Перейти до змісту

[продам] Новий смарт Lenovo P780 (в наявності)


timoha2010

Рекомендовані повідомлення

Продам новий смартфон Lenovo P780 , характеристики можна оглянути тут , комплектація повна + плівка на екран і чохол-бампер в подарунок.

Ціна 2399 грн.

099-555-92-52 , 067-332-39-83

lenovo_p780_resize.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка гарантія?

Гарантії немає, телефон придбаний в Китаї, повернення коштів при виявленні заводського браку протягом 3 днів,

хоча з тих леново , що продались, проблем не було ще з жодним. Невеликий торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, чи він такої ж якості як ті що продаються в магазинах по 3200 грн ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты всерьёз думаешь, что для поставок в магазины на китайских заводах запущена отдельная линия сборки телефонов? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты всерьёз думаешь, что для поставок в магазины на китайских заводах запущена отдельная линия сборки телефонов? :D

Мене взагалі цікавить чи їх завод робить ? :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, чи він такої ж якості як ті що продаються в магазинах по 3200 грн ?

Якщо , скажімо на Стилусі є якийсь телефон з різною гарантією і різною ціною-то це один і той самий телефон. Просто в гарантію закладаються риски поломки і відповідно збільшується ціна.

І чисто логічно, чим більша накрутка від гуртової ціни- значить більші риски поломки.

Приміром айфон продається з накруткою 200 грн на 5 000 грн. Бо він не поламається і буде актуальним 3-5 років.

Р780 продається з накруткою від 400 до 1000 грн на 1900 грн.Бо ..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене взагалі цікавить чи їх завод робить ? :_06:

Смешной ты :)

Конечно же нет. Одесситы. На коленке. На Малой Арнаутской :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, чи він такої ж якості як ті що продаються в магазинах по 3200 грн ?

Якщо , скажімо на Стилусі є якийсь телефон з різною гарантією і різною ціною-то це один і той самий телефон. Просто в гарантію закладаються риски поломки і відповідно збільшується ціна.

І чисто логічно, чим більша накрутка від гуртової ціни- значить більші риски поломки.

Приміром айфон продається з накруткою 200 грн на 5 000 грн. Бо він не поламається і буде актуальним 3-5 років.

Р780 продається з накруткою від 400 до 1000 грн на 1900 грн.Бо ..........

Ось це толкове роз'яснення, а то всім аби "поляляляля". Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чисто логічно, чим більша накрутка від гуртової ціни- значить більші риски поломки.

Приміром айфон продається з накруткою 200 грн на 5 000 грн. Бо він не поламається і буде актуальним 3-5 років.

Р780 продається з накруткою від 400 до 1000 грн на 1900 грн.Бо ..........

Ты не видел поломанных и глюкавых яблофонов? ;)

Всё проще. Намного. Не много найдёшь идиотов, готовых заплатить на 2-3 тысячи больше за эту железяку ;)

А, например, А390 продаётся с такой накруткой, что можно купить два таких телефона и ещё даже чуть-чуть останется ;)

Логика не в риске поломки, а в том, что глупо продавать телефон с параметрами "брендового" намного дешевле "бренда". Некоторые зажмут 300-500 грн и купят Леновку (действительно, чего переплачивать за лейблу "Гнусмас" или "НТС"), а некоторые, кто более капризен, возьмут "бренд". Но прибыль от перенакрученных "дешёвок" явно больше. Поэтому никто и не хочет зарабатывать одинаковую сумму на "коленочнособранном" и "хендмейдном" аппарате - тем более когда пипл хавает эту самую накрученную цену ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айфонів я розібрав штук 50 , Леново одного. А 800.

Враження приблизно як між Мерседесом та Ладою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене P770, батарея (3500 мАч) тримає як для смартів дуже довго. А скільки надгризок тримає? А самсунь? Апарат класний, брав тут на борді, літом. Система стоїть 4.1, але якась спецефічна - відсутня реклама.

Гляньте на скріни, скільки зарядок в місяць, статистика за 3 останні місяці. Леново нормальна фірма. Я взагалі дотримуюсь принципу простіще-краще. Іноді всілякі "навороти" ніхто не використовує, а вартість збільшена виробу. А щодо мерседеса, так він теж ламається, але вартість ремонту буде така, зо можна новий ВАЗ купити. В багатьох випадках, власники відразу відмовляються від "лишнього", коли ціну взнають (АБС, кліма і т.д.)

post-3019-0-24091500-1388360811_thumb.jp

post-3019-0-87633600-1388360818_thumb.jp

post-3019-0-08617300-1388360827_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айфонів я розібрав штук 50 , Леново одного. А 800.

Враження приблизно як між Мерседесом та Ладою.

херня эта Ваша заливная рыба(це я про айфон) і не треба тут розказувати розібрав штук 50, а тут один леново, просто є фанати айфона яких я не розумію, платити такі гроші, а з кожним поколінням яблука отримувати постійно одне теж саме, а в леново і начиння достойне і батарейку хорошу запихнуть, на практиці провірено п770 - батарейка до тижня тримає(це суто при розмовах по телефону, смс) при постійних вай-фаях, іграх і т.д -два дні! не кожен телефон при дуже активному його використанні навіть 1-днем похвастатись не може!!! так що робіть висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між леново для європейського та китайського ринків різниця існує. Різні GSM-модулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось служив , або працював у авіції, то знає, що таке шплінти, наприклад.Це коли кожна гаєчка має отвір і пропущений через неї дріт, так що вона ніколи не відкрутиться, при будь яких трясках.Це зовсім інший рівень збірки, ніж авто скажімо.

Так само в айфоні розєми прикручені, або залиті силіконом, або мінімум стоять ущільнювачі.

Для мене по якості апаратної частин йдуть

1- айфон

2-самсунг,нтс,соні ,нокіа,хуавей

3-флай,лж,престіжіо

4- леново,зопо,алкатель(він же тхл)

5-нонейм

І ще дещо про айфони. Нормальна бв у Штатах коштує дрожче ,ніж у нас.Бо те, що продають в нас, це вже перебрані та відновлені зламки, котрі викинули в Америці.Нічого дивного,що в них щось барахлить.

Щиро прошу вибачення у ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще дещо про айфони. Нормальна бв у Штатах коштує дрожче ,ніж у нас.Бо те, що продають в нас, це вже перебрані та відновлені зламки, котрі викинули в Америці.Нічого дивного,що в них щось барахлить.

Щиро прошу вибачення у ТС.

Чим докажеш? Інформацію в студію.

З іншого боку, що означає "вже перебрані", ким, як і де? Я дуже сумніваюсь, що є декілька технологічних ліній, які різняться якістю. Знову ж таки, якщо перебрані, значить якість виробництва "кульгає" і немає лінійності випуску товару (сьогодні норма, завтра ні, чи як?).

Як на мене самі заплутались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перебрані значить , що американець його викинув, бо цим телом вінзапустив у стіну, взнавши нові курси акцій, або впав разом з ним з Ніагарського водопаду, або ще купа причин викинути побитий айфон. І в них, а ще більше в нас є купа людей ,які їх ПЕРЕБИРАЮТЬ ( ставлять нові корпуса, екрани , плівки і тд) і продають процентів на 10% дешевше , ніж аналогічні не биті.

Я нікому нічого не доказую, просто інформую.

Людди, котрі в нас цим займаються не уповноважували мене давти їх адреса ,явки та контактні номери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В багатьох випадках, власники відразу відмовляються від "лишнього", коли ціну взнають (АБС, кліма і т.д.)

post-158-0-43662300-1388416220_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між леново для європейського та китайського ринків різниця існує. Різні GSM-модулі.

Модулі однакові. Прошивки різні.

Я 780 привіз з Китаю собі. Прошили за 10 хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...