Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Шириться паніка щодо повісток у військо - хлопців тягнуть, бо у янука та банди закінчилося гарматне м'ясо

Отже: не переживати, а спокійно спускати повістки в унітаз. нічого не буде. У ментів просто немає ресурсів ще й цим займатися. Розраховано на лохів, які самі, плачучи, прийдуть.

Взагалі не приймати ніяких повісток з "правоохоронних" органів. Не розписуватися ні у кур`єрів, ні на пошті. Не відчиняти двері. У разі "запрошення на розмову" по телефону спокійно і твердо посилати далеко. Силу має тільки отримана під розписку повістка.

Взагалі, якщо дістає військкомат, можна тимчасово переїхати у інший населений пункт (друзі, родина).

Якщо схопили менти нічого не говорити. От нічого, взагалі. нічого не підписувати. Казати тільки одне: я буду говорити у присутності мого захисника. Вимагати адвоката. Бажано, зараньше підготувати договір з адвокатом, якому довіряєте, запам'ятати його телефон.

Головне: не боятися і зберігати спокій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У людей по селах, особливо біля лісів повно своєї зброї. Тільки ж б..ть, "моя хата скраю". Коли ж ті крайні зрозуміють, що ворог вже в них на порозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підстилка Царьов тікає з України. Хто може - затримуйте цього виродка.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер "Спільної справи" Олександр Данилюк.

"Царьов у Жулянах, намагається вилетіти на Москву. Затримайте цього виродка. Його місце зараз на Майдані", – пише Данилюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первые крысы бежат RT @euromaidan ЦАРЕВ РЕГИСТРИРУЕТСЯ В ЖУЛЯНАХ НА РЕЙС ДО ДОМОДЕДОВО
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, вот вчора СБУ в луцьку палило документацію, також якшо я не помиляюсь аналогічне було в хмельницьку. Фото є в мережі.

Ваші думки на рахунок того що вони приховували?

Справи проти майдан навряд. нема сенсу. Компромат на своїх? Так для чого на своїх інфу тримати в себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так для чого на своїх інфу тримати в себе?

Як для чого? Рух вліво, рух вправо - піднімають і розкручують. В тих колах "своїх" немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді залишається тільки одне - ПРАВИЙ СЕКТОР ВЕДИ НАС

наскільки я пам'ятаю, вчора зі сцени сектор повідомив, що відправляється на Київ, а Луцьк залишає луцьким активістам, тоість луцькій громаді, тоість нам. Самоорганізовуємось!! І то вже!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все-таки не думаю, що там є якийсь серйозний компромат.

Скоріше за все палили якісь особові справи, секретні документи про спецоперації і щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, там були документи плану: покупка газового котла в частину - 100500 міліонів, купив такий-то. вот видаляють всю інфо про те, хто що купив, скільки,куди це відправилося, та і полюбе було задокументовано безправовладдя у регіонах. готуються до "чистої білої сторінки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу поділитись, сидів вичитував Донецькі та Сімферопольські форуми... Якщо в Донецьких проходить різностороння інформація то в Криму взагалі інфо заблокована, трублять тільки про одне і все, почитавши був просто в шоці... Вирішив зарегатись і відписати, нічого лишнього, просто що зверніть увагу на інші форуми, почитайте західні форуми, київські, мовляв як Ви там живете якщо у Вас одна інформація з російських каналів і все?... І був просто в шоці коли через 5 сек. хотів оновити сторінку і отримав:

Ошибка

Возникла ошибка. Если вы не уверены, что правильно используете функцию, советуем вам обратиться к нашей системе помощи за дополнительной информацией.

[#1000B] Вы не можете просматривать форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВС, СБУ и прокуратора Львовской области стала на сторону Евромайдана

http://elive.com.ua/mvs-sbu-i-prokuratora-lvovskoj-oblasti-stala-na-storonu-evromajdana/

Думаю, нашим лідерам терміново потрібно ініціювати подібне рішення!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сотня бойцов внутренних войск сдалась в плен «майдановцам»

http://news.rambler.ru/23727945/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леся Леськів

Божий суд починає діяти

Автоколона з бійцями ВДВ з Дніпропетровщини прямувала до Києва і потрапила в ДТП: загинуло троє , вісім - у тяжкому стані

Сьогодні рано вранці , колона машин 25 бригади ВДВ із селища Гвардійське Дніпропетровської області рухалася в напрямку Києва. У районі села Піщанка Новомосковського району водій однієї з машин не впорався з керуванням. В результаті ДТП загинуло троє військовослужбовців - десантників , ще вісім бандитів в пагонах у важкому стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,де афганці, чому вони не можуть організувати супротив?

потрібно зараз подавити любі спроби влади підвестися. Убивають дітей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,де афганці, чому вони не можуть організувати супротив?

Казав вчора чоловік зі сцени в Києві, "..не ті афганці, які порозбігались хто куди.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надибав от таку інфу. не можу сказати чи це правда. Але все схоже на це.

"Часть сценария: уничтожение инфраструктуры правоохранительных органов в ЗУ. Уничтожение или максимальный урон воинских частей, которые могли бы оказать сопротивление в случае интервенции.

Запугивание населения ЗУ в связи с отсутствием правоохранительных органов, который не смогут обеспечивать порядок на улицах. Методы - поджоги магазинов, убийства мирных русскоговорящих граждан, уничтожение машин и т.д.

Исполнители: отряды провокаторов, говорящих на украинском языке, но с заметным акцентом, одетых под активистов майдана.

Их происхождение: выясняется. Необходимо задержать нескольких и установить.

Восток Украины: подавления любых протестов через физическое уничтожение активистов.

Недопущение эскалации конфликта, с целью переноса военных действий на территорию ЗУ.

Методы: при проведении демонстраций, внезапные атаки протестующих с максимально наносимым физическим ущербом. При необходимости - использование огнестрельного оружия.

Исполнители: отряды провокаторов, вооруженных дубинками, металлическими прутами, огнестрельным оружием.

Происхождение: очевидно то же, но необходимо выяснять путем задержания.

В случае неудачи эскалации конфликта на территории ЗУ и перехода конфликта в стадию гражданского противостояния с переменными успехами:

Восток Украины: организация погромов органов власти, но при этом сохранение инфраструктуры правоохранительных органов и военных частей, с целью быстрого востановления контроля.

В этот раз, исполнителями будут те же отряды провокаторов, но говорить они будут на украинском языке.

Одеты будут как активисты евромайдана."

В те, що реалізовується такий сценарій від Кремля опосередковано доводить зміна риторики каналу Інтер. Кореспонденти Інтеру були сьогодні зарання розставлені на тих місцях для зйомки роботи снайперів і контратаки майданівців, снайперів їм видно не було тільки результати їх стрільби. Риторика Інтеру була що в беркут стріляє радикальний снайпер і т д. ВВ-шників не попередили все зроблено для того щоб беркут взяв вогнепальну зброю. Втікаючий беркут та вв на Інститутьській злякався не пістолета, від пістолета так не тікають. Вони тікали бо не розуміли хто в них стріляє. Тепер беркут готовий стріляти, бо вони вірять що майданівці почали першими. МВС назвало цифру вбитих та поранених ментів коли Самооборона не пробігла ще й 100 метрів. Плюс невідомі озброєні снайперською зброєю групи без розпізнавальних знаків, із жовтими стрічками на рукавах, схожі на людей із позавчорашнього відео де вони виходять із чорного буса в супроводі людини в куртці із написом СБУ. Згадуємо, хто в нас керівник СБУ (громадянин Росії) тепер все стає на місця.

Вибачаюсь за велику кількість букв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає вогнепальної зброї, бл*дь?! Страйкбольними кульками стріляють, ага <_<

Bg6StlICMAAPQ9r.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще додам свої 5 копійок

моя мама працює в прикордоному загоні, сьогодні мені відзвонилась та повідмила, що можливі, цитата "відстріли", людей

отже хлопці, якщо будете патрулювати вулиці, будьте обережні!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...