Перейти до змісту

Установка Windows 7 з флешки


Arden

Рекомендовані повідомлення

Є необхідність переустановити віндовс, але проблема в тому, що на комп’ютері немає DVD-ROM'a.

Загрузочну флешку зробив в програмі WinToFlash (Windows 7 x64 - оригінальний MSDN образ).

Проблема в тому, що установка віндовс просто не стартує. Якщо поставити boot 1 - flash, boot 2 - hdd, то просто грузиться той віндовс, що вже стоїть. Якщо вимкнути другий boot, то просто заходить в біос і все.

Материнка - AsRock Z68 Pro3 Gen3, біос рідний. В біосі крім boot нічого більше не міняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо не правильно загрузочну флешку зробив.... я то в свій час скачував звідси усе готове.... http://rutracker.org...c.php?t=3559944

Там, усе готове і усе поп полочкам з поясненнями =) дивись мо знадобиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він ту флеш робить з флешки usb hdd

в біосі шукай в розділі порядку загрузки hard disk device priority

і з вставленою флешкою в тебе має висвітитися 2 вінта.

твій hdd і, припустім silicon pover usb hdd

вибираєш що грузитися з флешки.

а в порядку загрузки хай і лишається що грузитися з вінчестера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 7 USB DVD Download Tool тобі в допомогу.

Та сама історія.

vampirich, да там пише Pretec usb hdd, але глухо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, да там пише Pretec usb hdd, але глухо.

пише то добре.

ти його наверх в порядку поставив? це раз.

два - може програма криво образ накатала - спробуй інші.

навіть банальне Ultra Iso вміє образ на флешку закатати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно може криво.

До-речі, Windows 7 USB DVD Download Tool робить флешку в форматі NTFS і біос її не бачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше всього, що криво. робив флешки і в ntfs і в fat32 (але різні загрузчики). біос бачив і ту і ту,на різних машинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді хз. ставив стільки разів- ніяких проблем.. флешку бачило мою весь час.

Пробуй може через командну строку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкотре переконався, що ставити Windows з диска - це просто, швидко і надійно :)

Пішов до сусіда, взяв DVDROM, поставив вінду, все чудово стало, щей дрова від материнки не прийшлось в інтернеті шукати :)

P.S. Пишу з нового Windows 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкотре переконався, що ставити Windows з диска - це просто, швидко і надійно :)

Пішов до сусіда, взяв DVDROM, поставив вінду, все чудово стало, щей дрова від материнки не прийшлось в інтернеті шукати :)

P.S. Пишу з нового Windows 7.

не в обіду сказано ,но щось ти накосячив ,або руки не стого місця ростуть.

в мене материнка така сама ,все чудово ставиться .

так як приходиться часто переставляти вінду (не собі ,в мене вінда живе роками)

давним давно зробив загрузочну флешку ,(usb hdd) 8Gb ,швидку, тути влізла и сімка и ХР І і куча програм и ходові драйвера

і лайв СД І лайв з антівірусом .

і віда 7 ставиться за 15 хв,ХР ЗА 15-20 залежить від желіза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock, та нічо)

а яку прогу ти юзав. і може шось в біосі треба включити, бо не бачить нтфс флешку і всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нічого не треба влючати в біосі ,вставляеш флешку включаеш компютер тицяеш F11(для AsRock,для інших можуть бути інші кнопавки)

вибираеш загрузку з usb hdd,назва буде залешити від фірми виробника,і далі як завжди.

но один нюанс флешка мае бути отформатована як HDD .спеціально обученою програмою :).тиц

якщо зроблено форматуваня з початком розділу з 63 сектору ,можна використовувати любу програму для створення загрузочних флешок

ну и звичайно WinSetupFromUSB також можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, замучився совати цілий карман різних завантажувальних флешок і купив собі ось таку штуку, тепер ставити ОС, тестувати залізо з різних лайв-сд взагалі не проблема. Віртуальний сд-ром не бачать тільки ПК 9-10 річної давності. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и звичайно WinSetupFromUSB також можна.

підтримую, хороша прога і мороки з нею немає. А на рахунок ntfs чи fat, то я особисто обрав ntfs, бо при форматуванні в fat - в півтора, два рази windows довше ставиться, а якщо не помиляюсь WinToFlash форматує тільки в fat

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую, хороша прога і мороки з нею немає. А на рахунок ntfs чи fat, то я особисто обрав ntfs, бо при форматуванні в fat - в півтора, два рази windows довше ставиться, а якщо не помиляюсь WinToFlash форматує тільки в fat

та ні форматує ,що вибереш ,в мене NTFS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грішу всетаки на флешку, треба буде взяти іншу і попробувати ще.

Ги. Я вже сам найшов і замовив.

І мені в ПМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик розділ то софтовий і реклама інет магазинів буде недоречною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

є така чудова штука як лінукс + умілі руки людей + добре розписані мануали і навіть проста людина, яка трішки дружить з компом може все зробити.

сам пробував трішки портативних збірок, які працють з флешки, за швидкодією, простотою запису і запуску кращої для себе не знайшов ніж Мультизагрузочный 2k10 DVD/USB/HDD v.2.5.2 (Acronis & Paragon & Hiren's & WinPE).

Основна її перевага, що в роздачі все дуже гарно розписано автором, і з неї можна встановити як ХР та і 7 і 8 (для встановлення 7 і 8 треба вибрати в меню завантаження збірку win7live), також є дуже багато інструментів для тестування і т.д.

ЗІ. офтоп. щодо ХР, то років 3 тому пам'ятаю, та й не так давно потрібно було встановити, то 40 хв стандартної установки це для мене жах. Зараз є акроніс образ системи (Windows XP SP3 Pro VL Acronis 5.3)(в якій нічого не вирізано, я б сказав чиста ХР, але яка не боїться переїзду на зовсім інше залізо, перевірено особисто).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це круто, звичайно ж, але питання, ніби, закрите. 2 місяці це ніби то вже нафіг нікому не нада. Та й гугл є у всіх, хто тут відписався :) Статті і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...