Перейти до змісту

CD/DVD-RW привід ноутбука не читає/не пише DVD диски


Рекомендовані повідомлення

Є ноут HP Probook 4525s з CD/DVD приводом HP CDDVDW TS-L633R.

Привід не читає/не пише DVD диски, з СD-R/-RW нема проблем. Пробував Nero12, Ashampoo Burning Studio 12,14, CDBurningXP 4.5.

Тут кажуть що оптика накрилась. Реінстал драйвера через диспетчер задач і ребут нічого не змінив.

Ще, як варіант, для тестування чи не глючить ОС, розглядаю спробу перевстановлення вінди (зараз - Win7Ultimate SP1). Чи варто тратити час на це - ще не вирішив.

Шукаю хто б міг би зремонтувати/замінити привод.

Дякую за коментарі.

=======================

Upd. ВИРІШЕНО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо видохся лазер - дорога йому в утіль.

на борді барахолиться чимало ноутів, жива писалка з sata інтерфейсом - ніразу не дефіцит ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка треба міняти привід! Якщо оптика нема змісту ремонтувати, кращий варіант або новий або б/у, SATA -по моєму, можу допомогти. Вінда тут не причому 99,9%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут проблєма ще в розбиранні ноута - жодного вінтіка зверху немає. :)

http://www.youtube.com/watch?v=5WpVGTwCckc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати привід з HP Probook4720s велика ймовірність що sparekey дозволить замінити. В Probook щонебудь не вставиш. Перевірено досвідом біос не проходить пост і просить від’єднати пристрій. Привід в мене DVD RW HP Sata - 80 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привід не читає/не пише DVD диски, з СD-R/-RW нема проблем. Пробував Nero12, Ashampoo Burning Studio 12,14, CDBurningXP 4.5.

Була така ж проблема з ProBook 4545s. Вирішив за 1 хв - почистив оптику ватною паличкою з Eclipse (метиловий спирт) і - вуаля - все запрацювало. Раджу спробувати хоча б етиловим спиртом :) перед тим як розбирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ivan_bbb,ЧУВААААААААААААААК! Куди пиво нести?! ))))) ПРАЦЮЄ!

борда рулить, однозначно! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, будь-ласка, можна і без пива (я його все одно не дуже люблю, особливо зимою), хай працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ненадякуюсь! )

От, що називається, домашні CD-програвачі вийшли з моди - 10 років назад всі проблеми нечитання аудіоCD вирішувались протиранням лінзи лазера (якщо, звичайно ж, диск незачовганий). Перестав користуватись - забув цю, можна сказати, прописну істину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...