Перейти до змісту

Посоветуйте планшет.


nikblack

Рекомендовані повідомлення

А если бы у них обеих 8" были бы - как думаешь, отбирала бы? ;)

Забирала б, перевірено: в її двоюрідної сестри точно такий же, як в неї :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не рано купувати таку цяцю, щоб оченята свої портила?

100% 3 роки це надто рано.В мене малій 6 років і то в нас ліміт по планшету-20-30хв розмальовок або пазлів на день.Є ще танграм.Більше ніяких ігор,бо є вже невтішні приклади друзів і знайомих,в яких дітям дозволяли грати в ігри.Зараз мають проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитини єдине бажання-грати на планшеті(компі).Не дивлячись ні на що.Вся мотивація тільки навколо компа(планшета).Якщо батьки забирають,то стають заклятими ворогами.

Замкненність при спілкуванні.Якщо співбесідник не в темі(гри),то з ним немає про що говорити.Слабка уява,фантазія.Обмежений словарний запас.Втрата орієнтації в часі. Нетерплячка. Авторитет соцмереж(вікі) перед авторитетом батьків.

Нещодавно приїзжали дальні родичи.Я спостерігав за типовим підліком ігро-телеманом.Говорити з ним немає про що. Люба пропозиція альтернативного відпочинку(роллердром,карт тощо) сприймалась фразами-"А смисл","А зачем?","Нє інтєрєсно". Ясно,що любому підлітку нудно з батьками і старшими,але йому нудно з друзями.Похід до друзів закінчується компом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE,Полностью согласен, поэтому мой ребенок не знает что такое игры, смотрит только мультики, и рисует + будет учиться читать писать и так далее.

Я и сам не очень хочу покупать ей планшет, учитывая какие могут быть последствия, но пообещал, и тут уже не чего не поделаешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не рано купувати таку цяцю, щоб оченята свої портила?

Может и немного рановато, но уже пообещал, будем устанавливать лимит по времени использования.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...