Перейти до змісту

В Україні з‘явилось перше місто, яке повністю відмовилось від мобільного зв‘язку


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Прикольно почитати каменти людей ,які навіть поняття не мають,про що базікають.Так само як і та міськрада.Заборонити легше всього.Ясно,що зараз усі навіть на вулицю не виходять без мобільного.Це зручно-завжди з кимось зв"язатися та потеревенити.Але мало хто замислюється,що 2 Вт випромінювання надвисокої частоти за півтора сантиметра від головного мозку (якщо він є звичайно) здоров"я не добавляють.Хто сумнівається-погугліть.Підвищена втомлюваність та виснаження-найменше із зол.Але у нас демократія і кожен сам вправі вирішувати як доконати своє здоров"я-спиртними напоями чи годинами базікання по мобільному.Навіть якщо ви йог-всеодно результат буде однаковим. :0084: Ну а розміщення базових станцій поблизу житлових будинків-то окрема тема,власне,із-за чого весь шум ,думаю і піднявся.На телебаченні періодично показують скандали з їх участю.Чомусь після встановлення БС на дахах будинків дивним чином люди починають хворіти онкозахворюваннями.Чому б то? А взагалі-то будь-який вид випромінювання вищий за природній фон користі гомо-сапієнсу не приносить.Згадайте лишень себе пересмаженими ультрафіолетом на пляжі . :0031:

А у кого мізки ще не поплавились від мобілок-думайте та робіть висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новинка фейкова, але навіть без мобілки і нету в тих краях є що робити. Два рази їздили на страйкбольну гру, мобілки всі залишали в машинах на стоянках і два дні бігали по горах.

от блiн :( випадково дивився новини по телевiзору й там виявляется фейковi новини вже передають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що побачив кінець сюжету по новинах 5-го каналу, почув тільки, що має все запрацювати сьогодні ввечері... знач, в них застарілі дані, раз вже працює...

отак... поганяли панти, помарнували один одному нерви і заспокоїлись.

зате попіарились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо....а я вже думав нарешті є місце куди можна втекти і реально сказати що тел в тебе не робить..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо :) далекувато тікати :)

Можна просто відключити і сказати, що в якомусь підвалі був :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...