Перейти до змісту

Дуже цікава посилка


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Купив деталь до авто на сландо. Ну продавець мені відправив Новою поштою. Коли я прийшов забирати я чуть не впав :) ну і персонал Пошти зі мною. Купував "штани" до авто, розмір у них не є великий, але запакували мені ого го як. Зателефонував я до продавця і питаю чи це не він так запакував. Мені він відповів, що це йому так на пошті запакували, що він там з ними навіть посварився через це. На мою думку пакували так що товар можна кидати з літака і йому нічого не буде :) Саме головне, що я платив тільки по вазі деталі, а за цю чудо конструкцію ні. :) Питання: навіщо так пакувати ? :)

P.S Найбільше не сподобалось те, що я не зміг засунути це все у авто :)

post-7779-0-61842000-1385576047_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціле? Вчасно? Ваше? Не дорожче? От і добре.

Напевно на тому відділені, де робили відправку нещодавно були проблеми з цілісністю вантажу. Тепер і "на холодне дмухають".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нещодавно теж отримала так само запаковану посилку по Новій пошті, то вже майже місяць стоїть запакована....розпакувати не можу,а всього навсього це був кухонний комбайн)))) :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціле? Вчасно? Ваше? Не дорожче? От і добре.

Напевно на тому відділені, де робили відправку нещодавно були проблеми з цілісністю вантажу. Тепер і "на холодне дмухають".

Так, мене все влаштовує, прибуло навіть на 1 день раніше за що їм +. Але ця упакомка мене вразила :) Можливо вони так піклуються про людей, а саме про те що буде зима холодна. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, можно было разобрать на НП, тару оставить, свой груз забрать. У меня было наоборот, хрупкий пластик похожего размера только стрейчем обмотали и от него откололся кусок. Радуйтесь:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, можно было разобрать на НП, тару оставить, свой груз забрать. У меня было наоборот, хрупкий пластик похожего размера только стрейчем обмотали и от него откололся кусок. Радуйтесь :)))

Розібрати то можна, але я вже вдома хвилинь 20 мучився щоб витянути трубу з цього "чуда" Так вони зажали трубу брусками та прикрутили шурупами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нещодавно теж отримала так само запаковану посилку по Новій пошті, то вже майже місяць стоїть запакована....розпакувати не можу,а всього навсього це був кухонний комбайн)))) :0152:

Допомогти? ;)

Якщо, ще з однієї спроби не вийде то вже буду шукати допомогу))) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, обрештування. 1 куб=100 гривень. Згідно правил НП автозапчастини практично всі йдуть в такій упаковці. А от якби продавець не полінувався запакувати трубу в картон, щоб її видно не було - не довелося б переплачувати. Але як на мене тут явний перебор з об'ємом, хоча мінімальний 0.5 куба...А це теж 50 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійшло ціле, ще й не переплатили - все добре. :) Я раніше мав багато претензій до Нової Пошти, поки не стикнувся з Делівері. :) Ото вже дійсно памороки. Відправляв я цією службою 3 велосипеди - і кожен раз вилазили якісь нюанси.

Я чула,що Ділівері має найменші ціни,то,можливо,і доставка така?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чула,що Ділівері має найменші ціни,то,можливо,і доставка така?

Може і тому. А ще, в них царює дух роздолбайства і пофігізма. :)

Таке спостерігається в багатьох організаціях......напевно,це важко поміняти,це вже залежить від людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляв і приймав посилки на Делівері, вчасно і жодних проблем. А те, що значно дешевше - факт. Дрібниця, а приємно. :_02: На Новій Пошті, для прикладу, була відправка ліхтаря у Київ - 15грн, на Делівері - 9.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, обрештування. 1 куб=100 гривень. Згідно правил НП автозапчастини практично всі йдуть в такій упаковці. А от якби продавець не полінувався запакувати трубу в картон, щоб її видно не було - не довелося б переплачувати. Але як на мене тут явний перебор з об'ємом, хоча мінімальний 0.5 куба...А це теж 50 гривень.

А продавець таки запакував трубу у картон та обтянув мішком, що її не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно, відепер НП хоче відновити свою репутацію. В інтернеті у соцмережах створено вже не одну групу ошукними новою поштою, а це і пошкождення товару і крадіжки. Вчора теж отримап передачу із Київа, ціна посилки була заявлена 5 грн., це реальна ціна посилки, а запакували гривень на 20 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене клієнт,з Києва,хотів купити захист піддону на Ваз2108,при ціні 130грн. доставка разом з риштуванням коштувала 80грн.Вмовив клієнта купити в Києві,вийшло дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я відправляв вел ,сказали що зроблять обрештування , доставка в Одесу коштувала 300грн .хоча в мене в накладній писало 200 , покупець навіть не розпаковуючи відправив вантаж назад Тому великі вантажі зараз відправляю тільки Делівері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...