Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

я один нерозумію навіщо трощити прокуратуру?Оо вони то тут до чого??

Ти не один, я теж не розумію, навіщо громити ГУ УМВС ? моСка зовсім нема ? Якщо так багато здоров’я і дурі, то проривайтесь в Київ на Майдан, саме там все вирішується ! ! ! А тут непотрібно нічого громити, палити, ми що мародери якісь ?

Зачем уничтожать здания принадлежащие нашему с вами государству, брусчатку вырывать, вы ведь понимаете что независимо от исхода ремонтироваться всё будут за наши с вами деньги... ... нет плана действий, нет конечной цели...есть только агрессивно настроенные люди...

Главный вопрос зачем вообще что-то жечь и ломать так и остается без ответа.

А чому б не потрощити? Хто переживає за ремонт - так це пиль порівняно з тим що в Києві. Мусарня сама собі благодійно скинеться і поремонтується (хотілося б). А потрібно це для того щоб:

- показати що Луцьк не друшляє

- показати що тут ніхто не боїться цих півників, і що реальної влади в них тут немає, що в нас тут все згідно ст. 5 Конституції

- деморалізувати місцевих мусорів

- зрештою, помститися за всі приниження які люди терпіли від них роками, хоча б так. Це по-вашому, по-пацифістськи, має бути краще ніж вломити самим мусорам.

Ви громадянську війну провокуєте, чи як?

А ви переводите стрілки з реальних провокаторів (влади) на простих людей? Відкрию вам маленьку таємницю - громадянської війни не буде. Я просто не уявляю такої ситуації при якій прості шахтарі з Харцизька поїдуть власним коштом на Київ щоб там вломити "єтім фашистам", як їм їхні земляки слатимуть мат. допомогу "во імя благого дєла". Чи ви думаєте що мусара зможуть самі щось організувати в окремому регіоні, окрім Києва?

Я за те щоб не закликали до усяких дурниць. А то в нас зараз розвелось малолітніх з бітами і травматами по вулицях. Зграями, з гарячим серцем і пустою головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Что там было, на самом деле, узнаем лет через 10-ять, если вообще узнаем... :) Но то, что он не испугался, это ему огромный плюс. Не каждый бы так повел себя на его месте. Ни, когда его толкнули в толпу, на мусарской лестнице, где его реально могли затоптать, ни на "сцене".., Это дорогого стоит

Сталін теж був осетином.І з такою ж непоколєбімостю Башкаленко поступив би і з нами.

Йому тепер в підвалі треба крутити відео та фото поранених та загиблих з Майдану. Може тоді і прозріє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви себе чуєте??

Ви переживаєте за якогось пса Башкаленка?? Ви переживайте за сотні покалічених долей, за десятки відібраних життів.

Після того, що відбувається в Україні треба всіх регіоналів і причених вивести на вулиці міст і просто розстриляти, а потім спалити десь за містом і в сраку ту демократію.

Вони за свої лярди готові встелити вулиці трупами неугодних. Там немає нічого людського.

Жалійте себе, своїх рідних і свою Батьківщину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но то, что он не испугался, это ему огромный плюс.

Не каждый бы так повел себя на его месте.

як? то чого ж він не був в своєму робочому кабінеті? чого ховався в облУМВС за спинами беркуту?

де ти тут плюс бачиш?

стіни мають вуха. чув від працівників ОДА, що вчора, гузь і К домовилися з Башкаленко, за здачу приміщень і вихід в люди самого Башкаленка. І що він сьогодні зранку він ходив з усмішкою і казав, що готовий до дня прийдешнього. Не сподівався певно, падло, що "погладять" його трішки. Але така домовленість, якщо вона мала місце, дає багато відповідей на питання, які виникали сьогодні на протязі дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йолки дрова... а хто туди пустив малолєток з бітами ? їх там не мало... по 15-16 років... герої...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что там было, на самом деле, узнаем лет через 10-ять, если вообще узнаем... :) Но то, что он не испугался, это ему огромный плюс. Не каждый бы так повел себя на его месте. Ни, когда его толкнули в толпу, на мусарской лестнице, где его реально могли затоптать, ни на "сцене".., Это дорогого стоит

Сталін теж був осетином.І з такою ж непоколєбімостю Башкаленко поступив би і з нами.

Йому тепер в підвалі треба крутити відео та фото поранених та загиблих з Майдану. Може тоді і прозріє.

Протверезіє , а от чи прозріє? :_02: Горбатого могила виправить :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за малолітні придурки щойно бігли з Грибоєдова? Вроді як кинули коктейль в двери міліції і розбили пару вікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз такий стан, що кожен придурок покаже себе як найкраще. Я маю на увазі, що потрібно зберігати дисципліну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно хватить в Луцьку з владою воювати. Ніби всіх перемогли. Треба організовувати дружини патрулювати місто проти тітушок і мародерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, хто ходив і залякував базарників?

Казали, що погрозами заставляли закриватись: Ювант, Гостинець, Північний ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після сьогоднішнього дня вважаю башкаленка геть низькою підлою людиною, яка в подальшому ніде і ніяк не може бути політиком і взагалі представляти чиїсь інтереси. В нього гідності немає ніякої, тільки підлість і користь. "Вибраний народом", як він насмілився себе назвати, ніколи би не стояв півгодини перед багатотисячним натовпом свого міста, примушуючи вмовляти його піти з посади, і не зневажав би так людей!

Це показовий приклад для Європи, в обличчі одного представника Партії регіонів, що собою являє ця політична сила і з яких нелюдів вона складається. Сьогоднішня поведінка башкаленка - це величезний політичний скандал для будь-якої європейської країни, і кожен європейський політик сто раз би раніше написав заяву, щоб не доводити ситуацію до такого скандалу, не знищувати себе і не компрометувати політичну силу, яку він представляє. Він зневажив народ. Геть таку владу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за малолітні придурки щойно бігли з Грибоєдова? Вроді як кинули коктейль в двери міліції і розбили пару вікон.

Проходил возле них,я оху..л просто до 20 лет подавляющее большенство,всего было человек 30-40 , где-то 3е вообще до 15 лет шпачье все озверевшие смотрят в глазя прохожих типа что вы нам сделаете,начали вырывать бровки возле магазина "хутирець" и на углу деревянный забор ломать .Когда дошли до милиции начали стекла бить и взорвали что-то ...Надо прекращать это!!Потому что это наша земля,это наш дом!дети будут тут жить,зачем керасин в огонь подливать когда в стране анархия.сейчас начнут витрины бить и магазины грабить,предлагаю создать дружину,потому-что если порядка не будет ,завтра не куда будет идти,потому что помойка будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба організовувати дружини патрулювати місто проти тітушок і мародерів

При чому дуже терміново. Тільки що біля МВС мав конфлікт з трьома пьяними в сраку полішуками.

Підійшов до самооборони біля прокуратури, кажу, хлопці, ви стежте за порядком - ті розводять руками, типу ми тут в'їзд охороняємо, блядь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Летів від ЦУМа в сторону Винниченка, давив людей. П"яний, дак ще й з дитиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше, що цей щур башкаленко, на мою думку, хотів підставити всю громаду міста на користь своєї гидкої партії.

Своєю впертістю і хворобливою "хваткою" за владну посаду він, на мою думку, у такої великої кількості лучан на мітингу викликав бажання плюнути йому в обличчя, що якби кожен з цих людей міг здійснити це бажання, то він би захлинувся.

А підстава, на мою думку, могла бути в тому, що якби його покалічили чи вбили в натовпі, то партія регіонів відразу би роздула грандіозний скандал на весь світ, і особливо на східну Украіну, як волинські "фашисти" і "бандери" замордували "ПРавильного" губернатора .

Дякую хлопцям на сцені, що не допустили публічної розправи над башкаленком, хоч особисто для мене він вже "ніхто і звать його ніяк", бо він зневажив кожного лучанина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадали про ринкі.... Сам працюю торговим, так сьогодні старий ринок закривався десь в 11- 11,30. Як мені повідомили підприємці їм сказали - Хто не закриється до 12 год тому ШТРАФ. Більш детально я нічого не запитував, так як вони дуже бистро все збирали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція взагалі існує в нашому місті на даний момент?

Сьогодні, приблизно з 12 до 19 год бачив лише одних ДСОшників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black Sabbath - War Pigs .mp3

пісня стара як світ... але зміст слів як ніколи підходить...

1390551666.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До нас приходили з Юванта, Варшавки, Гостинця. Всі казали що закривались побоюючись погроз що обіллють товар зеленкою (доречі вчора чув по ТВ аналогічну погрозу ще в якомусь місті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а що це за "чорна сотня" (чи як там вони себе називають) , що при кожному захопленні якоїсь будівлі намагались понищити вікна, двері і меблі? Здається, це вони бігають по місту і шкодять, чи я помиляюсь?

Хто їхній "бригадир", що їх так старанно накручував і провокував все нищити? Можливо, якщо його "ізолювати", вони будуть більш розважливішими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, і не один я був би радий бачити сьогодні на сцені біля башкаленка шей і палицю, єремеєва... мартиняка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, приблизно з 12 до 19 год бачив лише одних ДСОшників.

В разі чого вони ні на що не здатні.

На активістів їх і не будуть направляти в будь-якому випадку. Їхня робота - це сидіти в машинах і їздити по викликах диспечера про спрацювання якоїсь сигналізації або тривожної кнопки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...