Перейти до змісту

Похмілля


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт появилося бажання почути відгуки "битих воїнів", хто як лікується,що робить на другий день після застілля, тобіш ще не проблема,але з роками все тяжче і тажче, і здається не зловживаєш но всерівно погано, хто?що? і як робить,можливо і перед вживанням алкоголю, я думаю зараз ця тема дуже актуальна свята все таки і вже тяжко.

PS: Умніків типу треба менше пити, відповідаю вже "Сам знаю", але таке життя)))))

І саме головне роздуми на рахунок "помилитися" ну типу зранку пивце, чи 50гр. не варіант, якщо похмиляєшся то не на форумі розказувати,а в лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Когда гудит с похмелья котелок,

и сердце бьет в галопе лошадинном,

отведай пива свежего глоток,

Поскольку клин выводят, только клином.С сай

:)

))))))))) Ні, ну як можна пиво в себе влити коли ну так тошнить, ну так(((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант 1 таблетку активованого вугілля на 10кг живої маси перед застіллям за кілька годин. Тобто звичайному чоловікові потрібно таблеток 8.

Трішки допомагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант 1 таблетку активованого вугілля на 10кг живої маси перед застіллям за кілька годин. Тобто звичайному чоловікові потрібно таблеток 8.

Трішки допомагає

Да да чув потрібно спробувати, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто як лікується,що робить на другий день після застілля

Ніяк, я не п*ю :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще коньяк не підробку від 5 років.

P.S. До речі теж купували 1.7л Столипіна на ДютіФрі в Польщі. І на шістьох пішла на ура і без наслідків зранку. Якість грає роль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качественный самогон тоже не вызывает похмелье, или это у меня был опыт новичка? :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто як лікується,що робить на другий день після застілля

Ніяк, я не п*ю :_07: :_07:

Привіт я знаю)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пити якісну горілку.Тоді ні похмілля,ні перегар не мучать

А ще краще якісну самогіночку :_04: ... А на рахунок "клін кліном вишибають" і враховуючи, що сучасне пиво "уже не то", думаю краще все ж таки перемучитись (часом боржомі допомагає) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качественный самогон тоже не вызывает похмелье, или это у меня был опыт новичка? :_12:

Да напевно ні, так усі кажуть, але я самогон не пив років з 10, спогади хренові))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально як би погано зранку не було, якщо тошнить то балуйся аморалкою, а якщо бошка болить то найкраще горілочки знов випити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально як би погано зранку не було, якщо тошнить то балуйся аморалкою, а якщо бошка болить то найкраще горілочки знов випити.

Да неможу я на другий день цю гадость пити, не можу, хіба що десь аж в вечері, і то чу-чуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти спочатку попробуй. То так здається, що не зможеш. Головне похмілля не перетворити знов на п"янку а то так можна місяць похмелятись. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

похмілля це вже наслідки, їх треба попереджувати

- не мішати, якщо не профі і не знаєш, що з чим сумісне, з чого почав тим бажано і закінчити

- як вже писали вживати лише яісний продукт

- пора вже для себе з'ясувати свою дозу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пити якісну горілку.Тоді ні похмілля,ні перегар не мучать

Якщо випити 50 грам :_12::_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зовсім торба, то пиво. Якщо не зовсім, але торба - алказельцер і спазмалгон. Бажано ща натрію хлорид вдома мати, як детокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від 300 до 400 гр. (40%) то на ранок майже нормально, якщо більше то вже зле. Тоді перед сном (якщо встигну) таблетка аспірину і зранку все гуд. Ще недавно зпрактикував розбавляти під час пиття (1/3 або 1/4), тоді менше вип'єш спиртного, а кількість стопок як у всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зовсім торба, то пиво. Якщо не зовсім, але торба - алказельцер і спазмалгон. Бажано ща натрію хлорид вдома мати, як детокс.

Це, взагалі-то, звичайна кухонна сіль, хлорид натрію. Ви саме це мали на увазі? Щи щось інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вживати якісний алкоголь... на свята з друзями мішали за вечір по 4-5 напоїв з дьюті фрі - зранку всім добре

а якщо все ж довелось пити "наші рідні" контрафактні напої, якими забиті магазини і супермаркети, то радив би якомога довше поспати(мені допомагало - нема головного болю)... якщо в животі дискомфорт - кефір, або йогурт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по 4-5 напоїв з дьюті фрі - зранку всім добре - не сугласний - питання не в якості, а в кількості, з досвіду (ягодинсий-домановий перелік у великих кількостях приносить величезний бодун)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...