Перейти до змісту

Похмілля


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Ніяких пропорцій. Взяв борщ додав ложку оцту. Якщо вистачає кислоти, то вистачить, мало додай ще оцту і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Я ще замітив таку штуку, що якщо лежиш то капец як хріново(( мутить, все болить, а якщо чимось займаєшся то якось легше,коли рухаєшся то воно виходить бистріше, ну якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ти знав фізичне навантаження, з будуна це звіздец як важко, але попуск такий що мама нє горюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ти знав фізичне навантаження, з будуна це звіздец як важко, але попуск такий що мама нє горюй.

Я тріжки не те мав наувазі я наприклад: сходити в магазин за кефірчиком і спеціально іду подалі не в найближчий на зупинці а на якусь віддалену гуртівню, чи в гараж, ну там яблук в підвалі набрати свіжих и закруток. А фізичне навантаження це Ж..а серце випригує, ні ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а еще как говорят:"Вы***ть пъяное г*но")))

Интересное прочитал:

Алкоголь является диуретиком (это то, из-за чего вам хочется в туалет), поэтому за время вечеринки вы в итоге избавитесь от большего количества жидкости, чем примете. Поэтому очень важно перед сном выпить по крайней мере пинту (0,57 л. — Прим. ред.) воды или апельсинового сока, чтобы ослабить похмельный синдром.

Как это действует: В идеале вы должны поддерживать уровень воды в организме в процессе употребления алкоголя — это существенно снизит неприятные последствия на следующий день. Большинство симптомов похмелья связаны с обезвоживанием после повышенного мочеотделения, поэтому, если каждый час выпивать пинту воды, то вы сможете вернуться в норму значительно быстрее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а еще как говорят:"Вы***ть пъяное г*но")))

Интересное прочитал:

Алкоголь является диуретиком (это то, из-за чего вам хочется в туалет), поэтому за время вечеринки вы в итоге избавитесь от большего количества жидкости, чем примете. Поэтому очень важно перед сном выпить по крайней мере пинту (0,57 л. — Прим. ред.) воды или апельсинового сока, чтобы ослабить похмельный синдром.

Как это действует: В идеале вы должны поддерживать уровень воды в организме в процессе употребления алкоголя — это существенно снизит неприятные последствия на следующий день. Большинство симптомов похмелья связаны с обезвоживанием после повышенного мочеотделения, поэтому, если каждый час выпивать пинту воды, то вы сможете вернуться в норму значительно быстрее.

А от не знаю чому п"ю воду цілий день а в "00" не тяне тільки тушнить,тушнить,тушнить........

Може пожерти через силу, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересная ссылочка, почитай: http://alcopedia.ru/.../recipe/review/

Ага, дякую ща почитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві репліки по темі :)

Тільки українці можуть випити для апетиту так, що потім два дні на їжу дивитися не можуть.

Хтось з вас замислювався скільки літрів пива містить фраза: "може по пляшечці?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві репліки по темі :)

Тільки українці можуть випити для апетиту так, що потім два дні на їжу дивитися не можуть.

Хтось з вас замислювався скільки літрів пива містить фраза: "може по пляшечці?".

)Я замислювався думаю ця фраза містить грам 300 горілки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я міру тільки не шукав свою, ніяк не можу найти) В мене автопілот вмикається коли вже нема куди. Але щось він запізно спрацьовує.

Мої поради (у випадку якщо відпочиваєте до години 5-ї ранку, вливши до 1л міцного алкоголю (далі непамятаю) та і в інших випадках):

ввечері - вуголь, масло, мезим. перед самим столом пару шматків сальця свіжого + салатик.

вночі - сон мінімум 2 години.

зранку - солянка, капусняк, шматок мяса гарячого смаженого, душ звичайний, мін. вода боржомі\лужанська, вуголь. свіже повітря мінімум година. за бажанням каплі - візин.

за кермо сідати не раніше 15.00 наступного дня(навіть не бажано) перед чим пройти всі пункти вказані вище + жуйки.

але краще за все випити 2 кружки хорошого пива в хорошому пабі і залишатися людиною!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я міру тільки не шукав свою, ніяк не можу найти) В мене автопілот вмикається коли вже нема куди. Але щось він запізно спрацьовує.

Мої поради (у випадку якщо відпочиваєте до години 5-ї ранку, вливши до 1л міцного алкоголю (далі непамятаю) та і в інших випадках):

ввечері - вуголь, масло, мезим. перед самим столом пару шматків сальця свіжого + салатик.

вночі - сон мінімум 2 години.

зранку - солянка, капусняк, шматок мяса гарячого смаженого, душ звичайний, мін. вода боржомі\лужанська, вуголь. свіже повітря мінімум година. за бажанням каплі - візин.

за кермо сідати не раніше 15.00 наступного дня(навіть не бажано) перед чим пройти всі пункти вказані вище + жуйки.

але краще за все випити 2 кружки хорошого пива в хорошому пабі і йти додому)

Ой ну так вже гарно розказав що захотілось знову навалитися щоб усе вище згадане пройти))))))))).Ну жартую звісно, а от на рахунок авто, то не ріскнув сьогодні, як кажуть "Від гріха по далі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ як думаєте шампусік так в 19.00 після роботи поможе?

шампусік і опохміл це просто ад, власний досвід показує шо краще не треба, особливо коли голова болить. найкраще горілки грам 100-150, або самогоночки, а краще взагалі просто перетерпіти, пити фруктові соки, похмілля свого роду духовний стан(хай і декому не дуже приємний), пам"ятаю дуже багато цікавого прочитав в книжці "Трактат о похмелье", рекомендую для ознайомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ як думаєте шампусік так в 19.00 після роботи поможе?

шампусік і опохміл це просто ад, власний досвід показує шо краще не треба, особливо коли голова болить. найкраще горілки грам 100-150, або самогоночки, а краще взагалі просто перетерпіти, пити фруктові соки, похмілля свого роду духовний стан(хай і декому не дуже приємний), пам"ятаю дуже багато цікавого прочитав в книжці "Трактат о похмелье", рекомендую для ознайомлення.

Ага, ну а тоді баночку пивка ось не давно в сільпо купляв австійське Gosser таке класне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ як думаєте шампусік так в 19.00 після роботи поможе?

Ні в якому разі. Пивко вже можна, або вадюньки - спати буде прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я десь чув, тому хто похмеляється, лікарі діагностують ІІ ступінь алкоголізму.

О як, а це похміл випити на другій день в год. так 19.00-20.00 банку пивка,одну)))))нє ну серйозно тільки одну)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я десь чув, тому хто похмеляється, лікарі діагностують ІІ ступінь алкоголізму.

О як, а це похміл випити на другій день в год. так 19.00-20.00 банку пивка,одну)))))нє ну серйозно тільки одну)))

Думаю на на ІІ ступінь не потяне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я десь чув, тому хто похмеляється, лікарі діагностують ІІ ступінь алкоголізму.

О як, а це похміл випити на другій день в год. так 19.00-20.00 банку пивка,одну)))))нє ну серйозно тільки одну)))

Думаю на на ІІ ступінь не потяне.

ФУУУУУУУУУУУУУУ а то я злякався))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А у меня муж обычно варит себе картофельное пюре с утра после гулянки, и пьет жидкость в которой картошка варилась, говорит что хорошо помогает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня муж обычно варит себе картофельное пюре с утра после гулянки, и пьет жидкость в которой картошка варилась, говорит что хорошо помогает.

Огого, такого я ще не чув, невже допомагає, наразі не вживаю, свята пройшли, все досить, але десь через місяць в кума "днюха" потрібно буде спробувати якщо буде зле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мучить тільки головний біль - або аспірин, або хороший секс (якщо є з ким :_08: ) дуже допомагає

Якщо тошнить, тоді краще мінералку але якусь "сольону" , або "соточку", якщо зовсім зле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...