Перейти до змісту

World of Warships


lerov

Рекомендовані повідомлення

як на мене - крейсери імби

якщо навіть порівнювати 4лвл есмінець,крейсер,лінкор

есмінець - крейсер однакова дальність торпед, майже одинакова швидкість плаву, втекти не реально

крейсер - лінкор майже однакова дальність стрельби, і та бронь взагалі не дпопомагає, зносять в пух і прах навіть 1 на 1

а коли попадаєш, де у противників 6 КокаКоли - бій триває не довше 5-7хв - просто маразм

всі,хто хоче швидко апнути хай лвл, раджу качати гілку СЩА і крейсерів, за свою маневренність, дальність пострілу, дальність торпед, а саме головне - швидкість перезарядки.

про авіка нічого не скажу, сьогодні придбаю,вже все прокачав якраз.

Змінено користувачем Віталька
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Згідний, крейсер прикольна річ, але коли на ньому попадаєш на залп з лінкора - тобі гаплик.

Я вже пару разів так попадався.

А на лінкорі потрібно в другій лінії йти, на відстані - щоб була можливість увернутись від торпед.

Я думаю, що коли введуть обмежену кількість торпед, то почнуть тащити лінкори. Бо есмінці і крейсери торпеди повипускають - а без них вони лінкору шкоди великої не нанесуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На высших уровнях у крейсеров нету торпед вроди как) на тесте по крайней мере не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на яких класах кораблів грає?

Бо я качаю лінкори і крейсери, то на останніх мені прикольніше.

А от лінкори я поки ще не "прощупав".

Я качаю Линкоры (США)ветку на тесте качал Японские, эсминцы(японские) на тесте качал США и авики (США)На тесте также играл на крейсерах.Пока линокры(4 левел) туговаты американские не знаю чо но мне кажецца, что японские прикольней были.Мне на эсминацах нравицца,выскочить где то из за горы и впечатать в какой та линкор торпед штуки 3-4 и поплы линкор крабов кормить :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на крейсері також так люблю робити :_07:

І ще питання, бо я щось не розібрався - коли купуєш новий корабель то там капітан новий дається?

і чи можна пересажувати капітана при покупці корабля наступного лвл ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна пересаджувати .

При покупці корабля вибираєш --- купити без капітана , там меню є зверху

А коли клацнути на капітана в порту -- там випаде меню , де тобі запропонують вибрати капітана з резерву чи з іншого корабля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть и слили но повоевали славно.

P,S.

Авик стоковый 1 истребитель 1 торпедоносец.

cAQOG.jpg

Змінено користувачем drap
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крейсер - лінкор майже однакова дальність стрельби, і та бронь взагалі не дпопомагає, зносять в пух і прах навіть 1 на 1

якщо на лінкорі не баран, то ти на крейсері до нього просто не допливеш, щоб торпеди пустити, а з пушок, ще не бачив жодного разу, щоб цілий крейсер ХОЧ РАЗ розібрав цілого лінкора. В кожного типу кораблів, свій принцип гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально зіграв ні?

почав недавно, троха краще як на мене за танки( без напряха собі катаєшся :) тай неадекватів поки поменьше)

pyqT.jpg

bJlWY.jpg

lOp1R.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всерівно крейсери - то імба...

катаюся уже на Мутсукі і який раз падаю від 1 залпа Клівленда... тупо 1 залп по мені, ще й не всі попали....

крейсери імба...

Змінено користувачем Віталька
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

думаєш то прикольно, викладати середньостатистичні бої ? повеселився то ВІД 4 трупів і вище, а то так, побігав й повезло трохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін! Я сьогодні 5 набігав!

post-5408-0-88734300-1442782750_thumb.jp

Чому ніхто раніше не писав що 4 то круто? Правда 2й день тільки балуюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаєш то прикольно, викладати середньостатистичні бої ? повеселився то ВІД 4 трупів і вище, а то так, побігав й повезло трохи

Мужчина, я апаю.Выкладывай другие бои,свои допустим :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...