Перейти до змісту

World of Warships


lerov

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Так премиум можно купить)Потом типо как выйдет релиз нахаляву премиум дадут на столько времени , сколько в тесте было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, :) - я й в 5 рівень не дуже то й вірю. Може Альфа тестерам дадуть. а мені аби 2 рівень дали - як в літаках.

drap, я тя умоляю - купувати, нема шо там купувать, я краще пива випью :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю, граю всіма вєтками , тобто 6 кораблів , 4 штуки 7 рівня , а два 6. Да, раків хватає, але якщо раки в більшості в протилежній команді, то часом прикольно получаєтся :) З останнього - це 5 трупів на Фусо (дємпєльскій акорд, зразу Нагато купив) 5200 з копійками подвійного досвіду, й прикольний один з боїв на Сайпані , коли заторпедив ворожого авіаносця на останніх секундах , той стояв й 5 торпед влучили, остання на останній секунді й замість нічиї ми виграли :) Коротше прикольно загалом, але коли починаєтся бой й ти бачиш що твої пливуть не туди куди треба, то на 90% результат відомий. Наразі 541 бій зіграно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого - 541 бій то для мене недосяжна планка :). Літачки колись легше давались - але там була можливість за зароблену голду переводити досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Мы хотим выразить признательность всем, кто принимает активное участие в тестировании World of Warships. Именно благодаря вам игра выходит на финишную прямую к ОБТ, и ваш вклад не будет забыт. В своё время все участники альфа-теста были награждены уникальным крейсером Iwaki. Для вас, дорогие друзья, мы также подготовили особый подарок.

За преданность флоту и отвагу в морских баталиях любой игрок, прошедший не менее 49 боёв, получит в свою коллекцию американский премиум линкор IV уровня Arkansas. В своем легко узнаваемом камуфляже, он станет вашей визитной карточкой и проследует в ОБТ!

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тільки 42 відтошнив )))

Взагалі гра цікава, але авіаносці вбили геймплей (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вийшов патч 4.0 , стався повний вайп, скоро відкритий бетатест, імхую першого липня, пишуть, що вайпів більше не буде

ЗІ всі нагороди отримав по максимуму :) 1269 боїв

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, тест же довго йшов, по 10-15 боїв в день, й то з перервами, та й все, а з есмінцями взагалі бувало на перших хвилинах топили, тому швидко бої проходили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, в мене на початку тесту був план: по одному бою в день на кожному кораблі ангара. А їх я собі вирішив мати аж п'ять, потім забив... чогось стало не цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не *втикнув* мабуть в *тєму* :) Я он оновився й в першому ж бою на подарунковому Арканзасі 4 ворожих кораблі потопив, але сталась нічия, в слідуючому ж бою на цьому ж кораблі потонув на перших хвилинах, не увернувся від торпед, так що по всякому буває :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

может отряд организовать..

сам тоже с начала ОБТ вкатываюсь, сейчас на фениксе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...