Перейти до змісту

Продам LG Nexus 5 32 Gb White


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Продам LG Nexus 5 32 Gb White, новий привезений з США (американська вилка).

Ціна питання - 4799 грн.

Торг присутній, звичайно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.ua/lg_google_nexus_5/p330930/ хай не 32 гб але для роздуму + гарантія....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торг присутній, звичайно)))

Для тих, хто не дочитує до кінця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна досить адекватна за модель 32 гб .

І я готовий торгуватись), як писав вище....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто не дочитує до кінця)

Ну може спочатку треба ціну адекватну поставити, а потім "торгуватись"?:) А то виходить як у наших магазинах: ціну ставлять завищену, а остаточну "реальну" і типу велика знижка SALE :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з людями поспілкуватись слабо?))) Покусаються... Вимога форуму ціну ставити при розміщені лоту, для тих хто правил не читав.

От бачите HardCancer, не боїться, але пропонує малувато))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж малувато?! Вартість такого смарта 400 у.о.+ 50 пересил + ваша винагорода (30 у.о., думаю нормально). По курсу 8,25 грн/$. виходить 3960,00 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж малувато?! Вартість такого смарта 400 у.о.+ 50 пересил + ваша винагорода (30 у.о., думаю нормально). По курсу 8,25 грн/$. виходить 3960,00 грн.

Так, при такому розрахунку нормально, майже, моя винагорода мінімум 10%))) Але Ви не врахували, податки, які сплачуються в США + пересилка по самих Штатах..... Додайте їх і я б погодився....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

податки, які сплачуються в США + пересилка по самих Штатах.....

Я купував кілька Google Nexus One прямо з Гугла через знайомих в США. Податки включені в вартість, вказану на сайті, а по США Гугл пересилає безкоштовно. Якщо добре пошукаю, то може ще й інвойси знайду, якщо не викинув. Не потрібно вводити людей в оману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував кілька Google Nexus One прямо з Гугла через знайомих в США. Податки включені в вартість, вказану на сайті, а по США Гугл пересилає безкоштовно. Якщо добре пошукаю, то може ще й інвойси знайду, якщо не викинув. Не потрібно вводити людей в оману.

Ну що я тут можу сказати. Я так розумію великий знавець законодавства США))) І знаєте, які в якому штаті податки))) І навіть знаєте, що їх 50, і законодавство в кожному відрізняється.

Для прикладу: в Штаті Нью-Джерсі з 1 липня 2013 року, податок з продажів 7% і всі покупці в штаті його платять, можете на Амазоні спробувати.

Так що, не потрібно флудити в чужих темах.....

Маєте можливість купляти без податків купуйте.......

Ну як додаток скріншот з ГуглПлей)))))))))))))

Ну і з приводу безкоштовної пересилки Нексусів по США з скріншота теж все зрозуміло)))))

post-6681-0-94190600-1388946507_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм... можливо, правила Google стосовно продажу змінились з того часу, коли я купував Nexus One.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм... можливо, правила Google стосовно продажу змінились з того часу, коли я купував Nexus One.

Не можливо, а так і є, досить давно! Доставка платна як до посередника, так і до України. Також оподаткування майже усіх штатів. Людина продаючи телефон курить якіхось 200-300 грн. Але ж не забувайте він ризикує своїми грошима. Тому Ви не знайдете за 400 долларів новий телефон з США вартістю такою ж у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...