Перейти до змісту

Тупізна америкосів


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

до очго тут тупість?

це є різні культури.

а вони й направду різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

совершенно верно - никакой тупости, так уж они понимают. я вот например до сих пор не вьехал в бейсбол, хотя он упоминается в половине пендосских фильмов. может написать об этом статью :)

ps. не говоря о том, что вырезка в оригинальной мессаге бОльший баян, чем мeдвeд, свидетель и чумазик вместе взятые

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне до чого я й веду - якщо вони не знають нашої культури як можна сказати що цей сценарій писав шизофренік..

Чомусь я не помічав що більшість американських фільмів не подобається форумчанам..

Forever Autumn

в Американців вся історія налічується якимось 200-300 років - (не рахуючи відкриття Америки Колумбом 500 років тому)

я вів до того - що в них нема казок - в них є Фредді Крюгер

нема казкових персонажів що заради кохання ідуть на все що завгодно - в них є Супермен - який явно не земного походження і надто могутній) -для них це норма..

зате в них є "КітПес" - істота яка має голову кота з одніє та голову собаки з іншого боку... (як ця істота какає - не зрозуміло )моя 3-річна дочка спитала)

Тому перш ніж сказати що це шизофреніки та олігофрени з аутистами писали сценарій та знімали кіно (у 64-му таких понять не чули у СРСР) - варто було б - поцікавитися

історією та фольклором..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того - просто прикро -що фільми на яких виросло НЕ ОДНЕ ПОКОЛІННЯ дітей - так засрали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З наївної казки для дітей зробили шизофренічний фільм з елементами брутального фентезі :) бугага

2 Zheny@ згідний америкоси не мають свого фолку! Про корінних американців (індіанців) мовчу бо то вже давно забута культурна ланка в Америці... Вони немають фолку бо не мають своєї нації, бо населяють країну багато різних національностей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фолку вони не мають.

зате вміють жити -- принаймі середньостатичний американець. в школі їх не вчать теорії -- максимально наближена до життя практика -- хоча в загальному розвитку через це і є проблеми))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина риса яку мені хочеться в них запозичити - ПАТРІОТИЗМ і цього у них не відняти....

а у всьому іншому - Усама Бін Ладен їм президентом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От самому стало цікаво, чи це правда. Почитав на IMDB . Там є купа різних коментарів, і не всі такого плану як описано вище. Просто журналіст вдало вибрав окремі "перли" і відвідно їх обставив. А обсирання і нерозуміння фільмів є і у нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони не збираються і не зможуть зрозуміти нашу культуру, а ми навпаки моторно хаваємо і розуміємо все їхнє.......... справді вони тупі.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...