Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

От вирішив прикупити теолефончик.

Я все життя кохався на нокіях. Але з того всього що я сьогодні бачу за ціну, якість і функціональність чомусь оцей самсунг мені приглянувся.

Основними вимогами до телефону було.

1. життя батерейки - для довготривалих розмов, все таки це має бути телефон в першу чергу

2. список справ, нагадування - дуже важливо

3. можливість зручно почитувати книжечки люблю читати і тому кожну вільну хвилину або читаю або в неті сижу

4. комунікаціяя з ПК, КПК (блютуза достатньо)

Не давно побачив пост діфото де була нокіа Е65, теж цікавий варіант особливо враховуючи ціну і начинку.

Народ допоможіть розібратись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і я мучаюсь купувати чи ні, вже встиг помацати його вживу в АЛЛО :)

ЗИ давно слюні пускаю ( ТУТ )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кількох людей на борді вже були самсунгі з вінмобайлом... доооовго не могли продати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо його продавати, ним користуватись треба :rotate:

Так користуватись таким гнусмасом не дуже то і приємно, повір мені, в мене на роботі в двох людей така цяця, налаштувати там інет то просто, але трабл в тому що там вінмобайл і він синхронізується з ПК лише через софтину майкрософт, microsoft active synch здаєтсья, а от інет через телефон з ноута настроїти неможливо (ну може і можливо, але в мене не вийшло, хоча кілька днів пробував), бо його не бачить як модем, ще не сподобалась одна "фіча", коли пишеш пошту там немає знаку "@" на клавіатурі (як так можна було зробити навіть не розумію).

P.S. Я б собі такого не брав би. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все налаштовується, це ж не сімба, тут є реєстр, а значить неможливе можливо

курим тут - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=49253

потім тут - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=42774&st=0

хоча якщо ти з тих хто не може символ @ на клаві знайти, то таки дійсно такий телефон не варто брати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далеко не все можна налаштувати через реєстр. Наприклад поки я користувався P525 то українську розкладку до апаратної клавіатури так ніхто толком і не прикрутив. Можливо зараз вже щось і з'явилося, але зараз воно мені вже не потрібне :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2vanus

Не парся. Напиши що ти хочеш у вигляді списку.

А потім просто підбераєш апарат під вимоги. Якщо вимоги невеликі то це телефон, смартфон. Якщо треба багато то це вже комунікатор. Перед покупкою добряче пограйся з трубкою (ідентичною твоїй) друга :D

Взагалі з мобайлом проблем не більше ніж на сімбі, якщо я в 2005 зміг прикрутити профіль стереогарнітури до свого Dell (тоді мало що його підтримувало) , то сьогодні з вінмобайлом можна багато чого замутити.

3.ЬІ. Як юзер вікон, так само недолюблюю Сімбу. Однозадачність, дикий інтерфейс, мала потужність і т.д. Кожному своє :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Symbian - однозадачність? Дикий інтерфейс?

так це те що я бачив коли виберав платформу в 2005-му, симбіан був диким. Думай як хочеш :D . Зараз мене ця платформа зовсім не цікавить!!

А взагалi такі питання офтоп. Якщо є бажання толкнути дискусію "СімбаVSВінмобайл" то будь-ласка в іншій темі. В цій, людина вибирає собі тел. апарат =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, давай ти потерпиш, ми з тобою зустрінемося, і я, як власник кількох різних смартфонів Нокій, юзер комунікатора від Нокії та одного комунікатора від Самсунга спробую тебе відговорити від купівлі останнього... чесне слово... Якщо тобі треба в першу чергу телефон, швидке занесення телефонних номерів в адресну книгу, можливість встановити автовідповідач, диктофон для запису розмов, українські літери на клавішах - бери смартфон. Якщо хочеш на кілька % погіршити свою нервову систему - візьми комунікатор, і обов'язково від Самсунга. Можу написати багато чого, але мене зараз почнуть мішати з органічними добривами, тому решта - при зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляй і не вагайся, зручний апарат, просто спочатку треба до нього звикнути :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось стверджує що в симбіана немає багатозадачності і "дикий" інтерфейс -- то ця людина в смартфонах розбирається приблизно так, як я в паровозах. І багатозадачність і інтерфейс в симбіані пропрацьовані в кілька разів краще, ніж в вінмобайлі. По функціональності _комп'ютерної частини_ -- згідний -- вінмобайл на корпус попереду, в першу чергу через відкритість реєстру для правки та завдяки тачскріну, в другу чергу завдяки тому, що вінмобайл довше на ринку і система більш відкрита для "доморощених" програмерів.

У всьому іншому згідний з Ярчиком на 500%

2 Scorpio:

ти користувався ТЕЛЕФОНОМ на вінмобайлі? А я користувався. Звикнути до нього так і не зміг. Хоча КПК на вінмобайлі мені дуже подобаються. Повір -- по зручності інтерфейсу і доступу до телефонних функцій і телефонної книги твій Nokia 6600 на кілька років випереджає Samsung i710

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось стверджує що в симбіана немає багатозадачності і "дикий" інтерфейс -- то ця людина в смартфонах розбирається приблизно так, як я в паровозах. І багатозадачність і інтерфейс в симбіані пропрацьовані в кілька разів краще, ніж в вінмобайлі. По функціональності _комп'ютерної частини_ -- згідний -- вінмобайл на корпус попереду, в першу чергу через відкритість реєстру для правки та завдяки тачскріну, в другу чергу завдяки тому, що вінмобайл довше на ринку і система більш відкрита для "доморощених" програмерів.

У всьому іншому згідний з Ярчиком на 500%

2 Scorpio:

ти користувався ТЕЛЕФОНОМ на вінмобайлі? А я користувався. Звикнути до нього так і не зміг. Хоча КПК на вінмобайлі мені дуже подобаються. Повір -- по зручності інтерфейсу і доступу до телефонних функцій і телефонної книги твій Nokia 6600 на кілька років випереджає Samsung i710

2Plum

Читай

так це те що я бачив коли виберав платформу в 2005-му, симбіан був диким.
оце.

А розкидатися "паровозами" кожен вміє, а от відвійти в сторони від обох платформ і глянути на історію піддослідних слабо??

Не знаю правда як там зараз у симбіана останньої версії?? Просто потримав СЕ Р990і чи якось так, да тачскрін, да симбіан. Но явно якось не то.

Якщо ви так ображаетесь на один камінець в ВАШУ сторону :huh: .

Тут можна устроїти побоїще, шкода більшість на Симбіані, а ну да комунікатори займають всього кілька процентів ринку :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу ой як хочу на Вінмобайлі телефон і це вже остаточно вирішено слідуючий телефон обов`язково ВІНМОБАЙЛ :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу ой як хочу на Вінмобайлі телефон і це вже остаточно вирішено слідуючий телефон обов`язково ВІНМОБАЙЛ :P

Тільки не спіши з вибором, дешевих комунікаторів на вінмобайлі немає :huh:

Зараз цей поріг не нижче 500 у.е. Достойних нижче ну не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так це те що я бачив коли виберав платформу в 2005-му, симбіан був диким.
оце.
в мене приблизно на початку 2005го, а може ще в 2004му був I-Mate SDA на вінмобайлі. Поскільки перейшов я на нього з симбіана, то працювати на ньому комфортно так і не зміг, хоча дуже старався, чесно :huh:

Після того ще був ASUS P525 -- далеко не найгірший девайс на вінмобайлі. З ним я також розстався, і абсолютно про це не жалію.

А розкидатися "паровозами" кожен вміє, а от відвійти в сторони від обох платформ і глянути на історію піддослідних слабо??

Ну чого слабо? Не слабо... Symbian OS взяла свій початок в 1980 році, коли Девід Поттер заснував фірму Psion і зайнявся розробкою операційної системи EPOC. Перші комерційні пристрої з його системою (EPOC16 OS) були випущені в 1991 році. Потім була EPOC32 OS, а в 1999 році EPOC Release 5 була переіменована в Symbian OS 5.0, а одним з перших всесвітньо-відомих девайсів на цій ОС став Ericsson MC218 -- шикарна по тих часах штучка. Пізніше був випущений телефон Ericsson R380 на Symbian OS 5.1 -- апарат, який просто не мав аналогів на той час. Перша Nokia на Symbian OS з'явилась в 2001 році, це була Nokia 9210. Пізніше, в 2003 році, розробка системи поділилась на кілька напрямків. Точніше на ядрі Symbian OS почали розроблятись кілька незалежних платформ -- UIQ (SonyEricsson P800, P900, P910, P990, Motorola A925, A1000), Series 60 (Nokia 7650, 6600, 3230, 7610, Siemens SX1 і інші), Series 80 (Nokia 9300, Nokia 9500, які були найбільш прогресивними бізнес-комунікаторами свого часу), Series 90 (з тачскріном -- Nokia 7700, 7710), і FOMA (апарати на якій доступні тільки для японського ринку). Пізніше платформи Series 80 і Series 90 "відмерли", лишились UIQ (його активно використовують SonyEricsson і Motorola, в свій час використовував BenQ, і був випущений навіть один апарат Nokia для китайського ринку), Series 60 (переіменований в S60, використовується в апаратах Nokia і деяких Samsung) і FOMA, котра в нас практично невідома, так що не будемо її трогати. UIQ і S60 не мають нічого спільного, крім ядра. Абсолютно інший інтерфейс, абсолютно інша політика, абсолютно інша філософія. Практично нічого не виказує в них родичів, окрім розширення дистрибутивів з з софтом (sis, sisx). В 2004 році виходить Symbian OS 9.0, а на початку 2005 -- Symbian OS 9.1, система з новим ядром, з новою політикою безпеки. На базі цього ядра розвиваються платформи S60 3rd Edition і UIQ 3.0. На сьогодні актуальною є Symbian OS 9.2, на базі якої працює платформа S60 Feature Pack 1. Для розвитку системи доклали і докладають руку десятки фірм, багато з яких мають величезний досвід зі створення платформ і інтерфейсів для мобільних телефонів і інших кишенькових пристроїв.

Не знаю правда як там зараз у симбіана останньої версії?? Просто потримав СЕ Р990і чи якось так, да тачскрін, да симбіан. Но явно якось не то.

"я їхав на якійсь машині, да руль, да мотор. но явно якось не то"

те що ти дивився -- це Symbian OS UIQ. І це абсолютно не те, що стоїть в смартах Nokia. В мене особисто був лише один апарат на UIQ -- SonyEricsson P910i. Мені не сподобалось, більше я до UIQ не повертаюсь.

Якщо ви так ображаетесь на один камінець в ВАШУ сторону :huh: .

я не ображаюсь, і це камінець не в мою сторону. Просто будь-які свої слова потрібно підтверджувати фактами.

Тут можна устроїти побоїще, шкода більшість на Симбіані, а ну да комунікатори займають всього кілька процентів ринку :P
хіба це не ще один факт на користь Symbian OS? Незважаючи на всі спроби Microsoft вивести WM в лідери, незважаючи на всі вкладені мільярди, незважаючи на переіменування PocketPC в Windows Mobile (використання розкрученого імені Windows) більшість всеодно обирає Symbain OS. Чого б це?..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевих комунікаторів на вінмобайлі немає :huh:

Зараз цей поріг не нижче 500 у.е. Достойних нижче ну не зустрічав.

Скоро на ринку появиться I-Mate JAMA (http://www.mobile-review.com/phonemodels/i-mate/i-mate-jama.shtml). Достойні характеристики за ціну порядка 300 доларів. Невідомо тільки наскільки зручним буде такий маленький тачскрін.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Scorpio, 2 vanus:

Якщо хочеш вінмобайл -- не збочуйся, і візьми ASUS P525. Щось краще знайти буде дуже важко

P.S. А я вам колись обом пропонував взяти в мене ASUS, а ви носом крутили... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в мене безсоння.

Ого :P

Так можна нормально посперечатися - Плам все серйозно бере до серця, навіть на Вікіпедію сходив ;)

А не знаєш чого на мобайлі стільки мало народу??? А я думав ти трошки розбираєшся чому так, ну що ж поясню.

1. Так прадід Сімби був набагато пізніше РокетПС, Палм теж :) . Але Саме ПокетПС є тільки на КПК, Комунікаторах, навігаторах ну і рідше на смартфонах. Що з цього?? а те що ринок комунікаторів стрімко почав розростатися тільки 1-2 роки назад і зараз займає вроді менше 6%. В той час Нокії-смарти купляють для престижу! І купляють всі і не за того що вони такі новороченні всередині. А того що так прийнято в нашому суспільстві.

2. Тому що багато досі вірить що Вінда маст дай і Гейтс тоже, я згоден з 2-ю частиною на всі 99% з першою по інерції хгоден на 30%.

3. 90% Користувачів навіть не знають що таке комунікатор, коли вони його бачуть то перша думка ого який смартфон :)

4. На мою думку 70-80% не захочуть мати справу з комунікатор бо він або завеликий, або навпаки має маленький екран.

Більше думати не хочу - середина ночі :huh:

А щодо фактів, знаєш все люблю перевіряти сам. Те що мені колись потрібно було мені не могли запропонувати, софт типу сапру, чи тачскріну (без нього я не можу працювати за звичайними смартами, тицяю пальцем по екрану :huh: , слава богу вже і Нокіа після Іфона введе сабж в свої трубки), порівняна відкритість ОС. Прикручують до зверків все що потрібно - маєш глючний БТ стек, нема проблем проставляєш і в тебе зявляється те чого не може бути :)

Так щодо твого I-Mate SDA. да 32 і 200 я вже мовчу про екран. На цьому точно кайфа не зловиш. Ну Асус 525 це вже щось, але ти звик до Сімби і тобі 2 -й раз не "поперло". Наскільки я знаю ти перелопатив весь модельний ряд смартфонів Нокіа - ось тобі і відповідь на твої роздуми АКVSM16.... упс WMVСімба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, ти не правий в своїх судженнях про причини популярності сімби. На мою думку, вона популярна, тому що дає користувачу шалені можливості, але разом з тим не робить користування пристроєм складним. І все. Так, багато в чому WM більш фунціональна ніж Symbian (хоча де в чому і навпаки), але для більшості користувачів таких над-можливостей не потрібно, а питання зручності вирішує все.

Був в мене знайомий, який замовив з Москви Samsung i750, бо побачив його в інтернеті і йому сподобався. Коли апарат приїхав, то він навіть загрузити ОС не зміг, бо не міг зрозуміти що телефон з нього хоче, коли перший раз включається :huh:

Тоді телефон попав до мене. Я ним користувався тиждень, за цей тиждень наставив туди софта, підкрутив то тут то там для зручності, віддав власнику і показав як користуватись. Через день апарат пішов на базар продаватись ;)

Після цього знайомий купив Nokia N93 і без проблем користувався ним два місяці, був задоволений апаратом. Правда потім поміняв спочатку на Nokia 8800 Sirocco, а потім взяв якийсь Samsung слайдер і не може ним натішитись :)

Це приклад того, що смарти на Symbian можуть замінити звичайні телефони, і для їх використання не потрібно напружувати моск (повертаючись до питання про "дикий" інтерфейс). І разом з тим Symbian досить непогана система для advancer user'ів, в якій є дуже багато можливостей, які рядовий користувач не використовує і навіть не помічає. Навіть багатозадачність є :huh:

А причиною того, що я перелопатив весь модельний ряд Нокії не були пошуки менш глючного апарату. Причин дві. Перша -- рух до ідеалу. В кожному наступному апараті були свої "ізюминки" -- чи в дизайні, чи в функціональності, чи в ергономіці. Друга -- я не можу довго користуватись одним і тим же телефоном -- він стає мені нецікавим. Це мої персональні таракани :)

І разом з тим мене не тягне перлопатити весь модельний ряд I-Mate, HTC, HP чи ще когось, хто виготовляє WM-смарти чи комунікатори (до речі, ти в курсі хто запровадив термін "комунікатор" і який девайс самий перший так називався? :P)

Майже ідеальний апарат на сьогодні -- Nokia N95. Є кілька нюансів в ергономіці і якості зборки, слабка батарея, слабкий GPS. Все інше в апараті справді вражає.

Щодо WinMobile... Можливо коли вийде який-небуть WM 7.0 чи 8.0 я знову спробую її як альтернативу Symbian OS. Боюсь тільки що альтернативний апарат від самої Нокії вийде раніше, ніж дрібномягкі зможуть запропонувати щось дійсно варте моєї уваги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що варто цю тему закривати, бо всеодно ніхто нічого нікому не докаже, а vanus може зробити висновки по свому запитанню з вже написаного тут і в інших топіках :huh:

але даю можливість Songoku відповісти, щоб потім мене знову не звинуватили, що я прикриваюсь правами модератора :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трошки поспав, появились нові думки :P

слава богу вже і Нокіа після Іфона введе сабж в свої трубки
по-перше, не потрібно забувати про Nokia 7700/7710 на платформі Series 90, в яких сенсорний дисплей давно є. По-друге, Nokia вже давно говорить, що інтерфейс S60 фактично підтримує сенсорні дисплеї починаючи з Symbian OS версії 9.1, але поки не реалізувала його в комерційних продуктах. По-третє про "після Іфона" можеш покурити ТУТ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...