Перейти до змісту

Що робити зі шкірою, щоб виглядала ліпше?


Sorokonizhka

Рекомендовані повідомлення

Привіт, дівчата! потребую допомоги колективної жіночої мудрості!:)

По-перше, понию - мене страх як дістала ця затяжна зима, у мене стан на межі депресії і відсутності бажання до життя (не плутати з суїцидальними настроями! - просто робити ніц не хочеться). Ну але це психологічне і з цим намагаюся справлятися якимсь позитивним настроєм, вдається не суперово, але хоч якось.

А по-друге - власне питання з заголовка теми:) Мені не подобається стан моєї шкіри. Вона в'яла і некрасива:( Як загалом, так і шкіра обличчя (що засмучує ще більше). Креми-маски особливого ефекту не дають (або я його просто не бачу).

От що ви робите, щоб шкіра виглядала свіжою і "живою", надто ж в таке міжсезоння?Може, які особливі косметологічні процедури? Особливий режим харчування?

З того, що знаю - радять пити більше води (ну типу щоб водний баланс шкіри відновлювався). Але тут є свої мінуси: по-перше, можливість набряків, по-друге, я просто не можу себе примусити багато пити:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Думаю, що Ви використовуєте магазинні (готові з пакетиків) маски. Я користуюся (в основному) природніми, дуууже швидкими у приготуванні.

Зробіть декілька простих:

1. Калинова. Розтерти (розім’яти) кілька ягід калини, кашку нанести на обличчя. Змити за 15-20 хвилин теплою водою.

2. Дріжджова. Чайну ложку дріжджів (свіжі львівські НЕ СУХІ!!!) розвести кількома краплями перекису водню або просто водичкою до густоти сметани. Нанести на шкіру. Хвилин через 15 змити водичкою.

3. Яєчна. Жовток яйця змішати з крохмалем до густоти сметани. Далі - як попередні.

І взагалі - імпровізуйте з масками з натуральних продуктів (вирощених на своїй землі у свій час). Полуниці, огірки, абрикоси, гарбузи і т. і. - прекрасні зволожуючі маски.

Мушу зазначити, що вказані маски - для змішаної шкіри періоду 15-35 років (на жаль, Ви не назвали свого вікового діапазону і стану шкіри).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте дєвачькі.. шо вповз...))) але хочу порадити, що баня.. дуже добре впливає на шкіру і весь організм вцілому.

Духмяний трявяний чай в середмну.. а ззовні кава і мед.., + хороший віничок і ваше личко.. буде, як попка немовляти.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороший віничок і ваше личко

айм рілі сорі, але то як, ви віничком по фейсу лупити пропонуєте?)))

а взагалі сауна то дійсно круто - різні шлаки виганяє, пори чистить, та й просто настрій поліпшує:)

від себе можу порадити таке: відкрила для себе (точніше лікар мені відкрив) необхідність для організму амінокислот (на рівні з вітамінами, а то й більше, особливо якщо у вас раціон незбалансований). на початку зими пропила курс моріаміна (там незамінні амінокислоти і вітамінки), бо після напруженої роботою осені в мене взагалі мізки плавились, я на роботі сиділа і тупииила. ну і мені цю штуку порадили, щоб загалом трохи тонус і працездатність поліпшити, але я помітила, що стан шкіри й волосся теж поліпшився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за баньку, Lexx_Giant, я тебе за це розцілую при зустрічі!

Віником саме по фейсу :D тільки не лупити, а помахати ним вгорі в бані, тобіш розігріти, а тоді на трішки притуляти до обличчя.

Крім того, що шкіра розпарюється, з віника потрапляють на шкіру корисні речовини.

Ну, а коли є кому Вас відпарити, то просто наганяти віником пар на все тіло і на обличчя в тому числі.

А мед і кава будуть лагідним скрабом і водночас врівноважить баланс.

Та і по закінченню баньки, можна вмитись отим настоєм з віничка.

А на тіло раджу звичайну кухонну сіль, натертись і прогрітись в парній.

Шкіра буде лагідна цілу добу і зовсім не потребує крему після водних процедур. Спробуйте, не пошкодуєте! :ok2:

До того ж баня змиває негатив.

Я цей ритуал щосереди в бані проводжу, тому з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оооо, дякую, що про баню нагадали! Давненько я там не була:))

Справді, для шкіри то дуже добре, вона потім шовковиста така стає, мррр...:)

А на тіло раджу звичайну кухонну сіль, натертись і прогрітись в парній.

А воно не щипатиме шкіру?

ідкрила для себе (точніше лікар мені відкрив) необхідність для організму амінокислот

То ще й мені відкрийте:) Я, наприклад, зовсім не в курсі, в чому конкретно їх користь полягає. Пам'ятаю, що вони, здається, беруть участь в обміні речовин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віником саме по фейсу :D тільки не лупити, а помахати ним вгорі в бані, тобіш розігріти, а тоді на трішки притуляти до обличчя. Крім того, що шкіра розпарюється, з віника потрапляють на шкіру корисні речовини.

справді не знала про таке:) дякую, просвітили!:))

мене у бані віником тільки лупасили))) по спині і тому, що нижче)))

То ще й мені відкрийте:) Я, наприклад, зовсім не в курсі, в чому конкретно їх користь полягає. Пам'ятаю, що вони, здається, беруть участь в обміні речовин?

так, в метаболізмі, але не тільки. вони також актично участвують при формуванні нових клітин (як будматеріал свого роду), імунітет поліпшують, сприяють кращому насиченню крові киснем, допомагають посилити розумову активність... тут треба конкретно читати, бо кожна незамінна (як і замінна, зрештою) амінка грає свою, непомітну неозброєним оком, але для організму важливу роль:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оце в тих таблетках (то ж таблетки?), що ви приймали, які конкретно амінокислоти і за що вони відповідають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважаю, класно з'їдати 1 столову ложку меду на день і випивати 1 сире перепелине яйце)

півроку отак мучаюсь і ні разочку не простудилась.. і малюк мій теж)тюху-тьху) це про вітаміни)

а про шкіру - сауна хоча б раз на місяць (краще раз в тиждень), вмивання льодом) спорт!!!!!!!!!!!

ну і поменьше майонезів і чіпсів)))

а саме головне - то гарний настрій і весна в душі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sorokonizhka,

строго кажучи, не таблетки, а капсули, а складові в них якось цікаво так гранульовані, за японською методикою, в найбільш оптимальних комбінаціях.

що там є? незамінні амінокислоти, як я вже, зається, писала, а саме ізолейцин, лейцин, лізін, феніланін, треонін, триптофан, валін, метионін. детальніше ви можете почитати, якщо введете в гуглі назву препарату або окремо кожну амінокислоту, бо переписувати доведеться довго:) тобто тут і поліпшення розумової активності, і зміцнення іммунітету, і обмін речовин... ну, це звісно внутрішні такі ефекти, але загалом оскільки амінокислоти допомагають утворюватися новим клітинам, то й оновлюють клітини шкіри теж.

зрештою,Соромітник каже правду, шкіру треба оновлювати: :)))

RedFoxxik,

цілком вас підтримую! мед - то, як кажуть росіяни, кладєзь корисних речовин і вітамінів. головне - щоб у людини алергії не було на нього. але якщо нема, то по ложечці в день їсти - дуже файно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скидати декілька разів на рік :) зміючкам допомагає :)

А особливо язвистим, ще й яд спускати, щоб інтоксикації не було :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще гарний вплив на шкіру має ванна з морською сіллю, придбайте собі звичайну або ж з якимось ароматом і розслабляйтеся :_04: а для закріплення результату після процедури намастіть тіло антицелюлітним маслом або ж зробіть суміш з аромомасел (апельсин, розмарин, лаванда і т д що вам більше до вподоби).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
А ще гарний вплив на шкіру має ванна з морською сіллю

Я, відверто кажучи, приймати ванну не люблю - процес мені нудний) Але для ніг ванночки з морською сіллю (з облепіховим маслом навіть) робила, справді дуже класно:)

Амінокислотки, до слова, я таки пропила, тішилася красивою шкірою. А зараз холод, вітер і знову печаль. Думаю, чим би то фейс мастити, аби вберегти від згубного впливу стихії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амінокислотки, до слова, я таки пропила, тішилася красивою шкірою. А зараз холод, вітер і знову печаль. Думаю, чим би то фейс мастити, аби вберегти від згубного впливу стихії)

Для такої печалі є спеціальні креми, що захищають від холоду, вони дуже густі і дуже жирні, але шкіра від них стає гладенькою і шовковистою, не обвітрюється, не шелушиться і на протязі дня радує вас своїм виглядом. Точно знаю, що такий крем є в Ів Роше і ще ніби чи в Ейвоні чи то в Оріфлеймі, а серед відомих фірм здається в Лореаль.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брак вітаміну Д та йоду. Вітамін Д - сонце. Прогулянки на свіжому повітрі. Еріка +1. Якщо влом - то аптека та Аквадетрім.

Йод - це морська риба, морська капуста, креветки. Обожнюю салати з морської капусти. Самий простий - капуста морська, цибуля чвертькільцями, потерта на бурякову тертку морква, морська сіль (за смаком) та оливкова олія. Якщо влом - аптека та Йодомарин.

А ще, суттєво погіршує стан шкіри (особливо обличчя) - гостра їжа. Особливо кончені кетчупи та їм подібне. Якщо хочеться гострого - то виключно натуральне. Наприклад аджика домашня ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незамінна річ при катанні на лижах в горах, захищає чудово.

Ветер в харю, а я шпарю (с) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амінокислотки, до слова, я таки пропила, тішилася красивою шкірою.

той самий моріамін пропили чи знайшли щось інше?

Або Bübchen

це ж той виробник, що випускає комсетику по догляду за немовляцькою шкірою?))

я взагалі щиро переконана, що найкращі креми - ті,які роблять для дітей (імпортні,звісно), бо їх роблять на совість. вже другий сезон користуюся Джонсонс Бейбі - просто супер)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той самий моріамін пропили чи знайшли щось інше?

Той самий. Нічого аналогічного мені наразі не трапилося, та й він мені видався цілком ок - і по опису, і по тому, який справив ефект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...