Перейти до змісту

Сенат США принял резолюцию по Украине


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

edc06025aef8feda9e3ae1f671af6357.jpgСенат США принял резолюцию о поддержке украинского народа. Об этом в своем Twitter сообщил посол США в Украине Джеффри Пайетт.

В резолюции, проект которой был представлен на рассмотрение американских законодателей 18 декабря, содержится призыв к избеганию насилия и проведения национального диалога.

Сенаторы призывали лидеров в Соединенных Штатах и Европейском Союзе продолжить совместную работу по поддержке мирного и демократического решения нынешнего кризиса в Украине.

Также Сенат осуждает решение украинских властей применить силу против мирных демонстрантов 30 ноября, 1 декабря и 11 декабря 2013, и призывает, чтобы винновые были привлечены к ответственности, а всех задержанных ненасильственных демонстраций должны быть немедленно освобождены.

В резолюции отмечается, что в случае дальнейшего государственного насилия в отношении мирных демонстрантов, президент и конгресс должны рассмотреть, следует ли применять целенаправленные санкции, в том числе визовые и замораживание активов, в отношении лиц, ответственных за заказ или проведение насилия.

Напомним, ранее пресс-секретарь Государственного департамента США Джейн Саки заявил, что правительство США в числе других методов урегулирования ситуации в Украине рассматривает также и санкции против власти Виктора Януковича.

взято з http://news.liga.net...kogo_naroda.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы так не радовался..... Везде где США суёт свой нос, всё заканчивается кровопролитием плохо. Это из разряда кролику - просить защиты у удава, от волка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пустые слова... и кстати DarkMonk прав, у нас есть сланцевый газ и немного нефти в Карпатах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы так не радовался..... Везде где США суёт свой нос, всё заканчивается кровопролитием плохо. Это из разряда кролику - просить защиты у удава, от волка.

Везде где не суёт свой нос США его суёт Россия.

Нам, как конечным пользователям, почти абсолютно параллельно, окромя того, что за США есть какие-то иллюзии в отличии от более-мение объективного понимания того, что принесёт унесёт Россия.

По принципу враг моего врага - мой друг я приветствую всё, что нанесёт ущерб существующей власти как моральный, так и финансовый и физический.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже добре. й якщо перевести з дипломатичної на людську, то резолюція таки жорстка доволі. й фактично, це вже реально останній крок перед санкціями.

такі гарна новина))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To MrVes: да при чём тут Россия и Ваше отношение к ней! Здесь вполне реальная тема про санкции и про сша. "Враг моего врага" - это конечно круто :) вот только этот враг Вас другом вряд ли будет считать. И будьте уверены - эта мнимая дружба, вылезет раком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To MrVes: да при чём тут Россия и Ваше отношение к ней! Здесь вполне реальная тема про санкции и про сша. "Враг моего врага" - это конечно круто :) вот только этот враг Вас другом вряд ли будет считать. И будьте уверены - эта мнимая дружба, вылезет раком.

дружба більше 60років з нашим так сказать *братом* вже вилізла боком, відстаєм від цивілізованого світу на десятки років :0126: . Тепер подружити можна і з тими капіталістами де *всьо так плохо* і носа пхають скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ФРС вбрасывает в мировую экономику очередные 1,1 триллиона. многие страны переходят на свопы.

хм... гидра на издыхании.

дестабилизация в любом регионе планеты может малость продлить существование США. "арабская весна" захлебнулась и основное поле боя теперь Украина (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФРС вбрасывает в мировую экономику очередные 1,1 триллиона. многие страны переходят на свопы.

хм... гидра на издыхании.

дестабилизация в любом регионе планеты может малость продлить существование США. "арабская весна" захлебнулась и основное поле боя теперь Украина (

Да ... Давно вже такого брєду не читав ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да штати вже давно сюди свій ніс всунули, не здивуюсь що саме вони посіяли цю "демократію" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ... Давно вже такого брєду не читав ...

7 февраля узнаем где бред, а где нет ))

Ну ось, ще один "проріцатєль". З якої секти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якої секти?

Церква "свідків покращення", не інак

таксы в эвропэйськом барделе:

1. секс с партнёром - 25 эвро

2. наблюдение за занимающимися сексом - 50 эвро.

3. наблюдение за наблюдающим - 100 эвро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якої секти?

Церква "свідків покращення", не інак

таксы в эвропэйськом барделе:

1. секс с партнёром - 25 эвро

2. наблюдение за занимающимися сексом - 50 эвро.

3. наблюдение за наблюдающим - 100 эвро

Сліпці поїдьте на барикади і подивіться як передітий (рускій омон ) вбиває наших братів .І прошу не пешіть бред!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже забули шановні про 15 ярдів америкосовських паперців, за які пУтін мать його , продав Україну тим же амирикосам.

Поясню, матаматику.

Бабоси у вигляді кредиту тицьнули янеку, (газові контракти упустимо)

Виникає запитання , що Росиї робити нефіг , як розкидатися баблом , в неї самої чорна дира в бютжеті.,

правильно!!!

Є резевний фонд, але от халепа там, грошенята у золоті , алмазах, і цінних папірцях.

Знову виникає У пУтіна запитання , блін а що ж дати тому презику України.

Треба щось продати і то дуже швидко, так звичайно папери!!!!! Папери то дуже ліквідні Амирикосовські!!!

Але блін треба Олбамі звонити , просити щоб дав дозвіл, а його банкіри намутили так щоб не було дестабілізації на ринку цінних паперів.

Уловили в чому суть? правильно Олбама дам добро , тупо продав нас!!! Хоча міг і вперися рогом і послати москалів.

Як бачимо державним міжнародним махінаторам вделося домовитись, і дали (нам) кредита.

Так що я би не радів стосовно янків, в них одна задача, сказати що ти ворог, а потім прийти до тебе і пограбувати .

Так що Дуже Треба надерти зади банді , тоді і чужі будуть поважати.

І ще.

Можна казати що европейці нам не помагають і чогось чекають, але в них сами дуже напружена ситуація, вони розуміють , якщо ми взірвемось , то ланцюгову реакцію вже не зупинити. Тому дуже обережно роблять заяви і постійно говорять про мирний стіл переговорів. В них була Югославія.

Моя власна думка, країну стаціонарного бандюка треба руйнувати!!!, і робити це треба гуртом.

Ми сьогодні це робили, МИ Лучани, я бачив розгубленість в очах силовиків, до яких ми мирно прийшли.

І вони навіть оправдовувались!!!!

Так що все в наших руках, і нам треба творити історію Нашої Батьківщини, бо за нас а ні амирикоси ані європеці робити не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата:

"Моя власна думка, країну стаціонарного бандюка треба руйнувати!!!, і робити це треба гуртом." - до чого ти закликаєш?? Руйнувати свою ж власну країну? От сам скажи, ти - нормальний?

Я все розумію, свята, і так далі. Але!

Чоловіче, йди проспися. Несеш таку ахінею, що виникають сумніви у твоїй адекватності. Єдине, що заслуговує уваги у твоєму пості - це останнє речення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 февраля узнаем где бред, а где нет

я шось пропустив, що за дата - 7 лютого?

david намєдітіровав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 ярдів америкосовських паперців, за які пУтін мать його , продав Україну тим же амирикосам.

Знову виникає У пУтіна запитання , блін а що ж дати тому презику України. Треба щось продати і то дуже швидко, так звичайно папери!!!!! Папери то дуже ліквідні Амирикосовські!!! Але блін треба Олбамі звонити , просити щоб дав дозвіл, а його банкіри намутили так щоб не було дестабілізації на ринку цінних паперів. Уловили в чому суть? правильно Олбама дам добро , тупо продав нас!!! Хоча міг і вперися рогом і послати москалів.

Так що я би не радів стосовно янків, в них одна задача, сказати що ти ворог, а потім прийти до тебе і пограбувати .

Та це, блін, взагалі труба.

Deemon, я не знаю, чи чоловік приймав буст, чи дуст, але..

meFodbKOdZ8.jpg

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 февраля узнаем где бред, а где нет

я шось пропустив, що за дата - 7 лютого?

david намєдітіровав :)

США объявят на сколько мы обеднеем - повысят гос.долг
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...