Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Їх "всіх" на пальцях можна перерахувати. Я б на їхньому місці і носа би не висовувала. Єдиний розумний вихід для них - зробити день відкритих дверей у всіх силових структурах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Колона пройшла по Волі. Переважно молодь-студенти...

Луцьк!! Не можна працювати як ніби нічого не відбувається коли звірі вбивають Ваших земляків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це, навєрно, хєрово мене характеризує, але дивитись як трощать офіс ПР, слухати як дзвенить бите скло його вікон..так, мені так давно цього хотілось у глибині душі

Що, противсіх, думаєш уже все , виліз зі схованки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закликаю всіх активістів! Створіть СПРАВЖНЮ Народну Раду у Луцьку. Нехай перебирає на себе всю владу. Беріть приклад зі Львова!

Включіть до Народної Ради не лише продажних політиків, а, перш за все, людей, які користуються авторитетом в області - громадських діячів, науковців, і т. д.!!!!

ЗАРАЗ, АБО НІКОЛИ!!!!

https://www.facebook...tif_t=notify_me

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тисячі активістів увірвалися у приміщення Волинської ОДА.

Про це інформує власкор Вголосу.

Більш радикальні молодики, ймовірно, з «Правого сектору», потрощили двері та деяке майно.

Однак у приміщенні уже не було жодного працівника. Більшість речей, документів немає на місці.

За слова власкора Вголосу, таке враження, що працівники ОДА евакуювалися раніше.

На вулиці понад 10 тисяч волинян. По периметру не має жодного міліціонера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) НУЖНЫ ВОЛОНТЕРЫ В РЕГИОНАХ

Если вы не в Киеве:

— Отдерите, черт возьми, свою задницу от стула!

— Напечатайте 20 или 200 или сколько сможете экземпляров новостей.

— Разложите их в почтовые ящики в подъезде.

— Раздайте людям в своем офисе

— Принесите 100-200 экземпляров на рынок в своем городе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да що ти спамиш у всіх темах?

куда волонтери? які саме? (медики,дівчата,хлопці) до кого дзвонити? хто координує?

які листівки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за вибухи??

Управління МВС у Волинській області почали штурмувати радикально налаштовані активісти. Біля приміщення обласної міліції протестувальники почали вибивати двері, їм у відповідь почали кидати ймовірно димові гранати. Радикально налаштовані активісти почали кидати у приміщення каміння, яке долітає навіть до вікон 3-ого поверху будівлі. Окрім того, мітингувальники почали розбивати вікна битами. Правоохоронці демонстрантам не відповідають: біля входу у будівлю волинської міліції немає жодного міліціонера. Станом на 11:57 у демонстрантів почали стріляти травматичною зброєю. Протестувальники вирішили піти на штурм міліції. У відповідь міліціонери почали кидати світло-шумові гранати. Станом на 11:59 біля готелю «Україна» розбирають бруківку. О 12:00 за останню хвилину працівники міліції кинули 3 світло-шумових гранати, на протестувальників «пускають» газ. За станом на 12:01 в міліцію почали кидати коктейлі Молотова. На першому поверсі УМВС Волині палає одне з вікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількі що від ГУ УМВС. Розбиті всі вікна. Кидають шумовими гранатами. Виколупоємо бруківку біля зупинки,

Народ, по можливості підходьте!!!!!!!!!! Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один нерозумію навіщо трощити прокуратуру?Оо вони то тут до чого??

ГУ УМВС здались, СЛАВА УКРАЇНІ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один нерозумію навіщо трощити прокуратуру?Оо вони то тут до чого??

ГУ УМВС здались, СЛАВА УКРАЇНІ!!

Не прокуратуру, ГУ УМВС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, треба йти. В інтирнеті революцію не зробиш :_02: Слава Україні!

Героям слава!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один нерозумію навіщо трощити прокуратуру?Оо вони то тут до чого??

ГУ УМВС здались, СЛАВА УКРАЇНІ!!

Ти не один, я теж не розумію, навіщо громити ГУ УМВС ? моСка зовсім нема ? Якщо так багато здоров’я і дурі, то проривайтесь в Київ на Майдан, саме там все вирішується ! ! !

А тут непотрібно нічого громити, палити, ми що мародери якісь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що наші мєнти такі білі і пухнасті і без грішків? Ой я Вас прошу...

А сам факт погромів силових структур це більше психологічні дзвіночки, що немає чого боятися, бо правда за нами.

І хлопцям в Києві додає бойового духу, коли вони знають, що вони не самі.

Вже три місяці мирно стояли і кричали засла і що з того вийшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один нерозумію навіщо трощити прокуратуру?Оо вони то тут до чого??

ГУ УМВС здались, СЛАВА УКРАЇНІ!!

Ти не один, я теж не розумію, навіщо громити ГУ УМВС ? моСка зовсім нема ? Якщо так багато здоров’я і дурі, то проривайтесь в Київ на Майдан, саме там все вирішується ! ! !

А тут непотрібно нічого громити, палити, ми що мародери якісь ?

без опору взяли ОДУ, навіщо вікна громити? наша міліція теж здалась, навіщо щось громити...

а потім будуть казали що в місті немає грошей, на ремонт доріг шкіл, бо все пішло на ремонт ДЕрж Споруд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...