Перейти до змісту

Куплю...


HWman

Рекомендовані повідомлення

Снова-здарова! Заходите, продам. Это далеко не дефицит и недорого, даже в самом дорогом магазине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погубив з десяток кульок з підшипника тріщотки, їх реально дістати?

Магнітом не пробував)))

п.с. а купити, думаю, можна і на Велозоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких трещеток на органы у а каждого механика к концу сезона скапливается пара центнеров. Подойди к любому. Вопрос не в том. Оно того стоит ли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос не в том. Оно того стоит ли?

Тобто? Касета звичайно не айс але ще проїздить трохи, по крайній мірі зламаних зубів я ще не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зубы на звездах ломаются в исключительных случаях, Это далеко не показатель износа. А то, что вы ее зачем-то разобрали, говорит о том, что она уже далеко не айс. Там, кроме шариков, все на месте и в порядке? Если так, то съемник вам, пока, не понадобится. Но рано, или поздно придется снимать звезды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто при роботі був хрускіт, думав може щось з підшипниками але ні, все гаразд да і профілактика не завадить, заодно розібрався як розбирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто при роботі був хрускіт, думав може щось з підшипниками але ні, все гаразд да і профілактика не завадить, заодно розібрався як розбирається.

а це фото навіщо ти мені тоді кидав???post-5408-0-02411600-1389385364_thumb.jp

вісь лопнула

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене точно так лопнула вісь недавно. Міняв на велозоні. 72 грн разом з віссю і роботою

upd: вибачаюсь, не сказав, що в ту сумму ввійшна не звичайна вісь, а з ексцентриком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую всі ці се.уа..ні операції з Вашою велосипедною технікою. Нещодавно міняв касету та цеп на своєму велосипеді (почитавши наш форум я став відносити свій велосипед до класу гавнобайків, тобно ашанбайків, в нашому випадку епіцентрбайків, а в моєму випадку старийбазарбайків). Чудово що Вам замінили щось на Велозоні, головне це кваліфікована консультація спеціалістів.

Якщо є під рукою друг чи знайомий, який може зробити підказку, типу - "Вєталь, в тебе здаєтьться задню втулку потрібно перебрати чи змазати". В мене не було такої можливості. Коли я завів собі велосипед, то тільки після того взнав, що зі мною працював суперпепервелосипедист який БЛІН виїхав в Бердянськ і тепер я жалію, що не перейняв в нього (старі аксакали мабуть знають хто це) досвід. Тепер буду підаляти і набиратись власного досвіду. Нажаль в Луцьку немає навчального центру, де б навчали старих пердунів чи просто старших правилам, чи загальним ноняттям. Ви часто прикалуєтесь з людей які дупля не ріжуть в вело, а ДЕ ми маємо вчитись. Тільки з інтернету, ютубаблін.

Такщо, якщо маєте час та можливість, врахуйтет БУДЬ-ЛАСКА, що Вас можуть читати на форумі не тільки продвинуті, але й звичайні лісапедісти. Ми будемо вдячні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Вєталь теж повний йолуп в питаннях ремонту: тільки колеса сам бортує і цеп з горем навпіл змазує. Нещодавно навчився перекидку підрегульовувати (ютуб).

Не важно чи ашан чи ні. Головне як за ним дивитися і для чого він треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є розділ тут на форумі ТехЗона , http://board.lutsk.u...stiniaksesuari/

там багато корисного та можна отримати кваліфіковану відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це фото навіщо ти мені тоді кидав???post-5408-0-02411600-1389385364_thumb.jp

Просто лінь.

в мене точно так лопнула вісь недавно. Міняв на велозоні. 72 грн разом з віссю і роботою

upd: вибачаюсь, не сказав, що в ту сумму ввійшна не звичайна вісь, а з ексцентриком :)

Я віддаю перевагу самому розбиратись і ремонтувати, навіть якщо я на це затрачу більше чим би вартував би ремонт в майстерні.

В даному випадку я отримаю економію + досвід ремонту ну і задоволення від зробленої роботи, а якщо щось не буде виходити тоді спитаюсь тут на форумі чи взагалі в гугла, він все знає, мало того що розкаже то ще й навіть покаже.

Читав щоб зняти касету треба прикласти чимало зусилля а поітм різьбу добряче відчистити і перед збиранням змазати щоб на наступний раз не мучитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна людина навчилась дупу витирати, хто лівою хто правою рукою; хто з гори в низ, хто з низу до верху і незалежно жінка чи чоловік. Але скільки на цьому шляху треба було руки гівном змазати! Все таки не хотілося кожному з брудною бродити. Так і тут все залежить від бажання і настирливості, просто руки в каку тра не боятися макати, а з часом все вийде ;)

можливо вибачте за відповідь у такій грубій формі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, я погоджуюсь, але в моєму випадку поломка була на вело, який треба для роботи і розбиратися не було часу)))

Я теж люблю, але чесно кажучи трохи боюсь сам носа пхати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна людина навчилась дупу витирати, хто лівою хто правою рукою; хто з гори в низ, хто з низу до верху і незалежно жінка чи чоловік. Але скільки на цьому шляху треба було руки гівном змазати! Все таки нехотілося кожному з брудною бродити. Так і тут все залежить від бажання і настирливості, просто руки в каку тра не боятися макати, а з часом все вийде ;)

можливо вибачте за відповідь у такій грубій формі :)

Класно розписав. Але мені спочатку потрібно було вдуплитись в філософію.

Все правильно. В моєму випадку - не думайте що всі приходять і купляють ашани і потім їздять по Луцьку такі всі з себе валянки. Якщо я спочатку не міг відрізнити одну залізяку від іншої і пішов би купляти щось - що я міг би вибрати. Тільки ггггг. Тоді навіщо переплачувати.

Роздуплюся що до чого - потім куплю чи зберу щось толкове, в мене руки теж не з дддд ростуть.

electrovetal, якшо смущає ашан мона команча прайра за 1300 прикупити :)

за 1300 - це мабуть залізяка, в мене алюмінієвий аванті за 2000+прибамбаси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі - я купив ключ для зйому касети. Набрався проблем після тієї зливи 300713. В мене навіть тріщалка з часом перестала робити. Їздив так тихенько. Зняв касету, розібрав втулку, перебрав підшипник (насипний), змазав - все ляля. Касету потім окремо розбирав суперметодом для розборки 7-швидкісних шимано - перебрав всі шарики, молоточки - все одно тріщати не почало. Викинувнафіг і купив за 70 нову. По гривнях я полюбому виграю, правда :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

electrovetal, головне, щоб тобі подобався :)

Ага - в мене дурі хватає - за пів року 5к накрутив. Раніше на батіному ровері (аля україна), який він в мого діда взяв, а дід мабуть в німців ще забрав, я всю Волинь обїздив. Головне бажання і щоб той ровер не розвалився протягом того часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, продайте хто не будь ключ, в ідеалі б/в, може хтось пересів з ашана на щось нормальне і десь ключик ще валяється а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та він коштуєфігню - 30 грн на Велозоні брав калений метал. Якщо сильно припре напиши мені дам покористуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, продайте хто не будь ключ, в ідеалі б/в, може хтось пересів з ашана на щось нормальне і десь ключик ще валяється а?

А ключик этот всем подходит. В будущем регулярно будешь пользоваться, если будешь регулярно ездить. Я использую его раз, примерно, в полтора года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, продайте хто не будь ключ

Снова-здарова! Заходите, продам. Это далеко не дефицит и недорого, даже в самом дорогом магазине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...