Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хуже по параметрам чем 525 итд мое мнение отстой

Читай внимательно топики в гаджетах етот апарат уже коментировали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хуже по параметрам чем 525 итд мое мнение отстой

Читай внимательно топики в гаджетах етот апарат уже коментировали

Тримав в руках, якість корпуса дуже слабенька - впаде, шукай новий. Взагалі для себе визначився, Асус поки брати не варто. Варто дивитись в сторону іменитих брендів, які знають як зробити комунікатор і щоб як найменше вернулося назад! <_<

3.ЬІ. Як для початку згодиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, а кто у нас тут коммуникаторный бренд? нокия что-ли со своими "пеналами" девятой серии? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ASUS, по твоему мнению не бренд? ;)

Бренд, але комунiкатори роблять недавно до того - тiльки КПК.

Просто тримав в руках. Якби не було лого, то сказав би що Кiтай. Порiвняти з тим що я тримав за все життя, це найгiрше виконання корпусу :ok2: Даже мiй Е-тен i то краще виглядає.

Все написане моє ИМХО практичного порівняння виконання!!

2Shkoder Нокіа зло. В мене була тільки 1-на Нокіа 5100!

А взагалі ж ти завжди на мобайлі сидів! Я теж! Асус бренд, але корпуса в них явно щас не дуже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот уж что китайщина, так это E-Ten.. особенно старые модели :) ASUS 505 тоже был не ахти, но к 525 подогнали качество. уже год прошел, а ничего и нигде не протерлось, не скрипит, все работает. сборка на пять с плюсом, как и эргономика + дизайн. может в 526/527 снова качество упало, я не в курсе, в руках пока не держал.

btw, вот что пишет по поводу P525 авторитетный mobile-review :

Внешний вид Asus P525, вне всяких сомнений, заслуживает отдельного внимания. Дизайнерам компании удалось сделать аппарат привлекательным, дорогим. Этот эффект достигается за счет использования качественных материалов, элементов из металла, вставки из глянцевого пластика.

и я с ними полностью согласен gallery_32_26_827.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот уж что китайщина, так это E-Ten.. особенно старые модели :) ASUS 505 тоже был не ахти, но к 525 подогнали качество. уже год прошел, а ничего и нигде не протерлось, не скрипит, все работает. сборка на пять с плюсом, как и эргономика + дизайн. может в 526/527 снова качество упало, я не в курсе, в руках пока не держал.

btw, вот что пишет по поводу P525 авторитетный mobile-review :

Внешний вид Asus P525, вне всяких сомнений, заслуживает отдельного внимания. Дизайнерам компании удалось сделать аппарат привлекательным, дорогим. Этот эффект достигается за счет использования качественных материалов, элементов из металла, вставки из глянцевого пластика.

и я с ними полностью согласен gallery_32_26_827.gif

Згоден. 525 не тримав. КПК від Асуса були одні з найкращих.

Повторюся 526 порівняно з моею тайванщиною (спеціально подивився) просто ну ніякий. Стиснув - скрип, якось все розшатано.

Треба буде зробити зліт юзерів зверків і все перещупати, обсудити, да і взагалі експірієнсом обмінятися. Пятниця + пиво + компашка - ммм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говоришь скрипит 526? хм.. гложет меня подозрение, что 525 вообще был рекламной акцией, на которую некоторые успели :) а потом выпуск "рекламной продукции" срочно прекратили, чтобы основные продукты не загораживать gallery_32_26_784.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжий обзорчик: http://sotovik.ru/catalog/reviews/Asus_P526-rev.html

Хочу тільки сказати, що я не погоджуюсь з висновками, зроблені в цій статті. З яких пір і для кого GPS важливіший ніж WiFi? Якщо зовнішніх GPS модулів на ринку вже валом, то знайти SDIO WiFi-модуль зараз практично неможливо. Час автономної роботи набагато важливіший за потужний процесор? Туфта! Самий швидкий процесор можна перевести в "економічний режим" -- тормозний, але довгограючий. А TI OMAP 200MHz ніхто і ніколи не розжене до рівня xScale PXA270 400MHz. До того ж P525 і так не страждає від надто малого часу автономної роботи, і це при тому що в мене завжди був включений режим Turbo і підсвітка дисплея майже завжди була на максимумі. Так що якби я зараз обирав між P525 і P526, то однозначно обрав би перший. І габарити мене при цьому абсолютно не лякають, до того ж не такий він вже і великий, якщо порівнювати з девайсами попередніх поколінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно согласен с Пламом. GPS-модуль размером со спичечную коробку можно довольно недорого приобрести практически везде, и тянуть он будет на порядок лучше, чем встроенные в коммуникаторы (реально сравнивал), кроме того, легко можно связать не только с коммуникатором, а и с любым PDA, и с ноутбуком - удобнее на порядок.

О процессоре не буду - и так сказано слишком много. Если в двух словах, то 200 Мгц для нового устройства на сегодняшний день - архаизм ИМХО.

Насчет качества сборки - Шкодер таки прав :) Ничего не скрипит, краска не вытерлась еще НИГДЕ, обилие металлических частей радует. Я за P525.

ЗЫ: И дисплей 2,8 против 2,6 у P526 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может и себе до Р525 проапгрейдиться?

вы все так вкусно рассказываете :)

ЗЫ: только нах он мне? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти спробуй -- і ти один з нас, бо до хорошого швидко звикають... :)

любов з першої дози.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти спробуй -- і ти один з нас, бо до хорошого швидко звикають... :dont:

любов з першої дози.... ;)

то, что вы наркоманы со стажем я в курсе... :(

но тут еще и Т650 на взлете, так что я еще не знаю, толи курить, толи с вами колоться

почитал про Р526. чего-то в нем не то. да и смотрится Р525 посимпотишнее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

T650 -- це навіть не трава, це так, колеса аскорбінки ;)

в того ж SonyEricsson є моделі набагато цікавіші, але це тема для окремої гілки :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну GPS штука така, що якщо вона вже є її не може не бути ;) О загнув.

Архікорисна штука - ловити спутнегі.

Але чомусь зовнішніх ГПС не люблю. Люблю коли все в 1-му. Тому і таскаю 2 комунікатора :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не згідний з Пламом, на мою думку ГПС більш потрібний в комунікаторі чим ВІФІ :)

ЗІ І до речі на даний момент вбудовані ГПС-приймачі нічим не гірші за зовнішні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GPS-приймачі всеодно які -- вбудовані чи зовнішні. А от WiFi зовнішній не прикрутиш. Так що краще взяти з вбудованим WiFi і прикрутити зовнішній GPS :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше порівнювати 525 і 526 просто не можливо апарати зовсім різні, по друге 526 не є продовженням 525 їх обєднує тільки наявність міні клавіатури, по третє 526 та 527 як на мою думку на увагу не заслуговують, асус перевіряє як буде діло з продажом комунікаторів з 200 мегагерцовими процесорами ІМХО, а якщо цікаво то продовженням 525 є 750 який має зявитися через кілька місяців в Росії і згодом в Україні :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

750 який має зявитися через кілька місяців в Росії і згодом в Україні :(
якщо повториться ситуація, яка була з P525, то він з'явиться спочатку на Україні, а через кілька місяців -- в Росії :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

750 який має зявитися через кілька місяців в Росії і згодом в Україні :)
якщо повториться ситуація, яка була з P525, то він з'явиться спочатку на Україні, а через кілька місяців -- в Росії :)

Буде прикольно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...