Перейти до змісту

Який браузер краще використовувати?


pomchik

Рекомендовані повідомлення

Цікавить рекомендації та враження від роботи з тими чи іншиими браузерами ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Пользуюсь Мозілою,але вона вже задовбала,всі кричать Хром використовуй,попробував воді такий нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проінстальовані Mozilla, Opera, IE, Chrome та Safari. Але користуюсь мозілою.

Не знаю чи правда, сам не перевіряв, але казали, що хром краще кешує сторінки, тому його радили у випадку "Інтертелекому" CDMA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ванга: "Чую, срач тут буде..."

:D. Не найшвидший, але назручніший opera 12.15 і 11.64. Хром швидкий і добре дружить з сайтами, але ним не користуюсь, бо без меню як без рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opera!! Хром неподобається якось непривично та й без меню!!!Оперою вже користуюсь довго!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без меню як без рук

якось непривично та й без меню

є купа віджетів для хрому, які дають можливість створити та налаштувати меню швидкого доступу на свій смак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без меню як без рук

якось непривично та й без меню

є купа віджетів для хрому, які дають можливість створити та налаштувати меню швидкого доступу на свій смак.

Мені лічно краще Опера)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Opera вже чимало років. Нові версії не подобаються (((. Це вже Chrom, а нe Opera.

12.16 - остання стара добра Опера.

P.S. Добавте голосування. І ще цікаво було б на статистику борди глянути. Тоді явно буде видно скільки людей чим користуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу купить айпед, посоветуйте какую фирму брать?

ТС по суті це вброс на холівор, однозначної відповіді не почуєш.

Сам користуюсь хромом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром стоит и на работе и дома, под одним пользователем. Удобно все закладки и история просмотра страниц. Можно на работе себе сделать закладку и дома открыть или посмотреть дома нужную страницу из истории просмотра на работе.

А в принципе. Пару лет пользовался и Оперой и Сафари и Мазиллой, у всех свои преимущества и недостатки. ИМХО всё дело вкуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку сидів на опері, але запевнили що хром швидший, перевірив - так воно і є, зараз освоююсь на ньому, поки все влаштовує.

Не вистачало деяких фішок з опери, типу CTRL + Z(відновити закриті вкладки) але як вияснилось все налаштовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку сидів на опері, але запевнили що хром швидший, перевірив - так воно і є, зараз освоююсь на ньому, поки все влаштовує.

Не вистачало деяких фішок з опери, типу CTRL + Z(відновити закриті вкладки) але як вияснилось все налаштовується.

CTRL + Z в хроме контрол+шифт+Т

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я часто користуюсь пошуком на сторінці тут в опері величезний + без всяких ктрл ф. Опера турбо досить корисна штука, коли треба зайти на борду наприклад, де на сторінці одні відео з ютюба, щоб нормально завантажилась сторінка клік і все, потім знову вимк. Таких з десяток користувацьких фішок в опері набереться порівняно з тим же ж хромом. Не знаю як хром чи мозілла, але при раптовому вимкненні компютера опера прекрасно зберігає кеш і сторінки. Просто для серфування в неті чи для vk, то хром ясно кращий, бо шустріший, але через інше я обрав оперу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома користуюсь Оперою. Для мене цей найкращий варіант

На роботі з ряду причин використовую Хром, але таке відчуття, що постійно чогось не вистачає...

Не від одного вже чув щось типу: "треба просто налаштувати його, доставити плагінів і т.д."

В мене чомусь одразу складається асоціація з Лінукс - дуже гарна система, швидка, зручна, але перед тим як її почати використовувати - треба добренько її налаштувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосовалку тре робити в такому випадку , а не розводити як говорили *срач* =)

зі. Хром)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починав з Опери, чим далі - тим глючніші.

Зараз користуюсь CoolNovo 2.0.9.20 Final Portable і Maxthon, перший трохи швидший і є куча плагінів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...