Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

слухаю кайду , якось не щиро, абсолютно нема бажання піти за ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Всемогутній Боже і Царю Всесвіту, Спасителю наш, Ісусе Христе, що всім серцем любиш увесь людський рід, і своїм безмежним промислом опікуєшся кожним народом зосібна! Споглянь милосердно на наш український народ у цей важкий для нього час...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проснувся наш ПРЄЗІК... навіть відео-звернення неодосужився записати... аж бридко...

"Шановні співвітчизники!

Я глибоко обурений тими подіями, які відбулися вночі на Майдані Незалежності.

Я засуджую дії, які призвели до силового протистояння та страждань людей.

Кілька днів тому я перед усією країною заявив про підтримку громадянських ненасильницьких акцій.

Ті, хто не почули слова Конституції та Президента і своїми рішеннями та діями спровокували конфлікт на Майдані, - будуть покарані.

Я вимагаю від Генеральної прокуратури України терміново надати мені та українському суспільству результати негайного та об’єктивного розслідування для належного покарання винних.

Я підтверджую - ми єдині у виборі нашого спільного європейського майбутнього.... "

інфа з сайту призедента...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Респект мужику, ось так народжуються політики!

мужику? ти не знаєш хто такий Балашов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухав виступ по громадському тб (з михайлівської площі) - говорить в стилі "вас мало, поки ні, десь колись, поки почекайте"... Але з іншого боку риги повинні прийти на майдан і стати на коліна і каятись (з якого дива?).. коротше все ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОД!!!!Звісно, що більшість з нас спати цієї ноч не буде. Хтоь на Михайлівському-всі решта стоять у своїх містах. Якщо раптом щось трапляється з кимось -дзвоніть на гарячу цілодобову лінію безоплатної правової допомоги - 0800213103
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобілісти заблокували Майдан Незалежності:

http://www.youtube.com/watch?v=JkJ28aEVwSk&list=PLdgysfdHs0fZmYMii8wzJUbMWjauC1esm&index=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфа від людей: Зараз мені зателефонував мій товариш, полковник міліції запасу, та повідомив, що вище керівництво МВС примушує в наказному порядку лягати в шпиталь МВС співробітників спецпідрозділу "Беркут", які приймали участь у протизаконній акції розгону мирної демонстрації на майдані. Таким чином, штучно створюється видимість "потерпілих" міліціонерів для

виправдання незаконного застосування грубої сили до мирних людей.

Так, вони трохи злякалися і роблять крок назад. Але не забувайте, це гопнік, йому треба його зграя, коли небезпека він відходить і включає дурника: "ти шо, парніша, я пашутіл" або бере на жалість, типу кається. А потім наносить удар в спину. Але тільки тоді, коли небезпека минула. Тому все буде робитися, що дати "вихлоп" і спустити це все в трубу, потроху розтягуючи, щоб спав запал і азарт. Як я вчора був там і прибігла та зграя беркуту і розказали про тітушок, сказав другу - по ідеї, тітушки мають зробити якусь провокацію, щоб беркут міг розігнати акцію. Але, мабуть, вони побачили, що людей стало надто багато перед очікуваним приходом політиків. Тому нанесли удар, коли вже ніхто не чекав. Вони будуть далі так діяти: тягнути резину, випускати пар, а потім удар в спину.

З шулерами ніяких меморандумів і переговорів, тільки та мова, яку вони розуміють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.facebook.com/photo.php?v=740252826003258&set=vb.100000556428227&type=2&theater - ану гляньте, чи відкривається?

дуже хороше відео, формується загін народної самооборони, з бітами, відточують техніку. це зараз, на Михайлівській, здається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Респект мужику, ось так народжуються політики!

А цей мужик і так політик, при тому - дуже розумний, хитрий та обдарований! Геннадій Балашов! Колишній народний депутат. Цьогоріч у ВР не пройшов... Власник Агенства нерухомості "Липки". Він один з тих мільйонерів, на яких хочеться рівнятись! Людина, яка не соромиться говорити проти влади! Людина, яка пропонує нову економічну концепцію "Держава без податків (вірніше з двома податками)"! Ведучий програми "Психологія грошей".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшла пора спитати кожного волинського регвонала( сусіда,співробітника, знайомого) , чи розуміє він, що на ньому лежить відповідальність за сьогоднішній стан речей?

-За економычну розруху

-безробыітя та безгрошівя простого народу

-розгул хабарництва та корупції

-самовправство та самодурство чиновничків усіх рангів

-за вкрадену надію на європейське майбутнє

-за пролиту сьогодні кров , нарешті.

Адже це його участь привела і утримує при владі цю банду. І що йому дорожче, його хата ,машина, привілеї-чи чиста совість, здоров,я дітей та внуків, можливість просто вийти на вулицю і дивитись людям у очі.

Спитаймо їх всі разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!! СТРАЙК! Ніхто не піде в понеділок до ВНЗ та на роботу!!! В теперішній Державі немає сенсу вчитись та працювати! Вони всеодно вкрадуть ваше майбутнє та всі ваші зароблені копійки!!! Інформуйте всіх знайомих! Не чекайте команди керівництва, ніхто з вищестоячих не захоче бути відповідальним за страйк! Тому почніть "з низу вверх", тобто починайте з своїх колективів, одногрупників! Кажіть всім, що в понеділок не буде пар та роботи, ОРГАНІЗОВУЙТЕСЬ, та лише потім інформуйте вищестоячих!!! Пам`ятайте, якщо вийдуть всі, то вам нічого не зроблять і не виженуть! Тому зробіть все можливе для успіху! ПЕРЕМОГА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТЕБЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коментар на Аронець live

gallyuska

Всьому бандитському уряду вдіти ковзани і на ковзанку, хай там цілу зиму для народу льодове шоу показують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надішла інформація про загибель дівчини, яка відстоювала інтерес країни на Євромайдані. Після численних травм,завданих беркутом - дівчина померла.

Вічна пам'ять

МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!

Поширюйте нехай люди знають,що твориться в державі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо бюджетники страйкануть - в штани!

От як раз бюджетніки будуть у перших рядах страйкарів, їм немає що губити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РНБО терміново кличе до себе журналістів

http://world.pravda.com.ua/news/2013/11/30/7003901/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...