Перейти до змісту

Hackerspace


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

це краще чим бухати і чорті чим займатись, молодці!!!

На кікстартері деякі цікаві розробки люди виставляють, у нас проблема в тому що в нас немає фірм толкових які можуть наприклад випіляти тобі прототип чогось там чітко по кресленням, наприклад мене цікавить з металу (алюміній, нержавійка, або титан) щоб зробили один виріб, і не можу знайти хто б міг його зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас проблема в тому що в нас немає фірм толкових які можуть наприклад випіляти тобі прототип чогось там чітко по кресленням, наприклад мене цікавить з металу (алюміній, нержавійка, або титан) щоб зробили один виріб, і не можу знайти хто б міг його зробити.

ти просто погано шукаєш :) І ще, скоріш за все не заплатиш стільки, скільки воно коштує, судячи з того, що приплів алюміній, нержавійку і титан(!!!) у один список.

А ващє - в мене така сама майстерня, сиджу у підвалі, займаюсь від оракалу і пластиків до поліуретанових та силіконових компаундів. Якраз зараз роблю креслення для станка, до якого деталі мені виріжуть чітко по кресленням, майже в центрі Луцька виріжуть, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот это уже интересно Первый металлический пистолет, напечатанный на 3D-принтере (скопипастил с Хабра)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto - телефон фірми дайте будьласка, якщо є така.

ти просто погано шукаєш :) І ще, скоріш за все не заплатиш стільки, скільки воно коштує, судячи з того, що приплів алюміній, нержавійку і титан(!!!) у один список.

"Приліпив" - бо не принципово для прототипу з якого металу зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...