Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

Зустрічайте OTT від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі"

то тіки у ваших клієнтів працює? на інших провайдерах ні?

Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь не можу скачати плейлист - вдень пробував на роботі, то закачка починалась. А зараз просто на головну перекидає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли ж вже за два обіцяних роки, покриється ліва сторона? У Вас ще права над трассою не накрита.

Права сторона накрита давно. За Вашу сторону скоро візьмемося.

Ну немає вашої мережі по вул. Луцькій, права(парна) сторона. Над трассою по опорах Ресу. Немає ваших кабелів. Чи Вам фото надіслати? Бо ви так стверджуєте зворотнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли ж вже за два обіцяних роки, покриється ліва сторона? У Вас ще права над трассою не накрита.

Права сторона накрита давно. За Вашу сторону скоро візьмемося.

Ну немає вашої мережі по вул. Луцькій, права(парна) сторона. Над трассою по опорах Ресу. Немає ваших кабелів. Чи Вам фото надіслати? Бо ви так стверджуєте зворотнє.

Якщо над дорогою немає кабелю, це не означає, що нікого з тієї сторони ми не можемо підключити.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А село Баїв Луцький Район не плануєте підключати.

Змінено користувачем @leg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічайте OTT від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі"

другий вечір підряд запускаю. Перші хвилин 10 норм, потім починає гальмувати. Що з компа, що з телевізора. Пічалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічайте OTT від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі"

другий вечір підряд запускаю. Перші хвилин 10 норм, потім починає гальмувати. Що з компа, що з телевізора. Пічалька.

При прогляданні ТВ, торент чи завантаження файлів часом не включено?

А село Баїв Луцький Район не плануєте підключати.

Плануємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічайте OTT від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі"

другий вечір підряд запускаю. Перші хвилин 10 норм, потім починає гальмувати. Що з компа, що з телевізора. Пічалька.

При прогляданні ТВ, торент чи завантаження файлів часом не включено?

А село Баїв Луцький Район не плануєте підключати.

Плануємо.

А коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли ж вже за два обіцяних роки, покриється ліва сторона? У Вас ще права над трассою не накрита.

Права сторона накрита давно. За Вашу сторону скоро візьмемося.

Ну немає вашої мережі по вул. Луцькій, права(парна) сторона. Над трассою по опорах Ресу. Немає ваших кабелів. Чи Вам фото надіслати? Бо ви так стверджуєте зворотнє.

Якщо над дорогою немає кабелю, це не означає, що нікого з тієї сторони ми не можемо

підключити.

Ну здивуйте мене. Зробив сьогодні заявку на підключення, права покрита сторона над трассою. Сказали розглянуть технічну можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час користуюсь послугами в Гіркій Полонці. ВОМ приємно дивують якістю інтернету та й цінами

Змінено користувачем Абдул-Хамид
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли ж вже за два обіцяних роки, покриється ліва сторона? У Вас ще права над трассою не накрита.

Права сторона накрита давно. За Вашу сторону скоро візьмемося.

Ну немає вашої мережі по вул. Луцькій, права(парна) сторона. Над трассою по опорах Ресу. Немає ваших кабелів. Чи Вам фото надіслати? Бо ви так стверджуєте зворотнє.

Якщо над дорогою немає кабелю, це не означає, що нікого з тієї сторони ми не можемо

підключити.

Ну здивуйте мене. Зробив сьогодні заявку на підключення, права покрита сторона над трассою. Сказали розглянуть технічну можливість.

Розглянемо та підключимо, тільки без істерики...

Зустрічайте OTT від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі"

другий вечір підряд запускаю. Перші хвилин 10 норм, потім починає гальмувати. Що з компа, що з телевізора. Пічалька.

При прогляданні ТВ, торент чи завантаження файлів часом не включено?

А село Баїв Луцький Район не плануєте підключати.

Плануємо.

А коли?

Не можу поки відповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто істерики і не влаштовував. А чому мені сказали при подачі заявки, що роутери асус конфліктують з Вашим обладнанням. Чи не важливо, який роутер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто істерики і не влаштовував. А чому мені сказали при подачі заявки, що роутери асус конфліктують з Вашим обладнанням. Чи не важливо, який роутер?

Гіршого роутера ніж Асус ми не бачили, якщо сильно Вам хочеться - ставте. Але все ж рекомендуємо роутери TPLINK.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Асус, початку дуже сильно нервувався через те, що роутер постійно висів. Потім обновив прошивку - всі глюки пропали. Спробуйте теж саме!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Асус, початку дуже сильно нервувався через те, що роутер постійно висів. Потім обновив прошивку - всі глюки пропали. Спробуйте теж саме!!

Вам повезло, іншим не допомагають навіть танці з бубном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гіршого роутера ніж Асус ми не бачили, якщо сильно Вам хочеться - ставте. Але все ж рекомендуємо роутери TPLINK.

Цілком згідний з даною думкою!!! Всі роутери асус непотріб... І від провайдера це не залежить... ІМХО

P.S. Ще до асуса можна добавити таку гадость, як Tenda

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Ще до асуса можна добавити таку гадость, як Tenda

може треба дивитись в свою сторону, а не в сторону виробника заліза? я не про якість послуг провайдера, а про те, що в мене на одній з точок, стоїть Tenda, сама дешева (куплена років 4 тому, пров - київстар), постійно тримає 7 девайсів по wifi і за ці 4 роки, ну може разів 5-6 прийшлось просто перезавантажити. І на другій точці є TP-Link, одна з самих нових моделей, так тут, не зважаючи на три антени - дальність не набагато вища ніж у "тенди", а перезавантажують його два-три рази в день (регулярно), бо просто вісне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто істерики і не влаштовував. А чому мені сказали при подачі заявки, що роутери асус конфліктують з Вашим обладнанням. Чи не важливо, який роутер?

Гіршого роутера ніж Асус ми не бачили, якщо сильно Вам хочеться - ставте. Але все ж рекомендуємо роутери TPLINK.

Якби купував новий, то не було б проблемою. А так роутер асус вже давно є і працює. Не хочеться ще один купувати. Час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo

я говорю так бо не взяв це з потолка, опит спілкування з роутерами досить великий... Даний роутер зненавидів з тих пір коли через деякий час роботи в мережі починає дуже жорстко флудити і ложити вищестояще обладнання... Зазвичай через 3-6 місяців роботи.

А за 3-6 раз перезавантажити за 4 роки це щось з розділу фантастики... Хоча хз можливо вам дуже повезло, судити не беруся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за 3-6 раз перезавантажити за 4 роки це щось з розділу фантастики...

так і є, якщо не враховувати раз-два на рік, коли провайдер щось робить (типу, з обладнанням), та коли вирубало електрику, теж раз-два на рік...

сам в шоці що таке, гавно досить недорого обладнання і так добре працює ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за 3-6 раз перезавантажити за 4 роки це щось з розділу фантастики...

так і є, якщо не враховувати раз-два на рік, коли провайдер щось робить (типу, з обладнанням), та коли вирубало електрику, теж раз-два на рік...

сам в шоці що таке, гавно досить недорого обладнання і так добре працює ))

Щаслива Ви людина... тьфу-тьфу, щоб не наврочити... Бо я тенд перекрутив десь з 20-к 316-х... і одна непотріб... Одного помню перешивав офф прошивкою, яку качав з їх же сайта відповідної ревізії і він здох вмер (щоправда раз тільки такий казус був, але розвеселив бо вже був достав той роутер)... Одні лампочки тільки світились не на що більше не реагував... Оставили на ялинку в якості гірлянди повісити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміїнець ліва сторона, в вівторок по вул.Луцькій над трассою нарешті проклали оптичну магістраль .Коли буде можливість підключити інет, бажано вкажжіть реальні дати чи дату? Народу не терпиться. Чи будуть у Вас модеми з WIFI? Знаю що такі існують. Чи можливе підключення зі своїм модемом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміїнець ліва сторона, в вівторок по вул.Луцькій над трассою нарешті проклали оптичну магістраль .Коли буде можливість підключити інет, бажано вкажжіть реальні дати чи дату? Народу не терпиться. Чи будуть у Вас модеми з WIFI? Знаю що такі існують. Чи можливе підключення зі своїм модемом?

Можливість підключення буде приблизно через тиждень.

У нас оптичні термінали без підтримки Wi-Fi.

Можливість підключення зі своїм оптичним терміналом відсутня, з Вашої сторони тільки докуповлюється Wi-Fi роутер (при потребі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...