Перейти до змісту

не можу встановити windows 7 з флешки


4iter

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть порадою.

Є кумпутер, на материнці asrock 775i65pe .Є дистрибутив 7-ки на флешці. Дистрибутив перевірений, ставив вже його, питань нема (як і до попередньої його версії). Конкретно з цієї флешки на інших компах грузиться нормально. А на сабжовому компі, одразу при загрузці видає наступне повідомлення:

post-3379-0-18612000-1390606546_thumb.jp

Гугл читав, біос прошивав до останньої версії - толку нуль. З інакшої флешки (запускав Hirens, щоб біос прошити) грузиться нормально. З сд-рома цей дистрибутив запускається норм, проте не маю нормальної писалки, диск пишеться з помилками і до кінця встановити вінду не можу.

Чи не бувало у вас такої біди? Що порадите зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, спробуйте записати образ на флешку з допомогою SARDU і вже з неї завантажитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сов"єтчики, яке юсб 3.0, у цій старій материнці?

як варіанти дій: спробувати інші порти, інший дистрибутив\флешку, подивитися чи з вінтом все нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флешка глюканула.

Заюзай цю тулзу. Далі в диспечері дисків на тачці з він7 зроби розділ флешкі активним. І просто зкопіюй дистр вінди з образу на флешку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флешка глюканула.

Заюзай цю тулзу. Далі в диспечері дисків на тачці з він7 зроби розділ флешкі активним. І просто зкопіюй дистр вінди з образу на флешку.

Якщо копіювати, то так : архіватором WinRar на образі извлечь в указаннюю папку - вказуєш флешку, бо є приховані файли, яких не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флешка глюканула.

Заюзай цю тулзу. Далі в диспечері дисків на тачці з він7 зроби розділ флешкі активним. І просто зкопіюй дистр вінди з образу на флешку.

я ж писав, цю саму флешку вставляю в інший комп - все грузиться нормально, назад в сабжовий - помилка. Поклацаю ще раз режими ЮСБ і спробую з іншим вінтом запуститися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мєлкософта є спецпрога для запису вінди на флешку чи двд, попробуй нею записати

http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe

snap0205.png

snap0206.png

snap0207.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіантів може бути багато, певно треба робити завант флешку по новому, тут є також проги http://board.lutsk.u...entry1052572721. Можливо з ntfs не хоче працювати...

сам до сих пір використовую wintobootic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж писав, цю саму флешку вставляю в інший комп - все грузиться нормально

Є таке. В мене для цього 2 флешки. Якщо з однієї не ставиться - то інша вступає в дію. Мамка може не сприймати флешки. Швидкості читання не такі і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке. В мене для цього 2 флешки. Якщо з однієї не ставиться - то інша вступає в дію. Мамка може не сприймати флешки. Швидкості читання не такі і все.

а помилка така сама, чи інша?

П.С. Перезаписав цей дистрибутив на болванку з перевірками і поставив з СД, вінда стала. Основна підозра на вінчестер (дивні звуки були і раз підвис). Спробую на цю флешку записати Hirens, і таким чином перевірити дану версію.

UPD. Hirens з цієї флешки пішов. Запущу тест вінта. Наразі вінду поставив з болванки, проте причина помилки, сфотканої вище, мен досі невідома, як і сама помилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проте причина помилки, сфотканої вище, мен досі невідома, як і сама помилка.

ловив 1-2 рази. Не пам'ятаю. вирішення.

Вінту - вікторію. Флешці - рішення, що запропонував SysR, в 6-му пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж писав, цю саму флешку вставляю в інший комп - все грузиться нормально, назад в сабжовий - помилка. Поклацаю ще раз режими ЮСБ і спробую з іншим вінтом запуститися.
Я не знаю чим ти робив свою флешку. Я процитував офіційний спосіб від майкрософта із інструкції по Windows Deployment Servicess спрощений використанням тулзи від ХП. Швидше за все у тебе сторонній завантажувач який не може коректно на всіх біосах передати управління між етапами завантаження ОС. Тому і порадив переробити її так як пише виробник ОС.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж писав, цю саму флешку вставляю в інший комп - все грузиться нормально, назад в сабжовий - помилка. Поклацаю ще раз режими ЮСБ і спробую з іншим вінтом запуститися.
Я не знаю чим ти робив свою флешку. Я процитував офіційний спосіб від майкрософта із інструкції по Windows Deployment Servicess спрощений використанням тулзи від ХП. Швидше за все у тебе сторонній завантажувач який не може коректно на всіх біосах передати управління між етапами завантаження ОС. Тому і порадив переробити її так як пише виробник ОС.

Таким способом, здається, більше 4 гіг флешку не зробити,

спробуй таким

http://nnm-club.me/forum/viewtopic.php?t=355519

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...