Перейти до змісту

Релігія та Інтернет: опитування


zvoal

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани!

Мене звуть Олександр Звонок і я аспірант кафедри прикладної філософії і теології Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Сфера моїх інтересів – проблеми взаємодії релігії, культури та Інтернету, тому зараз я проводжу емпіричне дослідження за даною темою.

Будь-ласка, якщо ви є віруючою людиною (підходить будь-яка релігія чи релігійна течія) і у вас знайдеться 10-15 вільних хвилин, прийміть участь у моєму інтернет-опитуванні:

1) Перейдіть на сторінку безплатного сервісу Google-форм, де я підготував спеціальну анкету: https://docs.google....kX-7Ok/viewform (нажаль, обмежені ресурси аспіранта не дозволяють мені користуватися послугами платних соціологічних центрів чи тримати власний сайт, тому використовую Google-сервіс).

2) Дайте свої відповіді на 30 питань. Опитування є цілком анонімним і результати будуть мною отримані в узагальненому вигляді. Ви і самі можете це перевірити, зареєструвавши аккаунт Google та створивши власну анкету.

Якщо ви не довіряєте незнайомим посиланням та боїтеся переходити на сторонній сайт, то можете скачати прикріплену анкету у вигляді Word-документу, відмітити будь-яким зручним чином ваші відповіді та надіслати її мені на адресу [email protected] Якщо у вас знайдуться зауваження чи питання по опитуванню – надсилайте їх на цю саму адресу.

Також ви можете задавати питання чи висловлювати зауваження щодо мого дослідження в цій темі форуму. Намагатимусь відповідати у міру власних сил та наявного часу.

З повагою, Звонок Олександр.

Anketa.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце питання мене повалило....

Чи доводилось Вам коли-небудь сповідуватись через мережу Інтернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце питання мене повалило....

Чи доводилось Вам коли-небудь сповідуватись через мережу Інтернет?

Опитування призначене для віруючих будь-яких конфесій. Серед католиків західних країн це - нормальне явище. Яка ситуація з українцями - покаже дослідження :_02: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да...наша наука це щось..... як можна вивчати взаємодію релігію і інтернету, якщо то й інтернет є в чуть більше 35% дорослого населення в нас, а в селах ситуація куди більш плачевна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сповідь через інтернет, це ж прямо як казав Задорнов, тільки тоді це було кумедно.

Сама ідея доволі непогана, тільки було б краще, якби були сервіси анонімної розмови з психологами. Ну, це не особисто мені, просто був би корисний сервіс) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zvoal, в Україні(і не тільки) прийнято обмити покаяння "кагорчиком".

ТЕСТ пройшов:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро по інтернету будуть не тільки гріхи відпускати (хоча так вже й є в деяких країнах), але й відспівувати... напевно народжувати теж скоро будуть вдома, ну а чого включив інтернет, там стільки порад тобі зразу нададуть в онлайні...

Ще краще відкпускати гріхи по смс, з градацією по тяжкості гріхів, людині мєлочь, батюшці приємно... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да...наша наука це щось..... як можна вивчати взаємодію релігію і інтернету, якщо то й інтернет є в чуть більше 35% дорослого населення в нас, а в селах ситуація куди більш плачевна.

Ваша статистика правдива, але не забувайте про неровномірне розподілення цих самих 35%. І якщо серед пенсіонерів буде 5-6% користувачів Інтернету, то серед працездатної соціально активної молоді - 60-65% (дані недалекі від реальності, якось зустрічав саме такі цифри). А саме ця верства населення найактивніше висловлює свою громадянську позицію, бере участь у соціальних трансформаціях, реформах, революціях. Цитуючи одного професора в його монографії, "сучасна молодь - майбутня інтелектуальна еліта нашої країни". А є ще і середній вік, і життєрадісні дядьки за 50, які не те що з Інтернетом, які самі фору 20-річному дадуть. Тому не варто нехтувати українськими інтернет-користувачами :0158: .

zvoal, в Україні(і не тільки) прийнято обмити покаяння "кагорчиком".

ТЕСТ пройшов :)

Судячи з власних спостережень, і не тільки в Україні, і не тільки покаяння, і не тільки кагорчиком :_16: . Традиції в цьому плані не дуже міняються у різних народів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

куда пойдут результаты "эмпирычного дослидження"?

можно будет ознакомиться с выводами и на какой методологии они будут основаны?

мир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...