Перейти до змісту

Грілка для рук


Amor

Рекомендовані повідомлення

В мене є 3 шт, написав в приват. Ціна 125 грн. Штука дуже класна, я такою користуюсь, тримає гаряче тепло добу, а той більше , в залежності від того, скільки бензину плеснете всередину.

https://vk.com/photo-33782501_315810145

Немного истории.

Во время первой мировой войны в окопах мерзли миллионы солдат, и за четыре военных года изобретатели США, Японии и Англии запатентовали несколько вариантов карманных жидкостных грелок. Принцип их действия был прост: каталитическое беспламенное окисление спирта или бензина. Катализатором во всех случаях служила платина. Японская грелка выглядела как портсигар, внутри которого были резервуар, набитый ватой и платиновая прокладка. В корпусе были просверлены отверстия для подачи воздуха к катализатору и отвода газообразных продуктов горения. Для запуска грелки в резервуар заливался спирт, который пропитывал вату. Затем катализатор прогревали пламенем спички, и начиналась каталитическая реакция. Советской промышленностью выпускалась грелка бензиновая каталитическая ГК-1, которая при полной заправке могла отдавать тепло в течении 8 - 14 часов с температурой до 60° С, т.е. на уровне болевого порога

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zippo классна, але не така ефективна як купувати спеціальні пакети для обігріву.

zippo - треба мати з собою бензин, хотя гріє так що аж руки обпікає, але локально мала площа.

Пакетики для обігріву ефективніше, але мінус в тому що вони одноразові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є 3 шт, написав в приват. Ціна 125 грн. Штука дуже класна, я такою користуюсь, тримає гаряче тепло добу, а той більше , в залежності від того, скільки бензину плеснете всередину.

А зупинити (потушити) її можна чи поки бензин не вигорить? І чи немає запаху від неї чи буде від мене тхнути бензином?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зупинити (потушити) її можна чи поки бензин не вигорить? І чи немає запаху від неї чи буде від мене тхнути бензином?

не буде нічого штиняти якщо бензин буде зіппо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я "зупиняю" - просто горілку кришкою (бо вона гаряча) знімаю.

а взагалі можна розрахувати кількість бензину.

не "штиняє" - навіть якщо не зіппо, просто бензин для запальничок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...