Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ну то хлопці підскажітьтоді одне

якщо все (1,2,4) мене задовільняє в нокії то підскажіть телефон нокія з якого було б більш зручно читати (3) (до 400 баксів).

а то от ніяк не получається знайти.

чи мені купити 6120 за 300 баксів і курити КПК наприклад за 150 баксів і читати на ньому і купа всього іншого.

або

купити в діфото Е65, але він тормознутий трохи але читати то очі повилазять..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дам поюзать Е65.

Но экран в N80 покруче будет, хотя там отпадает пункт 1. У меня трое-четверо суток держит.(причем включенный блютух как-то мало влияет почему-то)

Ну и цена упала до 350(помним про карту 2Гига?) в связи с падением на рынке.(но пленку с экрана еще не сдер :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

N80 дуже тормознутий. Якраз через те, що в нього екран 416х352 точок, а проц досить повільний. І батарея там сідає на раз-два, так що почитати можно, але повільно і не довго :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

E61 (E61i) - екран 320х240, десь, по-моєму, 2,8 дюйма діагональ. Один з найбільших в мобілках, читати на ньому буде найкраще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читати-то краще, але і кишеня під нього потрібна ого-го :huh:

Ідеальний варіант -- Nokia N95. Купити за 650 баксів вже реально. І дисплей великий (2.6"), і проц шустрий, і камера модна (5 мп, автофокус), і WiFi, і купа інших наворотів. Рекомендації кращих собаководів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Сьогодні грався Гнусмасом і710.

2. Тачскрін працював чудово. Телефонна частина апарата без проблем за допомогою пальців юзалась, відклик миттєвий. все без проблем набирається, дзвониться, вишукується в зап.книжці. звичайно без чарівної палички не обійдешся коли захочеш ввести контакт а саме імя чи там прізвисько.

3. фотоапарато теж дуже зручне.

4. Але що кидається зразу це вага апарату. він легенький і складає враження досить хрупкої речі. дуже ніжний на вигляд хромований ободок. Думаю багато хто стикався з тим як таке злізає з пласмаси в короткий термін особливо коли на кантах апарата.

5. КПКашна частина сильно не вивчалась все на перший погляд як в звичайному віндовс мобайлі.

6. Екран великий і якісний, яскравий. От якби до нього ще б захисну прозору кришку то було б люкс. Адже в деяких випадкаш (як на мене) хочеться її.

Зразу скажу що з таким апаратом на будові робити нема чого побється, обдереться а саме перше то побється екран.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Сьогодні грався Гнусмасом і710.

2. Тачскрін працював чудово. Телефонна частина апарата без проблем за допомогою пальців юзалась, відклик миттєвий. все без проблем набирається, дзвониться, вишукується в зап.книжці. звичайно без чарівної палички не обійдешся коли захочеш ввести контакт а саме імя чи там прізвисько.

3. фотоапарато теж дуже зручне.

4. Але що кидається зразу це вага апарату. він легенький і складає враження досить хрупкої речі. дуже ніжний на вигляд хромований ободок. Думаю багато хто стикався з тим як таке злізає з пласмаси в короткий термін особливо коли на кантах апарата.

5. КПКашна частина сильно не вивчалась все на перший погляд як в звичайному віндовс мобайлі.

6. Екран великий і якісний, яскравий. От якби до нього ще б захисну прозору кришку то було б люкс. Адже в деяких випадкаш (як на мене) хочеться її.

Зразу скажу що з таким апаратом на будові робити нема чого побється, обдереться а саме перше то побється екран.

ну на будівництво краще щось прогумоване, протиударне. Але ж ти не прораб, щоб на роботах будівельних бути весь час. Та й дороги не класичне будівництво!

А щодо Екрану це міф. Має бути досить велика висота щоб екран тріснув. Зазвичай амортизує, тріскається корпус, якщо пластік. Якщо метал, то апарат просто елегатно розпадається на кришку, акум, апарат. Якщо розлітається корпус і лопає екран від падіння з 2м, то телефон не має каркасу =(, тобто є швидше декоративно-гламурним.

Приблизна висота польотів моїх апаратів 1,5м (кишення куртки).

3.ЬІ. Щодо того що витримуває середньостатистичний КПК чи комунікатор дізнався в майстра, що їх постійно ремонтує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ура! :D

офіційна прошивка на WM 6.0 для і710-го (такого хто забув - http://www.sokol.ua/a16.html ) - http://upload.com.ua/get/900010697

шиється кабелем з комплекту без проблем, (але бекап все одно зробіть на всякий)

перешився кабелем з комплекту за 10 хв. як на мене набагато швидше працює інтерфейс, все просто літає... порадувало що оновили профілі на інтернет українських операторів моб.зв'язку - де я колись грався з точками, логінами і т.д. - тепер просто вибрав оператора і все автоматом. з'явилась можливість шифрування даних на карті пам'яті "на льоту".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

юзаю цей телефончик вже 5-й місяць....проблем не було і немає, одне що не подобаеться...рінг затихий....десь в сумочці лежить, а я не чую.....глуха мабуть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...