Перейти до змісту

Amazon Kindle Paperwhite


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Подумую прикупити даний девайс http://rozetka.com.ua/amazon_kindle_paperwhite/p233214/. Поділіться враженнями, хто користується. Можливо хтось знає де в Луцьку можна придбати гаджет та чи є СЦ в нашому місті?? Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь таким девайсом. Загалом все влаштовує, але це минулорічна модель, 119 баксів у США, цьогорічна (ззаду пише не KINDLE а Amazon, це зовнішня різниця, всередині теж зміни).

Я взагалі сумніваюсь, що на цей девайс в Україні є офіційний сервіс))), на них навіть російсько, не те, що української мови, нема)

Можу продати свій, б/у)))) Собі візьму новий, але різниця між ними не критична.... і цей влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б дуже радив ще розглянути варіант BN Nook Simple Touch with Glowlight. екран не HD, як у Kindle, але загальне враження від рідера, наявність слота для карт пам"яті і можливість встановлення альтернативної "прошивки" робить його дуже "гнучким" у використанні гаджетом. на Розетці до нього ще й обкладинку фірмову BN дають у подарунок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та екрани, наскільки мені відомо там однакові, е-інк. Наявність слоту для карток - перевага сумнівна, на 2 гіга внутрішньої пам'яті Кіндла Ви закачаєте стільки книг, що аби прочитали.

А ось, що суттєву має перевагу, в Нука, це наявність фізичних кнопок для перегортання сторінок. Нук - обрізаний анроїд, Кіндл, здається, лінукс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беру не для себе - в мене дружина полюбляє читати, зараз в неї Prestigio (точну модель не пам'ятаю) кольорова (там і фотки, і відео, і мп3 ...). Каже що від престіжіо вже дуже очі втомлюються, тому й націлила мене на цей амазон, бо їй нарозповідали, що з неї дуже добре читати і вона максимально наближена до тексту надрукованого на папері. Ось і цікавлюсь чи це дійсно так. Мене теж не дуже влаштовує її "мінімальний" функціонал - немає підтримки djvu,карт пам'яті, рос та укр мови в меню. Також мене трохи засмучує неможливість сервісного обслуговування в разі чого. Але очі дорожчі за ці всі недоліки, тому якщо дійсно правда те, що кажуть про її дисплей та підсвітку - прошу підтвердити чи розвіяти.

PS Цікаво, як "Розетка" поступає у гарантійних випадках?? Невже відправляє в штати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по-перше, це електронна книга, і вона, як для електронної книги відповідає всім вимогам, мова не проблема, слова типу: меню, бек і т.п. думаю розберете, про карту пам'яті писав, надумана перевага, а для очей дійсно дуже класно.

З приводу сервісного обслуговування, скажу наступне. Таким, як воно має бути згідно чинного законодавства на Розетці Ви його в принципі не отримаєте.

Наприклад, маю проблеми з телефоном, придбаний на Розетці, звернувся в Рем-Сервіс, для ремонту, відправляють на Київ, повернеться ДЕСЬ))) через місяць. Ні про які два тижні мова навіть не йде, на підміну, звичайно, нічого не дають. А Амазон ніякого оф. представництв в Україні не має, тому, авторизований сервіс, я сумніваюсь, що присутній.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та екрани, наскільки мені відомо там однакові, е-інк.

у екранів різна роздільна здатність і у NOOK - E-Ink Pearl, а у Kindle - E-Ink Carta.

Наявність слоту для карток - перевага сумнівна, на 2 гіга внутрішньої пам'яті Кіндла Ви закачаєте стільки книг, що аби прочитали.

більшість, як і я, вважають за перевагу

Нук - обрізаний анроїд

і це перевага ІМНО

націлила мене на цей амазон, бо їй нарозповідали, що з неї дуже добре читати і вона максимально наближена до тексту надрукованого на папері.

будь-яка книжка з нормальним E-Ink дисплеєм буде зручна для читання. майже всі, так звані, електронні книжки з кольоровим екраном - це TFT, яке жодним чином не пристосоване для тривалого читання.

націлила мене на цей амазон, бо їй нарозповідали, що з неї дуже добре читати і вона максимально наближена до тексту надрукованого на папері. Ось і цікавлюсь чи це дійсно так. Мене теж не дуже влаштовує її "мінімальний" функціонал - немає підтримки djvu,карт пам'яті, рос та укр мови в меню.

в NOOK ця проблема вирішується дуже просто завдяки ОС Android, яка на ній встановлена. тут гугл допоможе

Також мене трохи засмучує неможливість сервісного обслуговування в разі чого. Але очі дорожчі за ці всі недоліки, тому якщо дійсно правда те, що кажуть про її дисплей та підсвітку - прошу підтвердити чи розвіяти.

PS Цікаво, як "Розетка" поступає у гарантійних випадках?? Невже відправляє в штати??

навіть зважаючи на повну відсутність офіційного сервісу на Kindle та NOOK, в нас вони користуються шаленою популярністю і особливо масових скарг на проблеми в їх роботі в неті особисто я не зустрічав

до речі, з"явився новий NOOK, але перші відгуки про нього не дуже тішать. сумнівне оновлення вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amazon - Amazon's 6" E Ink Pearl display with optimized font technology, 167 ppi, 16-level gray scale

1024x758 в нового, 2013 рік та в старого, ну так пишуть, я не читав - http://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_Kindle

Nook - Resolution: 600x800 http://www.barnesandnoble.com/p/nook-simple-touch-with-glowlight-barnes-noble/1108046469#nook-commentary-features-1

ТОЧНО, а я не знав, якщо чесно.

Ну в такому випадку навіть мови нема, тільки Кіндл.

більшість, як і я, вважають за перевагу

Ну зрозуміло, що краще, коли слот є, я б теж від нього не відмовився, але якщо внутрішньої пам'яті вистачає з головою))))

Roman_1984 (29 листопада 2013 - 11:59) писал: Нук - обрізаний анроїд і це перевага ІМНО

Мені здається, що більшості, які книгу використовують за прямим призначенням - читають, по барабану, що там стоїть.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що більшості, які книгу використовують за прямим призначенням - читають, по барабану, що там стоїть.)

Ну чому. Мені зручно, коли є встановлений Cool Reader, котрий має дуууууже гнучкий список налаштувань. Можна налаштувати, як хочеться і як зручно. + можна встаночити ПО, які дозволяють читати геть усі формати. Як не як, а це зручно.

+ можливість підключення opds каталогів, з яких можна прямо з читалки скачати потрібну книгу.

Наскільки я знаю, то в кіндлі потрібно книги конвертувати до їхнього формату. Ну і реклама амазону.

імхо, хоча в нук'а і трішки гірший екран, функціонал явно на 10+++. Нук кращий :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви подивитесь по оголошеннях, то я Нуки продаю))) Але сам користуюсь Кіндлом)

Мені допомагає Calibre з форматуванням книг і т.п. і більшого я просто не вимагаю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені допомагає Calibre з форматуванням книг і т.п. і більшого я просто не вимагаю....

Можна з цього місця детальніше?? Чи можливо зконвертувати формати, які кіндл не підтримує (djvu наприклад)??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви подивитесь по оголошеннях, то я Нуки продаю))) Але сам користуюсь Кіндлом)

вау! як авторитетно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви подивитесь по оголошеннях, то я Нуки продаю))) Але сам користуюсь Кіндлом)

вау! як авторитетно...

Ну для тих хто в танку, це з приводу того, що я можу порівняти... І той і інший))) І до того ж одночасно)

Можна з цього місця детальніше?? Чи можливо зконвертувати формати, які кіндл не підтримує (djvu наприклад)??

http://calibre-ebook.com/

В неті достатньо книг у форматі mobi, + ePub та FB2. З приводу чи сконвертує djvu не знаю, не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені допомагає Calibre з форматуванням книг і т.п. і більшого я просто не вимагаю....

Можна з цього місця детальніше?? Чи можливо зконвертувати формати, які кіндл не підтримує (djvu наприклад)??

Djvu - це зображення, тому нема що там особливо і конвертувати. якщо в djvu є окремо текстовий шар (однак такі мені поки не попадались), то напевно, зможе конвертувати, бо такий варіант в програмі передбачено. в противному випадку процес безрезультатний - порожня сторінка.

тому я і за NOOK. можливість використання альтернативної прошивки дає змогу використовувати стороннє ПО для перегляду тих же djvu-файлів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж не дуже влаштовує її "мінімальний" функціонал - немає підтримки djvu,карт пам'яті, рос та укр мови в меню. Також мене трохи засмучує неможливість сервісного обслуговування в разі чого. Але очі дорожчі за ці всі недоліки

В мене Кіндл русифікований,в дружини-ні.Проблем в користуванні немає.Меню просте.Якщо є шкільні знання англійської.Читати можна хоч цілий день.

Функціоналу там більше не треба.Я за 2 роки ні разу МП3 не слухав,хоча плеер там є.Карт памяті не треба,вистачає з головою того,що є.Для djvu і PDF краще планшет 10''.Хоча є різні конвектори,які витягують текст з djvu.За 2 роки користування потреби в сервісному обслуговуванні не виникало ні разу.

І очі дійсно дорожчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж не вважаю обрізаний Андроїд перевагою....

P.S. купив мамі Kindle - надійна і якісна штука. З нуком не рівняв - сказати на захист того чи іншого не маю що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.barnesand...tary-features-1

Це найновіша модель.

No place for micro SD.

Виробник відмовився від Мікро СД))) Цікаво чому? Але тепер роздільна здатність як в Кіндла... І кнопки вже відсутні, яка тепер різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто висловився. Цікавий момент - з моменту старту цього топіку книга подорожчала (зараз на розетці 1211грн, раніше була приблизно на 50-70грн дешевша). Невже це передноворічна акція?? Чи це наш механізм знижок в роботі: спочатку піднімемо ціну, а потім скинемо її на початкову під приводом акції??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це типово для українських "знижок".

Skalyan, попроси когось щоб доставили з амазона, там вже доступна оновлена та покращена версія Kindle PW ( Next-Gen Built-in Light)

(не факт що розетка саме такі продає, а не старі запаси).

По ціні приблизно буде як і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це типово для українських "знижок".

Це типово для українських революцій. Як тільки якась політична нестабільність в країні, зразу лякають крахом гривні, стрімко росте курс, і хтось на цьому файно заробляє. Подивіться по якому курсу розетка сьогодні рахує долар, і все стане ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дружини Kindle, каже дуже зручна в користуванні, тільки окремо замовляв чохол.

Книги конвертує через colibre.

Також вибирав між Kindle i Nook Glowlight. Уже майже півроку політ нормальний :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...