетов і Стоматолог, да і портрет і т.д офігенні політики?? О. Вони накерували!

Річ іде про те що система буде та сама, а карманичі будуть нею користуватися в залежності від своїх моральніх ціностей (в Яника їх не було взагалі)... вже в 2004 році міняли систему (правда було набагато краще ніж зараз) і після того як поміняли то держава наша кращою не стала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз у Харькові збиреться та сволота, и дадуть якийсь привід путі ввести війска.

і все, і ніхто нам недопоможе.

На подібні зборища у Харкові вже відреагувала СБУ :

СБУ заявила, що жорстко реагуватиме на зазіхання на цілісність України

Треба закон приймати про те що політики будуть каратися рострілом, якщо будуть ляпати про розподіл країни.... це державна зрада!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну все Юлі волю :)

але Пшонку не звільнили... Рибак - козел... Закрив засідання... По любому розігрують якийсь сценарій...

Рада уволила Захарченко

http://vesti.ua/poli...posta-glavy-mvd

арештувати зразу щоб не втік!!!!!!!!!

Та вже з "Соколом" Білоруський кордон перетинає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...