Перейти до змісту

Який коледж в Луцьку найкращий?


JohunVender

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь ласка ,який коледж в луцьк найкращий.Чи варто туди іти вчитися після 9 класу.В школі я вчуся середньо но можу підучити.Коледж повинен бути державний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишайся краще в школі. Так в тебе хоч буде ще трохи нормального життя і тобі допоможуть нормально підготуватися до ЗНО.

Хіба що я шкодую через те, що зараз міг би вчитись на політолога маючи освіту фельдшера, що будь-якій людині знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не в тому куди йти бо він найкращий, а в тому де ти потім після закінчення навчання зможеш (з допомогою батьків, родичів) влаштуватись на роботу. Обирай те, що хоч орієнтовно буде приносити тобі гроші в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Педколедж дає хороші знання.

А толку з тих знань, якщо на роботу влаштуватись проблема буде? показником якості навчального закладу є відсоток працевлаштованих випусників. Хоча кожен вирішує сам, що йому краще. Куча знань в голові і бути безробітним, чи можливо вчитись там де не настільки сильна навчальна частина, але можливість знайти роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю 80 % що іду вчитися після 9-того . -Педколед- ні, ні, і ще раз ні.А є який коледж щоб був з напрямком 'менеджер'.А як вам коледж шо на Волі технології,бізнису та права ім.Лесі Українки. Торговий представник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю 80 % що іду вчитися після 9-того . -Педколед- ні, ні, і ще раз ні.А є який коледж щоб був з напрямком 'менеджер'.А як вам коледж шо на Волі технології,бізнису та права ім.Лесі Українки. Торговий представник?

Нах тобі той менеджмент, не губи свою долю. На ринку конкуренція велика, по-друге, ти будеш працювати в якомусь ельдорадо чи сільпо після того. Краще вже відразу на кромберг енд шуберг чи в модерн експо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

JohunVender

Був би я зараз в 9 класі то 100% пішов би вчитись на якусь робітничу спеціальність, шоб собі працювати і вчитись в ВНЗ.... в мене доречі на факультеті хлопець заочник 20 років, працює зварником, працює в "поті ліца" але він і має мін 3000грн.. погодся для хлопця 20 років мати від 3000 грн на власні потреби то класно правда?

іди на робітничу спеціальність типу зварник, слюсар по ремонту авто і тд.. а потім по свому напрямку в ВУЗ поступай...

от навіть оператор станка з ЧПУ охотніше візьмуть хлопця якій закінчив бурсу а згодом ВНЗ по даному напрямку... бо в бурсах хоч трохи, але вчать працювати руками...

А всякі менеджери, економісти, юристи то то дурна трата грошей і часу... бо в 95% люди закінчивши навчання по даних спеціальностях не працюють по них...

я не зазиваю тебе вчитись на робітничу спеціальність, а даю тобі пораду при виборі твоєї майбутньої професії і місця навчання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Педколедж дає хороші знання.

А толку з тих знань, якщо на роботу влаштуватись проблема буде? показником якості навчального закладу є відсоток працевлаштованих випусників. Хоча кожен вирішує сам, що йому краще. Куча знань в голові і бути безробітним, чи можливо вчитись там де не настільки сильна навчальна частина, але можливість знайти роботу.

Тоді навіщо вчитися, купуй диплом і шукай роботу. Отакі у нас тоді спеціалісти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВТ НУХТ що коло замку, він рахується коледжом? Вчився там, в цілому враження хороші, єдине що дорогувато, але де зараз не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Програміста чи ІТ-шника . Норм іти чи тож херово . Якщо по компах добре понімаю трохі HTML знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Програміста чи ІТ-шника . Норм іти чи тож херово . Якщо по компах добре понімаю трохі HTML знаю.

Щоб бути програмістом треба мати як мінімум не стандартне мислення:

11241.jpg

Тут ще.

Чому? А кому може подобатись набирати терабайти коду?

І якщо починати програмувати то варто відразу вчити С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Спробуй зараз зрозуміти, що тобі у житті подобається робити, до чого "лежить душа". Якщо подобається спікуватися з людьми (а це не так просто, потрібно вміти знаходити підходи до кожного) - можна і на менеджера, можна і на торгового представника. Можливо є хист до куховарства, можливо подобається і виходить працювати з гайковими ключами, викрутками - обирай робітничу професію. Хороший сантехнік, автослюсар, муляр матиме на хліб і до хліба.

2. Орієнтуйся на самозайнятість, підприємництво, не закладай у підсвідомість пріоритет "роботи на когось".

3. Орієнтуйся на значну самоосвіту.

4. В коледжах проводять "дні відкритих дверей". Походи, подивися. Матеріальна база - це ще не все, але багато про що може сказати.

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь ласка ,який коледж в луцьк найкращий.

Я думаю 80 % що іду вчитися після 9-того . -Педколед- ні, ні, і ще раз ні.А є який коледж щоб був з напрямком 'менеджер'.А як вам коледж шо на Волі технології,бізнису та права ім.Лесі Українки. Торговий представник?

А на Програміста чи ІТ-шника . Норм іти чи тож херово . Якщо по компах добре понімаю трохі HTML знаю.

У самого душа ДО ЧОГО лежить?

Якщо геть не можеш оприділитися, то у міській службі зайнятості був колись комп'ютерний тренажер для визначення профорієнтації, підсумковий висновок видавався по результату тестування (хвилин з 30 на тест, тестів проходиш скільки хочеш, питання не повторюються) у вигляді "людина-машина", "людина-людина", тобто якщо "людина-машина" то краще працювати з технікою (механізмами), якщо "людина-людина" то краще працювати спілкуючись з людьми. Примітивно, та хоть щось. (Це безкоштовна процедура).

Батьки що кажуть?

Залишайся краще в школі.

Не найгірший варіант. Після повної школи теж у коледж можна.

3. Орієнтуйся на значну самоосвіту.

Таки да. Не схочеш вчитися сам, то ніхто і ніде не навчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...