Перейти до змісту

Куплю...


HWman

Рекомендовані повідомлення

Та це він ще не намагався шукати, а вже пише на форумі. Я ще вчора в день відписав в пп де ще вдвічі дешевше продають, а він далі продовжує: -"продайте, продайте".

2HWman тобі нічого робити? Так хочеться писати на форумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не плутайте кассету і трещотку

Я було раз доказував, що мені потрібна кассета, а потрібна була трещотка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не плутайте кассету і трещотку

Я було раз доказував, що мені потрібна кассета, а потрібна була трещотка :)

Ему, пока, ключ нужен. А он один такой.

Та це він ще не намагався шукати, а вже пише на форумі. Я ще вчора в день відписав в пп де ще вдвічі дешевше продають, а він далі продовжує: -"продайте, продайте".

2HWman тобі нічого робити? Так хочеться писати на форумі?

Я уже жду такие темы: "Ищу хлеба, буханку, но можно и половину. Предлагайте. Можно и черствый. Недорого. Где взять? В интернете ничего не нашел. Гугл молчит. Может, в Луцке есть специальные магазины?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2HWman тобі нічого робити? Так хочеться писати на форумі?

Влом було йти туди куди ти сказав, сьогодні піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, тема ще себе не вичерпала, коли поставив нову вісь було виявлено, що захисні кільця, чи як їх там називають, по моєму пильники, вони менші ніж треба:

3f9294322a68758dfed4df7889b5d997.jpg

ac8f7ae318a9cd96a2288339dae005cd.jpg

Не горю великим бажанням знову все розбирати коли в підшипники наб'ється пилюка чи бруд і чистити, отже маю питання, чи можливо такі штуки купити окремо від віськи, конусів і всякого такого?

Рідні погнуті, друге в згалі викинув бо йому прийшов кінець.

Як це сталось? Коли віська зламалась то я ще годину волік свого залізного коня до дому, от ті шарики і понівичили усе, дивно що чашечки і конуси повністю цілі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть такие штуки) пиши в личку, договоримся! если конечно тебе не в лом будет за ними ехать...

з.ы. тебе кроме съемника трешетки теперь нужны еще конусные ключи чтобы все правильно собрать))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы не создавать новой темы, спрошу здесь. Мне тоже надо одну вещь. Пускай эта тема будет для поиска копеечных и полукопеечных девайсев. Мне нужно вот:

3048223-metal-thumbtack.jpg

Одну штучку. Не покупать же из-за этого пачку. Впадлу в магазин идти. Мож, кто принесет, недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, захотілось зекономити на купівлі у вигляді б/в ключа, щоб відремонтувати велосипед, так як ніхто не запропонував нічого то пішов на базар і купив бо ремонт і так вже затягнувся на 2-й місяць, після того як поставив втулку і підшипники було виявлено що не підходять пильники які були в комплекті з віською, спитався чи можна десь дістати, приходжу потім і раз вже маю клеймо "враг народа".

Всього то хотів ще перед холодами покататись трохи.

Якщо вже пішла мова за оце клеймо "враг народа" то хотів б поцікавитись чи є методи якось його позбавитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клеймо "враг народа"

група "Тролі" має 5 повідомлень на добу,що спонукає до більш змістовних і продуманих повідомлень користувача на форумі. Як кажуть: "краткость сестра таланта" :)

то хотів б поцікавитись чи є методи якось його позбавитись?

Тебе не одноразово попереджували про більш змістовні теми і повідомлення на форумі. Рішення про перевід з групи "Тролі" приймається колегіально адміністрацією форума
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж розкажу чим мій ремонт таки закінчився, я вже було зневірився, що на базарі реально знайти щось подібне цьому пильнику щоб не купувати знову віську з конусами і тут, випадково проходжу понад магазинчиком з болтами, гайками, дюбелями... думаю зайду попитаю, і тут мені продавець майже відразу дав аналогічну по розмірах шайбочку але внутрішній отвір був там на 3-5 мм менший, все ж можна було б і попробувати розточити до потрібних розмірів тим більше ціна 30 коп/шт , спочатку взявся за напильника але через 5 хв. закинув це діло, з'явилась ідея розточити дрелькою і маленьким свердлом, зточував повільно і постійно перевіряв чи підходить по розмірах аби не переборщити, ось фото того що вийшло:

05f5fa20b19a88a7f32b2bd48180605e.jpg

При тестовому заїзді було виявлено, що зникло проблематичне перемикання задніх передач, а я грішив на сам перемикач, а ще, після чистки трещітки - стала практично безшумна, солідолу я не жалів... ну в розумних межах звичайно.

PS керувався

матеріалом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...